Hanka Kraská
Aký odkaz dalo svetu stretnutie vojenských štváčov NATO na stretnutí v Madride?
Aký odkaz dalo svetu stretnutie vojenských štváčov NATO na stretnutí v Madride?
Ivan Štubňa
4.7.2022 Komentáře Témata: NATO 2124 slov
V prvom rade chcem poznamenať, že som sa nemýlil vo svojej predpovedi, ktorá bola uverejnená aj na webe Zvedavec.
Dňa 29.júna 2022 vydali vojenskí štváči záverečné vyhlásenie …More
Aký odkaz dalo svetu stretnutie vojenských štváčov NATO na stretnutí v Madride?

Aký odkaz dalo svetu stretnutie vojenských štváčov NATO na stretnutí v Madride?
Ivan Štubňa
4.7.2022 Komentáře Témata: NATO 2124 slov
V prvom rade chcem poznamenať, že som sa nemýlil vo svojej predpovedi, ktorá bola uverejnená aj na webe Zvedavec.
Dňa 29.júna 2022 vydali vojenskí štváči záverečné vyhlásenie, ktoré som podrobil analýze pravdy. To je metóda, ktorou sa „ľúbivé-vtieravé“ inotaje v texte pretavia do faktografickej podoby s jasným záverom. Z dokumentu si nebudeme všímať sprievodnú „bižutériu“ vzletných rečí, ktorá má za cieľ vnútiť čitateľovi, že v tomto prípade má NATO jedinú a neotrasiteľnú pravdu. Ukážeme si, že to nie je ak. Boltom som vyznačil komentár k citáciám z dokumentu:
My, hlavy štátov a vlád Severoatlantickej aliancie, sme sa zišli v Madride, keď sa vojna vrátila na európsky kontinent“. (Myslí sa Ukrajina).
Lož – vojna sa na európsky kontinent vrátila útokom zločineckej organizácie NATO na suverénnu krajinu Juhoslávia v roku 1999 pod vedením USA. Čoho sú títo zločinci schopní si môžete pozrieť tu.
NATO je obranná Aliancia a nepredstavuje žiadnu hrozbu pre žiadnu krajinu.
Lož – práve vo vojne v Juhoslávii sa preukázalo, že NATO je vojenská teroristická organizácia, riadená USA. NATO napadlo Juhosláviu v roku 1999 bezdôvodne, porušilo všetky relevantné medzinárodné zmluvy vrátane ustanovení Severoatlantickej zmluvy.
Spojené štáty tak svoje páchanie svojich zločinov po celom svete „prerozdelili“ medzi ostatné členské štáty. Takto sa vyhýbajú spravodlivému súdu. V rozpore s medzinárodným právom a inými dohodami s inými štátmi sa rozpínajú do celého sveta. Konečným cieľom USA je ovládnuť celý svet vojenskou silou a ich lokajskými štátmi.
Sme jednotní v našom záväzku k demokracii, slobode jednotlivca, ľudským právam a právnemu štátu. Dodržiavame medzinárodné právo a ciele a princípy Charty Organizácie Spojených národov. Zaviazali sme sa dodržiavať medzinárodný poriadok založený na pravidlách“.
Lož – demokracia, sloboda, ľudské práva, právny štát, medzinárodné právo, Charta OSN pre USA a NATO neplatia. USA od konca druhej svetovej vojny viedli viac ako 30 vojen s viac ako 20 miliónmi ľudských obetí po celom svete. Je obrovská chyba, že OSN, OBSE, iné mierové organizácie a inštitúcie a štáty sveta nevedeli zastaviť americké zločiny. Aj preto sa dnes nachádzame na prahu tretej svetovej, tentoraz jadrovej vojny.
Čo najdôraznejšie odsudzujeme ruskú agresívnu vojnu proti Ukrajine. Vážne podkopáva medzinárodnú bezpečnosť a stabilitu. Je to očividné porušenie medzinárodného práva. Otrasná krutosť Ruska spôsobila obrovské ľudské utrpenie a masívne vysídlenie, ktoré neúmerne postihuje ženy a deti. Rusko nesie plnú zodpovednosť za túto humanitárnu katastrofu. Rusko musí umožniť bezpečný, neobmedzený a trvalý prístup k humanitárnej pomoci. Rusko tiež zámerne zhoršilo potravinovú a energetickú krízu, ktorá postihla miliardy ľudí na celom svete, a to aj prostredníctvom svojich vojenských akcií. Spojenci úzko spolupracujú na podpore medzinárodného úsilia umožniť vývoz ukrajinského obilia a zmierniť globálnu potravinovú krízu“.
Pravda je taká, že USA a NATO svojou agresiou a rozpínavosťou ohrozujú Rusko. Rusko bolo do vojny na Ukrajine vtiahnuté USA, ktoré už viac ako 15 rokov prostredníctvom svojich „poradcov“, špiónov, vojakov školili Ukrajincov na boj proti Rusku, dodávali im zbrane a na tento účel využili aj neonacistické skupiny na Ukrajine. Tejto prípravy k zástupnej vojne USA proti Rusko na Ukrajine sa zúčastňujú aj Poľsko, Veľká Británia, Nemecko, Kanada, Kosovo... Zároveň na Ukrajine pripravovali v laboratóriách vražedné biozbrane...
Prostredníctvom svojich nastrčených osôb USA vykrádali nerastné bohatstvo Ukrajiny. Známy je prípad Huntera Bidena, syna súčasného prezidenta, ktorý bol v predstavenstve najväčšieho súkromného producenta plynu na Ukrajine Burisma Holdings, ktorý je registrovaný na Cypre a je vlastníkom licencie na rozvoj plynových polí v oblasti Dnepro-Donecka. Okrem neho v spoločnosti sa nachádzal aj Devon Archer, kamarát bývalého amerického ministra zahraničných vecí. Svoje záujmy mal na Ukrajine aj Mike Pompeo, bývalý americký špión a minister zahraničných vecí USA.
Americkí vrcholoví predstavitelia „ryžovali“ prostredníctvom svojich firiem vo všetkých krajinách, ktoré predtým Američania napadli. Madeleine Albrightová v Kosove, Richard Cheney s rodinou a Condoleeza Riceová v Iraku, vo firmách Haliburton a Chevron.
Ale aj pre Aleksandra Kwasniewskeho, bývalého poľského prezidenta sa našlo miesto v už spomenutej Burisme Holdings.
Americkí luhári hádžu všetku špinu na Rusko. Pritom sú to oni, ktorí od roku 2014 dodali na Ukrajinu zbrane za cca 10 miliárd dolárov. Do konca roka plánujú na Ukrajinu poslať zbrane za ďalších 30 miliárd dolárov. Umelým predlžovaním vojny dochádza k nárastu ľudských obetí. Touto podporou vojny sa USA a NATO stali spolupáchateľmi vojnových zločinov na Ukrajine. USA a NATO sú tiež spoluzodpovední za celkový chaos vo svete ako následku vojny.
Valné zhromaždenie Organizácie Spojených národov (VZ OSN) 16.12. 2021 prijalo rezolúciu a uznesenie A/RES/76/149, ktorú navrhlo Rusko a viac ako 30 ďalších krajín, aby odsúdili nacizmus, neonacizmus a iné rasistické praktiky.
Rezolúcia bola prijatá 130 hlasmi členských štátov. Spojené štáty a Ukrajina boli jediné dva štáty, ktoré hlasovali proti rezolúcii. Hlasovania sa zdržalo 51 krajín.(všetky štáty EÚ, Turecko, Japonsko, Južná Kórea, Austrália, Kanada a Veľká Británia).
Prístup k hlasovaniu je hanbou USA a Ukrajiny. Hlasovali proti rezolúcii preto, lebo vedeli, že ukrajinských neonacistov využijú v boji proti Rusku.
Srdečne vítame účasť prezidenta Zelenského na tomto samite. Sme v plnej solidarite s vládou a ľudom Ukrajiny pri hrdinskej obrane ich krajiny“.
Zelenskyj je sluha USA, ktorý zradil svoj národ a je zodpovedný za vojnové zločiny. Kto je Volodymyr Zelenenskyj si môžete pozrieť tu. (O té trapné figurce jsme psali i na Zvědavce, editor)
Zelenskyj je predovšetkým miliardár, ktorý začal robiť svoje špinavé kšefty ako je zrejmé z Pandora Papers. Súčasné dodávky zbraní na Ukrajinu sa „po ceste“ strácajú. Predávajú sa do zahraničia načierno. Priama finančná pomoc sa takisto stráca na účtoch Zelenského a jeho partie. Nie je žiadnym tajomstvom, že ukrajinskej armáde dávajú príkazy priamo príslušníci vojenskej zložky USA, CIA a amerických špeciálnych služieb.
Ruská federácia je najvýznamnejšou a priamou hrozbou pre bezpečnosť spojencov a pre mier a stabilitu v euroatlantickom priestore. Terorizmus vo všetkých svojich formách a prejavoch naďalej predstavuje priamu hrozbu pre bezpečnosť nášho obyvateľstva a pre medzinárodnú stabilitu a prosperitu. Terorizmus kategoricky odmietame a odsudzujeme čo najdôraznejšie“.
Prázdne slová predstaviteľov NATO. Čitateľ si môže naštudovať americké vojny na internete. Stačí keď uvediem, že USA má vo svete okolo 800 vojenských základní v cca 80 krajinách sveta. Jasný dôkaz o snahe ovládať svet podľa plánu Hitlera.
Od článku 6. po článok 15. tohto dokumentu sú obsahom prázdne slová plne propagačnej bižutérie. Majú vzbudiť dojem, že sú to USA a NATO, ktoré chránia na svete mier, stavajú sa do pozície ohrozeného a vyhlasujú bezpečnostné záruky v prípade ohrozenia. Pravda je taká, že USA a NATO sú tí, ktorí ohrozujú svetový mier. Opäť pripomínam. USA všetko robia pod rúškom získania vojenskej nadvlády nad celým svetom!!!
Budeme ďalej posilňovať naše partnerstvá, aby aj naďalej spĺňali záujmy spojencov aj partnerov. Teraz budeme pokračovať v posilňovaní našej spolupráce s existujúcimi a potenciálnymi novými partnermi mimo euroatlantickej oblasti“.
