34:52
Teorie: Lubomír Volný. Dezinformátor. Vydělává statisíce. Na chudých lidech V rozhovoru rozebíráme manipulaci, která je uvedena v tomto titulku. Informace o dezinformátorech jsou čistým zlem. Mají …More
Teorie: Lubomír Volný. Dezinformátor. Vydělává statisíce. Na chudých lidech
V rozhovoru rozebíráme manipulaci, která je uvedena v tomto titulku. Informace o dezinformátorech jsou čistým zlem. Mají odradit lidi od toho, aby financovali nezávislé zdroje. Proto se ti, co mají monopol na pravdu, strefují do dezinformátorů, ale jen těch, co nejsou odborníky, aby to vypadalo tak, že jiné názory mají jen nějací nedůvěryhodní lidé. O odbornících s jinými názory se mlčí, jakoby neexistovali. Jde o promyšlenou manipulaci.
PS. Můj názor: Děkuji za video s Mgr. Lubomírem Volným, pro mě to není jen dobrý člověk, kamarád, co má dobré názory a je ho vždy příjemné poslouchat a vnímat, druhá stránka věci je u mě ta, že je to u mě absolutní národní hrdina, co když lidem bylo v době nejtvrdších lockdownů nejhůře, setkával se s nimi osobně, chtěl ještě před tím zrušit nouzové stavy, aby se nemoci řešily lepšími odborníky, pomocí existujících léků a netrápili už zdravé lidi zavíráním doma. Média ho jen zlomyslně očerňovala, jak mohla.