Clicks804
csk.news
2

"Svetová Schôdza Rodín" rozširuje homosexuálnu ideológiu

Svetová Schôdza Rodín z roku 2018 uverejnila video "katechéza" v rámci príprav na podujatie, ktoré sa má konať v auguste v Dubline v Írsku.

Videoklip "Poďme byť rodinou!" (21. januára) obsahuje osem rôznych rečníkov, z ktorých dvaja podporujú homosexuálnu ideológiu. Dievča s krátkymi vlasmi spomína na to, že vo veku 20 rokov svojho lesbického dezorientovania povedala svojej rodine: "Boli úžasní, boli k tomu veľmi dobrý."

Na videu sa ďalej uvádza matka homosexuálneho syna, ktorý zahadzuje Katolíckú doktrínu: "Tieto slová -" skutočne zlé "a" neusporiadané "[Katolíckeho Katechizmu] - nás naozaj rozrušili." Povedala divákom, že ju Katolícky kňaz povzbudil aby napísal svoj príbeh vyjadrujúci svoj hnev proti Katolíckej výučbe.

Popis videí volá takto tenko zahalenú propagácia hriechu ako "konkrétnu aplikáciu milosrdenstva".

#newsKgelohbxqu
Sv.Prokop
Divím se, že se od toho, který vás povolal milostí Kristovou, tak rychle odvracíte k jinému evangeliu. Jiné evangelium ovšem není; jsou jen někteří lidé, kteří vás zneklidňují a chtějí evangelium Kristovo obrátit v pravý opak. Ale i kdybychom my nebo sám anděl z nebe přišel hlásat jiné evangelium než to, které jsme vám zvěstovali, budiž proklet! Jak jsem právě řekl, a znovu to opakuji: Jestliže …More
Divím se, že se od toho, který vás povolal milostí Kristovou, tak rychle odvracíte k jinému evangeliu. Jiné evangelium ovšem není; jsou jen někteří lidé, kteří vás zneklidňují a chtějí evangelium Kristovo obrátit v pravý opak. Ale i kdybychom my nebo sám anděl z nebe přišel hlásat jiné evangelium než to, které jsme vám zvěstovali, budiž proklet! Jak jsem právě řekl, a znovu to opakuji: Jestliže vám někdo hlásá jiné evangelium než to, které jste přijali, budiž proklet! (Galatským 1,6-9)
Segal
Ubožátko na první pohled.®