Tento článok hovorí o pokračovaní násilného rozširovania vojenského vplyvu USA a NATO s tendenciou získavania nových lokajských štátov.
Vo svetle zmeneného bezpečnostného prostredia v Európe sme sa rozhodli pre nové opatrenia na zintenzívnenie prispôsobenej politickej a praktickej podpory partnerom vrátane Bosny a Hercegoviny, Gruzínska a Moldavskej republiky. Budeme s nimi spolupracovať na budovaní ich integrity a odolnosti, rozvíjaní schopností a udržiavaní ich politickej nezávislosti. Posilníme aj našu podporu pri budovaní kapacít pre partnerov z juhu“.
Ide o „zaverbovanie“ Bosny a Hercegoviny, Gruzínska a Moldavska do NATO tak, aby nové lokajské štáty plnili príkazy USA. A kupovali od nich zbrane!!! Američanom nejde o ľudí v týchto krajinách, ale o ich strategické teritóriá, z ktorých majú dosah do Stredozemného mora a na ruské hranice. USA na vojenskom obkľúčení Ruska pracujú už 30 rokov!!!
Opätovne potvrdzujeme náš záväzok voči politike otvorených dverí NATO. Dnes sme sa rozhodli pozvať Fínsko a Švédsko, aby sa stali členmi NATO a súhlasili sme s podpísaním prístupových protokolov“.
Kým sa USA a NATO nenatlačili do predsiene Ruska, dovtedy Rusko nikdy neohrozovalo svetový mier ako ho ohrozuje rozpínavé NATO a USA. Viete si predstaviť čo by robili Američania, keby Rusko začalo dodávať zbrane do Mexika a cvičiť mexickú armádu na boj proti USA s cieľom pripojiť ukradnutý Texas naspäť k Mexiku?
Fínsko a Švédsko sa majú stať členmi NATO z dôvodu nie ruskej hrozby, ale z dôvodov ktoré boli prediskutované medzi ministrom obrany USA Austinom a ministrami obrany Švédska Fínska v Pentagone pred cca mesiacom. USA oba štáty potrebujú, lebo sú bohaté a môžu od USA kupovať zbrane za miliardy USD. Ďalším dôvodom je, že Fínsko má s Ruskom asi 1300 km hranicu, čím sa NATO opäť dostane bližšie k Rusku. Tak kto je tu agresor? Uvedomujú si Švédsko a Fínsko, že v prípade jadrovej vojny budú po USA medzi prvými, ktorých jadrová vojna zasiahne?
Uvidí sa akú rolu zohrá ešte turecký diktátor Erdogan. Dočasne prisľúbil, že dá súhlas na vstup Švédska a Fínska do NATO. Erdogan chce predovšetkým zo súhlasu vytĺcť nejaký kapitál. V Madride na túto tému prebiehali utajené rozhovory. Uvidíme teda, aký špinavý obchod sa tu pripravuje. Erdogan hneď po stretnutí v Madride žiadal, aby mu Švédsko vydalo 73 tzv. „kurdských teroristov“ – podľa Turecka. Turecko ako vieme dlhodobo vedie lokálne vojny s Kurdmi, ktorí sú dnes roztrieštení a chcú žiť v spoločnom štáte. Kurdi žijú v Turecku, Iráne, Iraku, Sýrii a Arménsku. V oblasti tzv. Kurdistanu, žije okolo 40 miliónov Kurdov. Ide o najpočetnejšie obyvateľstvo bez vlastného štátu. Ale žijú aj inde. V Nemecku žije okolo 1, 5 milióna Kurdov, vo Veľkej Británii okolo 50 000 a pod. V samotnom Turecku žije okolo 15 miliónov Kurdov a zaberajú významnú časť tureckého územia.
Nové Turecko, ktoré bolo založené po rozpade Osmanskej ríši v roku 1922 od svojho vzniku popieralo samotnú existenciu Kurdov ako národa. Na Kurdov bolo už od počiatku pozerané ako na možné ohrozenie nového štátu, pretože im na konferencii v Sèvre bol mocnosťami (Francúzskom, Talianskom, Spojeným kráľovstvom) prisľúbený samostatný štát. Turecko dohodu zo Sèvre neuznáva pretože tvrdí, že pre nich je východisková zmluva uzatvorená medzi Tureckom a štátmi regiónu v Lausanne z roku 1923. Táto zmluva vznikla na základe vojenského konfliktu Turecka so signatármi zmluvy so Sévre. Teda násilím. V novej zmluve však o Kurdoch nie je žiadna zmienka.
Hanbou OSN je, že novodobý kurdský problém trvá už viac ako 100 rokov a OSN ho nemá záujem riešiť. Dôvody sú jasné. Turecko je jednou z najsilnejších vojenských zložiek NATO, policajt USA v danom priestore a Erdogan túto situáciu využíva na boj proti Kurdom. Turecko nechce pripustiť, že Kurdi majú právo na život v spoločnom štáte. Doteraz vo vojenských konfliktoch zahynulo niekoľko stotisíc Kurdov. Turci nemajú problém vojensky útočiť aj na území Sýrie proti Kurdom a beztrestne ich vraždiť. Čiže údajní kurdskí teroristi, ktorých žiada Turecko od Švédska, nemusia byť teroristi, ale vlastenci bojujúci za svoje práva.
Uvidíme do akej miery sa teda špinavý obchod Turecka s USA naplní alebo nenaplní, čo sa týka vstupu Švédska a Fínska do NATO.
Vítame značný pokrok v oblasti výdavkov spojencov na obranu od roku 2014. Budeme stavať na dosiahnutom pokroku, aby sme zabezpečili, že zvýšené výdavky na národnú obranu a spoločné financovanie NATO budú úmerné výzvam spornejšieho bezpečnostného poriadku. Investície do našej obrany a kľúčových schopností sú nevyhnutné“.
Výpalnícky štát USA dal najavo členským štátom NATO, že bude od nich žiadať neustále zvyšovanie výdavkov na zbrojenie, čím si USA zaistia trvalý odbyt zbraní...A krvavý profit z tohto obchodu.
Záver:
Madridské stretnutie potvrdilo, že USA sa nevzdajú svojho militaristického prístupu a cieľa vojenského ovládnutia sveta.
Americký sluha Jens Stoltenberg sa tiež nechal počuť, že NATO pretransformuje sily rýchlej reakcie NATO a zvýši počet vojakov v Európe na viac ako 300 000. Jednoznačne potvrdil, že USA plánujú – pripomínam opäť – vyvolať vojnu medzi Európou (hlavne medzi tzv. východným krídlom NATO) a Ruskom. Čiže vojnu, ktorá postaví proti sebe hlavne Slovanov a ekonomicky zničí Európu!!!
PS:
Prezident USA Biden sa pred pár dňami prekecol, keď poznamenal, že na Ukrajine sa vedie vojna USA za zachovanie progresívneho liberálneho systému ovládania sveta!!! Už je to jasnejšie o čo tu ide? Progresívny liberálny systém má veľmi blízko k neonacizmu. V podstate ide o tzv. tímové ovládanie sveta „predurčenými“ samozvanými skupinami budúcich svetovládcov.
Viac na:
Madrid Summit Declaration issued by NATO Heads of State and Government (2022)
Z mesta SNP Ivan Štubňa
Gitka Benesova shares this
8
Zuzana Schlosserova shares this
18306
Učeník Pánov
Povinne som musel o hrdinskej Červenej armáde počúvať klamstvá počas mojich prvých 26 rokov života. Stačilo. Títo barbari spáchali počas “oslobodzovania” Československa mnoho zločinov. Rabovali vo fabrikách, po domoch, znásilňovali, vraždili. Príbeh blahoslavenej Anky Kolesárovej je iba jeden z mnohých, ktoré neprežili násilnosti ruských mužikov. Odvliekli mnoho ľudí do ruských gulagov, kde …More
Povinne som musel o hrdinskej Červenej armáde počúvať klamstvá počas mojich prvých 26 rokov života. Stačilo. Títo barbari spáchali počas “oslobodzovania” Československa mnoho zločinov. Rabovali vo fabrikách, po domoch, znásilňovali, vraždili. Príbeh blahoslavenej Anky Kolesárovej je iba jeden z mnohých, ktoré neprežili násilnosti ruských mužikov. Odvliekli mnoho ľudí do ruských gulagov, kde museli otročiť. A to isté robia teraz aj na Ukrajine. Nič sa nenaučili, nič nezabudli. Viganó je úplne mimo reality, žije vo svojom svete, ale nedivím sa, aj Hitler mal mnoho obdivovateľov medzi katolíckymi biskupmi (žiaľ!), ktorí si mysleli, že “urobí poriadok”. Ibaže zabudli rovnako, ako aj Viganó, že svet nespasia diktátori, aj keby neviem aké pekné reči viedli.
Trepifajksl
No- a teď budeš do konce života poslouchat, jak USA zachraňují demokracii po celém světě. Z jedný prdele si vlezl do druhý. K tomu nemáš nic???
Jana V
Učeník Pánov : absolutní nesmysly ! Vzpamatujte se .
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Boľševikom červenej armáde keď niekto verí je totálne tiež mimo reality. Ste oklamaná a duta ako poleno. Nerozumiem ako môže niekto veriť východu a tomu diablovi Putinovi. Viganovi neverím lebo na jednej strane odhaľuje zlo na západe a na druhej chráni zlo,ktoré je na východe a satanovho služobníka obraňuje,ktorý je Putin falošný pokrytec a hajzel.
Učeník Pánov
@Trepifajskal, nepodsúvaj mi tu nezmysly. Ja nemám čiernobiele videnie sveta. To je zrejme tvoj štýl. Ja nefandím žiadnej svetovej mocnosti, ani Rusákom, ani Amíkom, ani Číňanom.
Učeník Pánov
@Jana V , to nie sú žiadne nezmysly. Násilnosti ruských barbarov počas oslobodzovania Československa mi opísali očití svedkovia.
Martina Bohumila Lutherová
On se Jano nevzpamatuje, to je
učedník nacistický´katolíček
Jana VMore
On se Jano nevzpamatuje, to je
učedník nacistický´katolíček

