Clicks9
lv.news

Režīma maiņa: Francisks kļūst par Baidena altāra zēnu

Francisks 15. maijā uzņēma Baidena modinātā režīma īpašo klimata sūtni Džonu Keriju, kurš tajā pašā dienā apmeklēja Vatikānu slēgtās durvju konferencē par sapni par labāku restartēšanu.

Šķiet, ka “Restartēt” ir aizstājusi draudošo “reset”. Dalībnieku vidū bija Meksikas, Vācijas, Francijas, Spānijas, Itālijas un Argentīnas finanšu ministri, kreisi ekonomisti, kā arī Pasaules Bankas, Āfrikas Savienības, Rokfellera fonda un Starptautiskā Valūtas fonda vadītāji.

Glaimojošs Kerijs paziņoja VaticanNews.va, ka viņš satika Francisku, jo viņš ir “morāla autoritāte klimata krīzes jautājumā” un “viena no, ja ne visspēcīgākajām planētas balsīm.” Tomēr tas ir oligarhi, kuri ar savu plašsaziņas līdzekļu starpniecību izlemj, kuras balsis padarīt par "spēcīgām" un kuras nomākt.

"Vatikāns var būt maza būtne," Kerijs turpināja glaimot, "bet ganāmpulks ir milzīgs globālā mērogā, un Viņa Svētībai, pāvestam Franciskam, ir iespējas palīdzēt aktivizēt valstu rīcību."

Kerijs ir “katolis” uz papīra, kura abortu nostāju ASV bīskapi nosodīja 2004. gadā, kad viņš kandidēja uz prezidenta amatu. Drosmīgie toreizējie Sv. Luisa arhibīskaps Raimonds Burks pret viņu karoja Komūnijas karu.

#newsWtvbiodscn