uk.news
32

Архієпископ Сан-Франциско ЗАБОРОНИВ Пелосі отримувати Святе Причастя

Архієпископ Сан-Франциско Сальваторе Корділеоне заборонив сумнозвісній прихильниці абортів Ненсі Пелосі отримувати Святе Причастя в його єпархії, на території якої вона проживає.

У своїй заяві від 20 травня Кордилеоне цитує Папу Франциска, заявляючи про те, що аборт - це страшний гріх (проте, Папа Франциск прийняв Пелосі, розкотивши перед нею червону килимову доріжку - прим. ред.).

Кордилеоне не міг вирішити цю проблему багато років поспіль.

Він намагався достукатися до Пелосі, але її "позиція щодо абортів лише посилювалася з часом, особливо в останні місяці".

Він каже, що цього місяця Пелосі назвала себе "відданим католиком", виправдовуючи аборти: "Мені кажуть, що Ненсі Пелосі думає, що знає про аборти більше, ніж Папа Римський, але так і є".

Після численних спроб поговорити з нею Корділеоне ухвалив рішення про те, що Пелосі "не має права на отримання Святого Причастя доти, доки публічно не відмовиться від підтримки "права" на аборт, а також не сповідається, щоб спокутувати свій гріх".

Корділеоне ухвалив таке рішення в той момент, коли Пелосі стала активніше закликати до державної підтримки абортів, незважаючи на те, що громадськість очікує, що Верховний суд США скасує справу Роу проти Уейда.

Зображення: Salvatore Cordileone © Matthew Barrick, newliturgicalmovement.org, #newsEjgpqromuq