Jana V
Trepifajksl
Já ti nic nepodsouvám a rovněž nemám černobílé vidění světa. Jen mi je divné, jak zde různí pravdoláskaři útočí neustále na Rusko a přitom nás ovládá Brusel, který poslouchá USA. Je zde nespravedlnost a špatné zákony. To je třeba řešit, Rusko můžeme mít na háku, to se nás vůbec netýká.
Jinak souhlasím, samozřejmě, že Rudá armáda zde dělala sviňstva. Na našem území smí být pouze …More
Já ti nic nepodsouvám a rovněž nemám černobílé vidění světa. Jen mi je divné, jak zde různí pravdoláskaři útočí neustále na Rusko a přitom nás ovládá Brusel, který poslouchá USA. Je zde nespravedlnost a špatné zákony. To je třeba řešit, Rusko můžeme mít na háku, to se nás vůbec netýká.
Jinak souhlasím, samozřejmě, že Rudá armáda zde dělala sviňstva. Na našem území smí být pouze čeští vojáci, všichni ostatní, pod jakoukoli záminkou jsou okupanti.
Učeník Pánov
@Trepifajksl , ako malý chalan som videl v uliciach môjho mesta ruské tanky (v 68). Potom sme v škole okrem československej hymny museli počúvať (a stáť v pri tom v pozore) aj sovietsku. Veľmi tvrdo išli po katolíckej cirkvi. Grékokatolíkov násilne previedli pod ruské pravoslávie ovládané priamo KGB. Rusi nikdy nezabudli, že nás mali podriadených ako bábkový štát. A ani ja na to nikdy nezabudnem …More
@Trepifajksl , ako malý chalan som videl v uliciach môjho mesta ruské tanky (v 68). Potom sme v škole okrem československej hymny museli počúvať (a stáť v pri tom v pozore) aj sovietsku. Veľmi tvrdo išli po katolíckej cirkvi. Grékokatolíkov násilne previedli pod ruské pravoslávie ovládané priamo KGB. Rusi nikdy nezabudli, že nás mali podriadených ako bábkový štát. A ani ja na to nikdy nezabudnem.

