Clicks1.1K
woj_tek
5
Ks. prof. Oko: Lawendowa mafia w Watykanie jest potężna jak ta na Sycylii Papież jest oszukiwany. Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! Nie zapomnij również …More
Ks. prof. Oko: Lawendowa mafia w Watykanie jest potężna jak ta na Sycylii Papież jest oszukiwany.

Nie chcesz, aby ominęły Cię kolejne filmy? Subskrybuj nasz kanał na YouTube! Nie zapomnij również udostępnić tego filmu! wnet.fm Zacznij wspierać nasz kanał: youtube.com/…annel/UCMA-v2JV_9ZYNoY4uY4mRWA Ks. prof. Dariusz Oko – teolog, filozof, doktor habilitowany nauk humanistycznych, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie, publicysta Ks. prof. Dariusz Oko o swojej najnowszej książce pt. „Lawendowa mafia”, w której opisuje działanie homoseksualnego lobby w Kościele. Duchowny mówi, że ten problem zawsze tkwił w Kościele i jest najpoważniejszym zagrożeniem dla KK. Podkreśla, że w Stanach Zjednoczonych większość duchownych na wysokich stanowiskach jest homoseksualna. Ks. prof. Dariusz Oko mówi, że poważnym problemem w Kościele nie jest pedofilia a efebofilia, czyli pociąg do dorastających chłopców. „W 80 proc. aktów pedofilii to kontakty homoseksualne. Natomiast 80 proc. z tych aktów to efebofilia. To przestępstwa homoseksualistów w sutannach” – oznajmia. Według naszego gościa sytuacja w Polsce nie jest jeszcze zła pod tym kątem. Teolog oraz filozof mówi także jak działa homoseksualna mafia księży w Watykanie. Twierdzi, że papież Franciszek jest przez duchownych okłamywany. „Mafia jest potężna, podobna do tej na Sycylii” – podsumowuje ks. prof. Oko. wnet.fm/…e-przypomina-mafie-sycylijska/ ---------------------------------------------------- - Strona: wnet.fm - Facebooku: facebook.com/radiownet/?_fb_noscript=1 - Twitter: twitter.com/radiownet - Instagram: instagram.com/accounts/login/ Najprostszy sposób na przekazanie funduszy na rozwój WNET-u to darowizna. Dane do przelewu: Radio Wnet sp. z o.o. ul. Zielna 39 00-108 Warszawa nr konta: Alior Bank 84 2490 0005 0000 4600 1876 9190 w tytule wpisując „darowizna”.
woj_tek
woj_tek
One more comment from woj_tek
woj_tek
Weronika....S
@Szukający PRAWDY Ale ksiądz Oko tego nie dostrzega, stąd uważam, że nie jest do końca wiarygodny.
Szukający PRAWDY
Lawendowa mafia.... ZGODA! ale co do biskupa Rzymu Franciszka - on nie jest oszukiwany, TYLKO SAM JEST OSZUSTEM KATOLIKÓW, to Katolicy "na dole" są oszukiwani, PIEWSZE SKRZYPCE w oszukiwaniu gra OSZUST Franciszek - burzyciel, totalny niszczyciel Kościoła Katolickiego!!!