Vandali poškodili pamätník Andreja Hlinku v Bratislave. Muž sa v Prahe pokúsil zapáliť znovuvybudov…

Už je to aj u nás! Vandali poškodili pamätník Andreja Hlinku „Roma Lives Matter“ V západnom svete sa strhla vlna protestov proti rasizmu a útočníci sa rozhodli strhávať niekedy aj nezmyselne a nelogi…More
Už je to aj u nás! Vandali poškodili pamätník Andreja Hlinku „Roma Lives Matter“
V západnom svete sa strhla vlna protestov proti rasizmu a útočníci sa rozhodli strhávať niekedy aj nezmyselne a nelogicky sochy rôznych historických osobností.
Napríklad v Anglicku poškodili sochu Winstona Churchilla a napísali na jeho pamätník, že je rasista. Pri tom práve Churchill bojoval proti Adolfovi Hitlerovi.
Tento trend už prišiel aj ku nám a poškodená ostala socha a pamätník nášho velikána Andreja Hlinku, ktorý bol kňazom a národovcom a bez ktorého by Slovensko nebolo Slovenskom. Vandali jeho pamätník posprejovali nápismi „Roma Lives Matter“ a teda tým mysleli pravdepodobne „Na Rómskych životoch záleží“.
„Mňa nepremeníte! Mňa nezlomíte! Slovákom som sa narodil, Slovák som a Slovák budem! A keď vyjdem zo žalára, zas len budem pokračovať tam, kde som prestal. Do posledného dychu budem bojovať za sväté práva slovenského ľudu, za božské práva slovenského národa!“ citát Andreja Hlinku.
Na Slovensku …More
apredsasatoci
Typická stratégia "mocných". Ale budme uprimni, vychádza im to. Vymyslenymi "problemami" huckaju ľudí proti sebe navzajom, aby mohli realizovať potichučky svoje plány. Samozrejme, človek im na to skoci ako pes na špek. Tu krásne vidieť, kde vedie sekularizmus.
Dana22
To sú priamo marxisti.
Roberto 55
Aky rasizmus? Cierni a moslimovia alebo cierni moslimovia sa tlacia dobrovolne do Europy a sveta aby mohli parazitovat na daniach bielych. Nic nerobia a ani nebudu, buduju si vlastne enklavy sarie a zapajaju sa do zabijania, znasilnovania a teraz do tzv. nepokojov=komunisticko satanska revolucia a este ziapu o rasizme bielych. Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze nieto vacsich rasistov ako …More
Aky rasizmus? Cierni a moslimovia alebo cierni moslimovia sa tlacia dobrovolne do Europy a sveta aby mohli parazitovat na daniach bielych. Nic nerobia a ani nebudu, buduju si vlastne enklavy sarie a zapajaju sa do zabijania, znasilnovania a teraz do tzv. nepokojov=komunisticko satanska revolucia a este ziapu o rasizme bielych. Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze nieto vacsich rasistov ako farebni. A to vsetko preto , ze mainstream media ich za judasske grose v tom podporuju a tiez poslusno-hlupe vlady tychto statov. Maskovic a jeho "vlada" sa im snazi podobat...
Vie si niekto predstavit bieleho ministra niekde v Cine alebo v Afrike, alebo krestana ministrovat v moslimskej krajine? Na tzv. liberalnom Zapade je to bezne, ze ministruju farebni a moslimovia.
Dana22
Čierni marxisti a slobodomurári.
Dana22