Mám rád staré dobré pravoslávne Rusko, to čo existovalo do r.1917. Ale súčasné Rusko sa až príliš podobá na to sovietske. Nič nezabudli, nič sa nenaučili.Ide z neho strach.
Trepifajksl
To bych neřekl. Ruský režim není o nic víc zločinný, než ten náš, nebo americký. Všude vládnou mafiáni a vytváří si zákony pro sebe. Spravedlnosti a práva se nedočkáš nikde. Mnohem nebezpečnější jsou USA, ty vlítnou každou chvílí do nějakého státu, který vyrabují. Jsou téměř v bankrotu a řeší to loupežemi.
Jana V
Učeník Pánov : Já jsem od svých předků neslyšela žádnou stížnost na Rudou armádu. Každopádně v každé válce se dějí svinstva. A co říkáte "humanitárnímu " bombardování (48 dní ve dne v noci) bývalé Jugoslávie ? A co na to , že zraněným vojákům vyřezávali zaživa orgány na kšeft a pak je tam nechali ležet , jako prašivé psy .
A jak se vám líbí okupace vaší země soudruhy USA , kteří …More
Učeník Pánov : Já jsem od svých předků neslyšela žádnou stížnost na Rudou armádu. Každopádně v každé válce se dějí svinstva. A co říkáte "humanitárnímu " bombardování (48 dní ve dne v noci) bývalé Jugoslávie ? A co na to , že zraněným vojákům vyřezávali zaživa orgány na kšeft a pak je tam nechali ležet , jako prašivé psy .
A jak se vám líbí okupace vaší země soudruhy USA , kteří vůbec nemusí dodržovat vaše zákony ?
Něco zaviní a nikdo je nepotrestá.
Tohle se po 68 u nás nedělo . Vojáci museli dodržovat naše zákony. A fungovalo to . Když něco provedli , nikdo se s nimi nemazal.
Např. , teta pracovala v obchodě a nějaký voják tam něco ukradl , pak klečel u vedoucího a prosil ať to nikde nehlásí , že jinak ho pošlou na Sibiř do gulagu.

