m.rekinek
114.2K

KAŻDY BEZ WYJĄTKU PO ŚMIERCIONCE C-19 DOZNAJE JAKIEGOŚ URAZU SERCA - NOWE BADANIA ZE SZWAJCARII

Nowe badania ze Szwajcarii sugerują, że każda osoba, która zostanie „zaszczepiona” na koronawirusa z Wuhan (Covid-19), kończy się pewnym rodzajem uszkodzenia serca, od niewielkiego do poważnego.More
Nowe badania ze Szwajcarii sugerują, że każda osoba, która zostanie „zaszczepiona” na koronawirusa z Wuhan (Covid-19), kończy się pewnym rodzajem uszkodzenia serca, od niewielkiego do poważnego.
Naukowcy z całego świata odkryli, że każda „w pełni zaszczepiona” osoba rozwija podwyższony poziom troponiny po wstrzyknięciu – troponina jest wskaźnikiem uszkodzenia serca. Z tego prawie trzy procent kończy się rozwojem subklinicznego zapalenia mięśnia sercowego.
Oficjalna historia mówi, że każdy rodzaj urazu serca musiał być spowodowany przez „wirusa”, a nie zastrzyki. Na podstawie pojawiających się danych staje się to coraz bardziej niewiarygodne, nawet dla zagorzałych apologetów zajmujących się szczepionkami. (Powiązane: Własne badania CDC pokazują, że zastrzyki z Covid powodują zapalenie mięśnia sercowego i inne problemy z sercem.)
Nadmierna liczba zgonów, jak je nazywają, gwałtownie wzrosła po rozpoczęciu Operacji Warp Speed, przyspieszonego planu administracji Trumpa dotyczącego wypuszczania …More
Walczyć o prawdę
O to chodziło. Szatan ,,mówi,, życie i zdrowie, a myśl śmierć.
andrzej marek zieliński shares this
197