m.rekinek
114.2K

KAŻDY BEZ WYJĄTKU PO ŚMIERCIONCE C-19 DOZNAJE JAKIEGOŚ URAZU SERCA - NOWE BADANIA ZE SZWAJCARII

Nowe badania ze Szwajcarii sugerują, że każda osoba, która zostanie „zaszczepiona” na koronawirusa z Wuhan (Covid-19), kończy się pewnym rodzajem uszkodzenia serca, od niewielkiego do poważnego.

Naukowcy z całego świata odkryli, że każda „w pełni zaszczepiona” osoba rozwija podwyższony poziom troponiny po wstrzyknięciu – troponina jest wskaźnikiem uszkodzenia serca. Z tego prawie trzy procent kończy się rozwojem subklinicznego zapalenia mięśnia sercowego.

Oficjalna historia mówi, że każdy rodzaj urazu serca musiał być spowodowany przez „wirusa”, a nie zastrzyki. Na podstawie pojawiających się danych staje się to coraz bardziej niewiarygodne, nawet dla zagorzałych apologetów zajmujących się szczepionkami. (Powiązane: Własne badania CDC pokazują, że zastrzyki z Covid powodują zapalenie mięśnia sercowego i inne problemy z sercem.)

Nadmierna liczba zgonów, jak je nazywają, gwałtownie wzrosła po rozpoczęciu Operacji Warp Speed, przyspieszonego planu administracji Trumpa dotyczącego wypuszczania strzałów Fauci Flu z prędkością warp . Od tego czasu liczba obrażeń i zgonów stale rośnie.

Grupa ekspertów potwierdza: urazy i zgony związane z sercem wzrosły w bezpośredniej korelacji z kampaniami masowych szczepień

Heart Advisory and Recovery Team (HART), grupa ekspertów, która analizuje takie kwestie, twierdzi, że Australia stanowi doskonałą „grupę kontrolną” do celów porównawczych, ponieważ do czasu uwolnienia szczepień było bardzo niewiele rzeczywistych „przypadków” nosicielstwa.

HART odkrył, że gdy zastrzyki zostały uwolnione, liczba zgonów gwałtownie wzrosła. I nie ma na to innego wytłumaczenia niż ciosy, ponieważ Australia „nie miała wcześniejszej chrząstki jako powodu do obserwowania tego wzrostu śmiertelności i presji szpitalnej od wiosny 2021 r.”.

„Wyniki z tej grupy kontrolnej wskazują, że przyczyną tego wzrostu zgonów, szczególnie wśród młodych ludzi, musi być coś wspólnego z Australią, Europą i USA” – dodał HART.

W pobliskiej Nowej Zelandii ekonomista John Gibson zidentyfikował czasowy związek między tak zwanymi „wspomagającymi” strzałami, które zostały wprowadzone dla wariantów takich jak „Omicron” i podobnym wzrostem liczby zgonów.

Gibson szacuje, że na 100 000 dawek przypominających przypada „16 nadwyżek zgonów”, ponieważ „grupy wiekowe, które z największym prawdopodobieństwem stosują dawki przypominające, wykazują duży wzrost nadmiernej śmiertelności po wprowadzeniu dawek przypominających”.
Podobną korelację zidentyfikował prof. Seiji Kojima w Japonii. Tam wdrożenie boostera od stycznia do marca 2022 r. spowodowało gwałtowny wzrost liczby zgonów.

Następnie mamy Izrael, gdzie zaobserwowano gwałtowny wzrost liczby połączeń alarmowych z zatrzymaniem krążenia po tym, jak 16-39-latkom zaczęto wstrzykiwać pierwszą rundę zastrzyków mRNA (mRNA) – podwójne wstrzyknięcie firmy Pfizer było oficjalną marką zastrzyków Fauci Flu wybór w Izraelu.

Dr Eyal Shahar odkrył, po przeanalizowaniu danych, że na 100 000 zaszczepionych osób przypada od ośmiu do 17 zgonów.
W Holandii liczba ta jest jeszcze wyższa, jak twierdzi dr Theo Schetters, który stwierdził, że w grupie osób powyżej 60 roku życia wskaźnik zgonów wynosi 125 na 100 000.

Dr. Michael Palmer i Sucharit Bhakdi z Doctors for Covid Ethics mają teraz misję zidentyfikowania „niepodważalnego dowodu związku przyczynowego” we wszystkich tych przypadkach. Chcą pokazać ponad wszelką wątpliwość, że zastrzyki mRNA w rzeczywistości powodują uszkodzenia naczyń i narządów u wielu, wielu osób.

Odkryli już, że zawartość wstrzykniętego mRNA nie pozostaje w miejscu wstrzyknięcia, ale przemieszcza się po całym ciele, gdzie ostatecznie gromadzi się w mózgu i innych ważnych narządach.

Wyjaśnia to, że „silna ekspresja białka kolczastego w mięśniu sercowym po szczepieniu koreluje ze znacznym stanem zapalnym i zniszczeniem tkanek”, mówią, dodając, że „uszkodzenie naczyń wywołane przez szczepionkę będzie sprzyjać krzepnięciu krwi i chorobom związanym z krzepnięciem, takim jak zawał serca, udar mózgu , zator płucny jest bardzo powszechny w bazach danych zdarzeń niepożądanych”.

Więcej najnowszych wiadomości na temat toksycznych i śmiercionośnych „szczepionek” można znaleźć na Chemical Violence Com | Chemical Violence – Chemical Violence Coverage .

Źródła tego artykułu obejmują:
LifeSiteNews.com
NaturalNews.com
Walczyć o prawdę
O to chodziło. Szatan ,,mówi,, życie i zdrowie, a myśl śmierć.
andrzej marek zieliński shares this
198