Jak to bylo v 68 r. ?

Když se na politbyru KS SSSR (ve složení 7 Ukrajinců včetně Brežneva, 1 Bělorus,
1 Litevec, 1 Kyrgyz, 1 Kazach a 1 Rus) hlasovalo o intervenci, tak pouze Litevec se zdržel a Rus byl proti.
21.srpna poslány dvě armády – 1. ukrajinský sbor složený výhradně z Ukrajinců a 1. záložní uralský sbor (zauralské národnosti).
Jana V
Martin - Patrön Svätý Malachiáš : Nevím proč se ke mně vůbec vyjadřujete . Nesnášíte jiné názory , blokujete a místo argumentů nadáváte.
To do toho svatého ve svém nicku máte fákt daleko.
Stylita
@Jana V
to je hoax, šířený komunistou Filipem
Podle historických dokumentů bylo v roce 1968 v sovětském politbyru, jmenovaném dva roky předtím, jedenáct lidí. Kromě Brežněva (dítě ruských přistěhovalců na Ukrajinu) to bylo pět Rusů, jeden Bělorus, jeden Lotyš a Ukrajinci Nikolaj Podgornyj, Dmitrij Poljanskij a Pjotr Šelest.
Zdroj: Rusové za invazi v roce 1968 nemůžou, Brežněv byl Ukrajinec …More
@Jana V
to je hoax, šířený komunistou Filipem

Podle historických dokumentů bylo v roce 1968 v sovětském politbyru, jmenovaném dva roky předtím, jedenáct lidí. Kromě Brežněva (dítě ruských přistěhovalců na Ukrajinu) to bylo pět Rusů, jeden Bělorus, jeden Lotyš a Ukrajinci Nikolaj Podgornyj, Dmitrij Poljanskij a Pjotr Šelest.
Zdroj: Rusové za invazi v roce 1968 nemůžou, Brežněv byl Ukrajinec, řekl Filip - iDNES.cz
Peter(skala)
"Zlatý" socializmus - na večne časy 😎 😉 ako bolo "dobre" mladým a ako mali na háku, že niekto pre ich blaho musel sedieť vo vezeni, mučiarni či v gulaku:
Prenasledovanie cirkví
Jana V
Stylita :Ne to není hoax . Dohledám , teď nemohu.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ja som reagoval na martinu lutherovu,ktorá bude mimo do konca života a nikdy sa nezmení.
Jana V
Martina Bohumila Lutherová : Ano , p. Jakeš opravdu nebyl hlupák a dnešní politici by se od něj mohli učit .
Obrana katolíckej Cirkvi
Arcibiskup Mária Viganò strieľa priamo rakety na diablov, hovorí priamo a odvážne, Nie náhodou má za menom meno Mária, Panny Márie sa diabol veľmi bojí, Matka Božia ho porazila.
Obrana katolíckej Cirkvi shares this
471
Coburg
Salem, Oregon, 2. apríla 2022
Pochválený buď Ježiš Kristus.
Drahí priatelia, generál Michael Flynn ma požiadal, aby som prehovoril s odkazom pre vaše stretnutie. Jeho návrh som prijal s radosťou, pretože vás chcem pozdraviť a povzbudiť v tomto prebúdzaní svedomia. Ak sa zobudíte, je to preto, že vás doteraz niekto nútil spať, omámil vás a odvádzal vašu pozornosť od toho, čo plánoval, aby …More
Salem, Oregon, 2. apríla 2022

