Clicks1.2K
Bratia a sestry
13
Až 750 000 testov na COVID bolo stiahnutých, mnohé z nich boli kontaminované koronavírusom Robia vám test na koronavírus, vy ste negatívny..ale test je pozitívny. Dôvodom môže byť aj chyba pri výrobe…More
Až 750 000 testov na COVID bolo stiahnutých, mnohé z nich boli kontaminované koronavírusom

Robia vám test na koronavírus, vy ste negatívny..ale test je pozitívny. Dôvodom môže byť aj chyba pri výrobe, otázne či úmyselná alebo neumýselna a sety na testovanie môžu obsahovať koronavírus. Toto bol prípad testov firmy Randox laboratories.

Z toho dôvodu ich bolo stiahnutých z obehu takmer 750 000, koľko takýchto testov od iných firiem je v obehu je otázne. Kvalitu a bezinfekčnosť testov vo väčšine prípadov štáty nekontrolujú a dôverujú firmám.

Firma aj napriek pochybeniu dostala ďalšie kšefty, za čo boli kritizovaní ministri v Anglicku. Za tým je pravdepodobne prepojenie na bývalého ministra, ktorý aktuálne pracuje pre firmu Radox.

Radox dodáva veľkú časť testov pre Anglicko. Niektorí odberatelia pozastavili odber od tejto firmy, lebo neposkytla materiály dokazujúce bezpečnosť testov.

mirror.co.uk/…m-behind-contaminated-22504634

telegraph.co.uk/…sting-hindered-key-components/

inenoviny.sk/?p=723
gejbika shares this
1.2K
stiahnuté testy anglicko
Jan defendel defendel
Takze 90 percent svetovej populacie zomrie na ockovanie ?hm
Bratia a sestry
ináč aj také niečo z diskusie