Clicks720
Genová terapie covid-19 vakcínou může zlikvidovat miliony životů. „Za normálnych okolností nie je mRNA vo vašom tele voľná, pretože je to signál nebezpečenstva.“ Vysvetluje viroložka Judy Mikovitsová…More
Genová terapie covid-19 vakcínou může zlikvidovat miliony životů. „Za normálnych okolností nie je mRNA vo vašom tele voľná, pretože je to signál nebezpečenstva.“ Vysvetluje viroložka Judy Mikovitsová PhD. Ústrednou dogmou molekulárnej biológie je to, že náš genetický kód, DNA, sa prepisuje a zapisuje do messengerovej RNA. Táto mediálna RNA je preložená do proteínu, alebo použitá v regulačnej schopnosti … na reguláciu génovej expresie v bunkách. Takže odobrať syntetickú messenger RNA a urobiť ju termostabilnou – aby sa nerozložila – je problematické. Máme veľa enzýmov (RNAsy a DNAsy), ktoré degradujú voľnú RNA a DNA, pretože to sú opäť nebezpečné signály pre váš imunitný systém. Doslova riadia zápalové ochorenia.
Teraz máte polyetylénglykol a lipidovú nanočasticu, ktorá mu umožní vstúpiť do každej bunky tela a zmeniť reguláciu našich vlastných génov pomocou tejto syntetickej RNA, ktorej súčasťou je v skutočnosti správa pre gén syncytín. Syncytín je obal endogénneho gamaretrovírusu, ktorý je zakódovaný v ľudskom genóme. Vieme, že ak sa syncytín nesprávne prejavuje v tele, napríklad v mozgu, do ktorého tieto lipidové nanočastice pôjdu, máte sklerózu multiplex. Samotná expresia tohto génu rozrušuje mikroglie (typ nervových buniek) – doslova zapaľuje a dysreguluje komunikáciu medzi mozgovými mikrogliami – ktoré sú rozhodujúce pre vylučovanie toxínov a patogénov v mozgu a komunikáciu s astrocytmi (typ nervových buniek).
Dysreguluje nielen imunitný systém, ale aj endokanabinoidný systém (zodpovedný za reguláciu a vyváženie mnohých procesov v tele, vrátane imunitnej odpovede, komunikácie medzi bunkami, chuti do jedla a metabolizmu, pamäte a ďalších), ktorý tlmí zápal. V klinických štúdiách sme už sklerózu multiplex videli ako nežiaducu udalosť … Vidíme tiež myalgickú encefalomyelitídu. Zápal mozgu a miechy … “ Čo je ešte horšie, syntetická mRNA má tiež v sebe vrchnú vrstvu vírusu HIV, ktorý môže spôsobiť imunitnú dysreguláciu.
Ako sme diskutovali v predchádzajúcich rozhovoroch, SARS-CoV-2 bol skonštruovaný v laboratóriu pomocou výskumu, ktorý zahŕňal zavedenie tejto časti HIV vírusu do spike proteínu.
Ste v skupine s vysokým rizikom nežiaducich účinkov?
Mikovitsovej hypotéza je, že tí, ktorí sú najcitlivejší na závažné neurologické vedľajšie účinky a smrť z vakcín COVID-19, sú tí, ktorým boli predtým injekčne podané vakcíny XMRV, borélie, babézie alebo mykoplazmy kontaminovanými vakcínami, ktoré majú za následok chronické ochorenie, ako aj ktokoľvek so zápalovým ochorením, ako je napríklad reumatoidná artritída, Parkinsonova choroba alebo chronická borelióza a ktokoľvek so získanou imunitnou nedostatočnosťou z akýchkoľvek patogénov a toxínov z životného prostredia.
V tabuľke nižšie je uvedených 35 chorôb, ktoré pravdepodobne spôsobia, že budete náchylnejší na závažné vedľajšie účinky, alebo smrť po injekciách génovej terapie COVID-19.
Mnoho z príznakov, ktoré sa v súčasnosti uvádzajú, naznačuje neurologické poškodenie. Majú závažnú dyskinézu (narušenie dobrovoľného pohybu), ataxiu (nedostatok svalovej kontroly) a prerušované, alebo chronické záchvaty. Mnoho prípadov podrobných v osobných videách na sociálnych sieťach je dosť šokujúcich. Podľa Mikovitsovej sú tieto vedľajšie účinky dôsledkom neurozápalu, dysregulovanej vrodenej imunitnej odpovede a / alebo narušeného endokanabinoidného systému. Ďalším častým vedľajším účinkom vakcíny, ktorú vidíme, sú alergické reakcie vrátane anafylaktického šoku. Pravdepodobným vinníkom je PEG (polyetylénglykol), na ktorý je podľa odhadov 70% Američanov alergických.
2021-01-31 Mercola and Mikovits covid-19 vaccine gene therapy may destroy the lives of millions