Pochválený buď Ježiš Kristus.
Drahí priatelia, generál Michael Flynn ma požiadal, aby som prehovoril s odkazom pre vaše stretnutie. Jeho návrh som prijal s radosťou, pretože vás chcem pozdraviť a povzbudiť v tomto prebúdzaní svedomia. Ak sa zobudíte, je to preto, že vás doteraz niekto nútil spať, omámil vás a odvádzal vašu pozornosť od toho, čo plánoval, aby ste nerušene pokračovali vo svojej trestnej činnosti. Ale spánok Američanov a všetkých národov trval príliš dlho: teraz je čas otvoriť oči, prebudiť sa a pochopiť, čo sa stalo a čo sa deje. Teraz je čas konať.

Hrozba tretej svetovej vojny visí nad nami všetkými. Povedali nám, že prezident Putin napadol Ukrajinu, aby podporil svoje expanzívne ambície, ale v skutočnosti je hlavným účelom ruskej vojenskej operácie zabrániť agresii Deep State a NATO. Putin bojuje proti tej istej globalistickej elite, ktorá nás všetkých drží ako rukojemníkov. Ruský veľvyslanec pri OSN 6. marca odsúdil to, čo ste obhajovali už dva roky: vyhlásil, že Donald Trump je legitímnym prezidentom Spojených štátov a že voľby boli sfalšované so spoluúčasťou európskych národov pomocou Dominionu. zariadenie. A vieme, že na presadenie agendy Veľkého resetu bolo potrebné zbaviť sa Trumpa, ktorý by nikdy nedovolil ani pandemickú frašku, ani eskaláciu rusko-ukrajinskej krízy.

Toto nie je vojna ukrajinského ľudu. Nie je to ukrajinský ľud, kto prenasleduje svojich ruských bratov, ale bábková vláda podporovaná neonacistickými vojenskými milíciami. Skorumpovaná vláda, po ktorej túži globalistická kabala, ktorá sa dnes ocitla s prezidentom závislým na kokaíne, bývalým hercom a tanečníkom, ktorý ukrýva miliardy v daňových rajoch, zatiaľ čo ukrajinské obyvateľstvo patrí medzi najchudobnejšie v Európe.

Toto nie je ruská ľudová vojna. Ruská federácia roky požadovala rešpekt voči rusky hovoriacej menšine a medzinárodné spoločenstvo sa vždy odvrátilo.

Toto nie je vojna európskych národov. Sú to lídri Európskej únie, ktorí chcú konflikt, ktorý by ospravedlnil realizáciu Veľkého resetu a zavedenie diktátorského režimu obmedzovania slobody, zbedačovania obyvateľstva, likvidácie malých podnikov, zavedenia neľudského režimu a technokratický model života, a zrušenie identity národov, ich histórie a ich náboženstva.

Toto nie je vojna USA. Američania bojovali proti nacizmu a je poburujúce, že dnes Biden pomáha vláde, ktorá podporuje a spolupracuje s extrémistickými skupinami, ktoré nosia hákový kríž a šíria nacistické myšlienky. Je to Deep State so svojimi služobníkmi, ktorí sú teraz infiltrovaní do všetkých inštitúcií, ktorý chce, aby vojna rozšírila svoju nadvládu nad celým svetom pod zámienkou „vývozu demokracie“, pričom v skutočnosti myslí len na predaj zbraní, zbohatnutie a privlastnenie si zdrojov napadnutých krajín, siatie deštrukcie a smrti.

Nemali by sme byť prekvapení, keď sa dozvieme, že 6. januára 2021 boli v Kapitole vo Washingtone prítomní príslušníci práporu Azov. Nepriatelia štátu sa neváhajú spojiť s vojnovými zločincami, aby obvinili svojho politického protivníka a obvinili prezidenta Trumpa zo vzbury. Už len tento fakt by mal stačiť na pochopenie ich podvratného projektu a ich zámeru nezastaviť sa pred ničím, aby ho dosiahli.

Za touto vojnou je túžba zničiť medzinárodnú rovnováhu, prinútiť európske národy, aby uvalili sankcie na Rusko, ktoré postihujú najmä Európu, v dokonalom súlade s cieľmi Veľkého resetu. Deštrukcia ekonomiky národov, ktoré sú závislé na ruskom plyne a surovinách, ich chce prinútiť získavať dodávky z USA (v množstvách oveľa nižších ako je ich potreba a za oveľa vyššiu cenu), no predovšetkým ich chce podriadiť a ich zotročovanie, ako pred časom priznala námestníčka štátnej tajomníčky pre politické záležitosti Victoria Nulandová.

Nerobme si ilúzie: tí služobníci Nového svetového poriadku, ktorým sa podarilo obsadiť najvyššie pozície v národných vládach a medzinárodných organizáciách, sú naši nepriatelia: nepriatelia dobra a nepriatelia Boha. Nezáleží im na tom, koľko z nás musí zomrieť na následky vakcín, hladovania alebo bômb: starajú sa len o moc, osobné výhody a prospech svojich pánov, na ktoré sa doteraz nikto neodvážil. obviňovať a odsudzovať.

Táto vojna je poháňaná naliehavou potrebou rodiny Bidenových zakryť kolosálne sprisahanie a veľmi vážne zločiny, ktorými si Joe a Hunter pošpinili ruky a ich komplicov. Správa o ich zapojení do prítomnosti amerických biolaboratórií na ukrajinskom území spolufinancovaných Sorosom, do činnosti Burisma, do finančnej siete Obamu a Clintonovcov potvrdzuje obrovský a škandalózny konflikt záujmov, ktorý by nás sám osebe mal viesť položiť si otázku: v mene koho hovorí Joe Biden? Hovorí na obranu záujmov Spojených štátov, alebo preto, aby skrýval zločiny, ktoré spáchali so svojím synom? Hovorí ako prezident Spojených štátov alebo ako bábka v rukách Deep State a globalistickej kabaly?

Je to vojna: áno, vojna, ktorá začala pred nejakým časom, zostala pod zemou a prejavila sa pandémiou. Je to vojna elity proti celému ľudstvu. Je to nevyhlásená vojna, ktorá si však už viac ako zbraňou vyžiadala milióny obetí odmietnutím liečby a núteným očkovaním. Toto je vojna Nového svetového poriadku proti vám, proti nám, proti našim deťom, našim hodnotám a našej budúcnosti. Je to vojna temnoty proti svetlu. Lux in tenebris lucet , et tenebræ sú nepochopiteľné . Svetlo svieti v tme a tma to nepochopila, ako nám hovorí svätý Ján v evanjeliu ( Ján 1:5). Pretože tma nenávidí svetlo. Svetlo je pravda; je to jasnosť; je to úprimnosť. Svetlom je Kristus. Temnota je klamstvo; je to podvod; je to sprisahanie. Temnota je Satanovo kráľovstvo.

Čo Rusko žiada od Ukrajiny? Uznať nezávislosť Krymu, garantovať práva Donecka a Luhanska, potlačiť neonacistické hnutia a zostať neutrálni. Toto sú veci, ktoré by mala OSN požadovať ako prvé. A sám Zelenskyj pod tlakom Putinových vojenských síl povedal, že je pripravený rokovať o mierových podmienkach. Ale Biden to nechce a núti Zelenského klásť odpor, tlačí európske národy, aby posielali zbrane a jednotky, a hrozí – v delíriu – preventívnym zásahom jadrovými zbraňami.

Tento konflikt by sa nikdy nemal začať, ak by sa skutočne chcel mier. Ale ako pred niekoľkými dňami pripustil Joe Biden, vojna „je príležitosťou “, ako bola aj pandémia. A zatiaľ čo nám pokojne hovoria, že čoskoro budeme čeliť potravinovej núdzi, ich komplici sa chystajú profitovať z predaja pšenice a poľnohospodárskych produktov po tom, čo strávili niekoľko posledných rokov držaním miliónov hektárov ornej pôdy. Na čo čakajú sudcovia, aby uznali štátny prevrat v týchto kriminálnych špekuláciách? Ako dlho ešte nechajú tým, ktorí by mali hájiť národné záujmy a presadzovať dobro svojich občanov, slobodu slúžiť svojim vlastným záujmom?

Možno sa čudujete, prečo biskup hovorí slovami, ktoré očakávate od politika. Môže to byť preto, že politici sú takmer všetci sluhami systému, zapredaní globalistickej kabale, za ktorú platí BigPharma, Soros alebo Deep State. Len málokto – a všetci viete, kto je tých pár, a niektorí sú tu dnes – mali odvahu vystúpiť proti tomuto globálnemu prevratu, postaviť sa mainstreamovému diskurzu a vystúpiť proti porušovaniu základných práv a ústavných slobôd občanov. .

Dovoľte mi, aby som sa k vám prihovoril ako biskup. Prvýkrát som to odsúdil pred dvoma rokmi, ale teraz je zúrivá a násilná agresia týchto sprisahancov taká očividná, že sa ani neskrývajú. Ide o elitný útok zameraný na zničenie všetkého, čo je súčasťou našej identity, našej kultúry a našej viery. Sú to pekelná elita, ktorá túži po smrti a nenávidí život; ktorí túžia po chorobe a nenávidia zdravie; ktorí nenávidia mier a túžia po vojne; elita, ktorá sa spolieha na klamstvá a nenávidí pravdu; elitu, ktorá chce otroctvo a tyraniu a nenávidí slobodu Božích detí. Je to elita, ktorá nenávidí Boha, nenávidí nášho Pána Ježiša Krista a oddala sa službe Satanovi.

Ak sa naozaj chcete prebudiť, ak je veľké prebudenie to, čo inšpiruje váš protest, musíte mať odvahu pozrieť sa realite do tváre, aby ste pochopili, že ak sa týmto zradcom podarilo dostať k moci a teraz môžu rozhodnúť o osude jednotlivcov z národov a z celého sveta je to preto, že sme od začiatku nereagovali na prvé náznaky ich plánov.

Tolerovali sme zničenie rodiny, znášali sme prirovnávanie pravého Boha k modlám, dovolili sme zabiť miliardy nevinných ľudí potratom, dovolili sme, aby naše deti boli korumpované nemorálnosťou, pornografiou, korupciou rodovej teórie a LGBT ideológie. Dovolili sme našim vodcom využiť slobodu nie na to, aby slúžili Bohu a spoločnému dobru, ale aby uctievali Satana a šírili hriech a neresti. Verili sme, že ak necháme iných slobodne konať proti prirodzenému a božskému zákonu, oni nám na oplátku ponechajú slobodu byť čestnými a dobrými občanmi. Upadli sme do obrovského podvodu, pretože naša tolerancia zla sa dnes nevyhnutne zmenila na neznášanlivosť spoločnosti voči dobru.

Nastal čas konať. Naozaj sa musíme všetci zobudiť, vstať a žiadať, aby tí, ktorí nám vládnu, boli čestní, mysleli na spoločné dobro a poslúchali iba Boha a tých, ktorí ich zvolili, aby pomáhali občanom žiť čestne, namiesto toho, aby sme sa videli ešte viac ponížených. zaobchádzali ako s otrokmi a boli nútení byť svedkami zničenia všetkého, čo naši otcovia namáhavo budovali.

Nastal čas odhaliť skorumpovaných a zradcov, vyhnať tých, ktorí neslúžia ľuďom, ale Deep State alebo Novému svetovému poriadku. Pretože nikto z nás nechce tento nový svetový poriadok, len tých pár, ktorí si myslia, že nás môžu ešte stále terorizovať pandémiou, hrozbou jadrovej vojny, zbedačovaním národov a zavádzaním absurdných pravidiel, ktoré nikto nikdy nechcel ani neschválil. .

Teraz je čas nielen vstať, ale aj pokľaknúť: nie ako to robí Black Lives Matter, ale ako to robí každý dobrý kresťan pred Majestátom Božím. Na kolenách so svätým ružencom v ruke, modliac sa k Pánovi, aby nám odpustil naše hriechy a verejné hriechy národov, prosiac ho, aby sa nad nami zmiloval a sľubujeme mu, že sa najprv zaviažeme – my všetci – žiť ako dobrí kresťania, ako vlastenci, ako čestní občania, ako zodpovední otcovia a matky rodín, ako poslušné deti, ako udatní vojaci.

Nastal čas sformovať Antiglobalistickú alianciu, globálne občianske hnutie, ktoré dáva hlas väčšine občanov, odsudzuje súčasný prevrat, odhaľuje súhlas mocných, konflikty záujmov loby a klamstvá hlavné médiá. Táto Aliancia musí mať svoj vlastný jasný a spoločný cieľ, ktorý vyvracia agendu globalizmu a postaví sa proti nemu konkrétnym návrhom v súlade s prirodzeným právom, spoločným dobrom a dobrou správou vecí verejných. Návrh, ktorý podporuje harmóniu medzi národmi a mierové spolunažívanie medzi suverénnymi národmi, ktorých právo na život vo vlastnej vlasti musí byť uznané, ako aj ich právo budovať si vlastnú budúcnosť a blahobyt bez vykorisťovania iných a bez vykorisťovania. Návrh, ktorý kladie dôraz na suverenitu národov, na ochranu náboženstva, kultúry a tradícií, na obranu života a rodiny. Návrh, ktorý definitívne láme odporné reťaze diktatúry ideológií, ktoré nám boli v posledných desaťročiach vnucované len preto, aby nás zničili na duši a tele.

Drahí priatelia, nech vy, ktorí uznávate Spojené štáty americké ako jeden národ pod Bohom, máte odvahu a dôslednosť postaviť sa zo všetkých síl proti sprisahancom, ktorí sa infiltrovali do vládnych pozícií, vôbec proti skorumpovaným ľuďom, ktorí sú pripravení spôsobiť svet. konflikt, aby poslúchli svojich pánov a všetkých zradcov, ktorí chcú podriadiť ľudstvo ohavnej Satanovej tyranii.

Prebuďte sa, milí Američania! Zobuď sa a obleč si brnenie svetla, ako hovorí svätý Pavol. Nebojte sa odvážne vydávať svedectvo o svojej viere, láske k vlasti, oprávnenej túžbe po čestnosti a dobrote, pravde a kráse. Ak sa vieš postaviť na stranu Krista, jeho isté víťazstvo bude aj tvoje.

Boh vam vsetkym zehnaj. Nech Boh žehná a inšpiruje vaše prebudenie so svätými zámermi. A Boh žehnaj Spojeným štátom americkým.

+ Carlo Maria Viganò, arcibiskup

2. apríla 2022


Mgr Carlo Maria Viganò : « Le moment est venu de dénoncer les corrompus et les traîtres, d’expulser ceux qui ne servent pas le peuple mais l’État profond et le Nouvel Ordre Mondial »
Coburg
Arcibiskup Carlo Maria Viganò poslal Mary Fanningovej list, v ktorom napísal na 2. apríla 2022 Reawaken America Rally v Saleme v štáte Oregon na žiadosť generála Michaela Flynna, aby sa oň podelil so všetkým americkým ľudom prostredníctvom The American Report. a The Fortnight Intelligence Briefing na Ark Midnight, ktorý organizuje John B. Wells a ktorý vysiela cez Salem Radio Network a viaceré …More
Arcibiskup Carlo Maria Viganò poslal Mary Fanningovej list, v ktorom napísal na 2. apríla 2022 Reawaken America Rally v Saleme v štáte Oregon na žiadosť generála Michaela Flynna, aby sa oň podelil so všetkým americkým ľudom prostredníctvom The American Report. a The Fortnight Intelligence Briefing na Ark Midnight, ktorý organizuje John B. Wells a ktorý vysiela cez Salem Radio Network a viaceré streamingové siete.
One more comment from Coburg
Coburg shares this
228