Clicks168
POHENIX
8

Rzad przeznaczył 6 milionów dotacji na wsprcie organizacji promującej LGBT

Rzad przeznaczył 6 milionów dotacji na wsprcie organizacji promującej LGBT

nczas.com/…/rzad-pis-daje-p…

Rząd PiS daje pieniądze na LGBT! Ministerstwo Rodziny wsparło organizację promującą tę antyrodzinną ideologię

-
16 lipca 2020 17:34

r

Marlena Maląg/fot. PAP/Tomasz Gzell

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przyznało dotację organizacji wspierającej idee LGBT. Forum Odpowiedzialnego Biznesu dostanie pieniądze w ramach konkursu „Po pierwsze rodzina!” – donosi portal PCh24.pl

Inicjatywa mająca wspierać organizacje troszczące się o rodzinę i postawy prorodzinne, wesprze organizację troszczącą się o promocję idei LGBT. Konkurs został rozstrzygnięty kilka dni temu, ostatecznie wyłoniono 20 podmiotów, pomiędzy którymi rozdysponowane zostanie w sumie 6 mln zł dofinansowania.

Szefowa ministerstwa Marlena Maląg tłumaczyła, że konkurs był bardzo ważnym elementem polityki jej resortu, ponieważ dla Zjednoczonej Prawicy rodzina jest bardzo ważna.

O tym, że dla kierowanego przeze mnie resortu oraz całego rządu Zjednoczonej Prawicy rodzina jest najważniejsza, nie muszą chyba nikogo przekonywać. To kompleksowa i naprawdę prorodzinna polityka społeczna, na którą składa się szereg programów realnie wspierających rodziny – powiedziała.

Chętnie wspieramy wszelkie działania, które służą temu samemu celowi. Przykładem jest konkurs „Po pierwsze Rodzina!”. Realizację tego zadania powierzamy organizacjom społecznym, które działając w przestrzeni lokalnej, znają potrzeby mieszkańców poszczególnych rejonów w całej Polsce, znają potrzeby rodzin – argumentowała.

Wśród zwycięzców konkursu jest jednak Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu, które deklaruje działania „na rzecz zrównoważonego rozwoju”. Z dotacji otrzyma 215 tys. zł.

FOB ma za sobą organizację „GLBT Day”, czyli bez przestawiania liter i szyfrowania – „dnia LGBT”. Podczas wydarzenia pracownikom jednej z firm tłumaczono czym jest „GLBT”, wpajając im tzw. „szacunek i tolerancję względem każdego”. Zachęcano też pracowników firmy do „udziału w innych wydarzeniach promujących GLBT…”.

Poza tym grupa zajmuje się też koordynacją tzw. Karty Różnorodności. Porusza ona temat takich pojęć jak „orientacja psychoseksualna” oraz „tożsamość płciowa” jako o „przesłankach narażonych na zachowania dyskryminacyjne”.

Na stronach FOB można też pobrać materiał pt. „Otwierając się na różnorodność – dobre praktyki w zatrudnianiu osób LGBT w Polsce”. Jego autorem jest Fundacja LGBT Buisness Forum, która została założona między innymi przez byłego posła Annę Grodzką.

Źródła: PCh24.p
POHENIX
Środowisko Marszu Niepodległości postulowało przed wyborami, aby rząd wycofał się z konwencji stambulskiej, postawił prawną tamę przeciw 447, wypędził seksedukatorow ze szkół i wprow. prawną ochronę życia. Ws. konwencji dobra wiadomość, ale oby nie skończyło się na zapowiedziach!
królowa pokoju
Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski wezwał do szybkiego wypowiedzenia konwencji stambulskiej. Akurat w okresie przedwyborczym – dziwne, nieprawdaż? Przypadek? Nie sądzę. Tyle razy już to przerabialiśmy… Panowie – czyny, nie słowa!

Już ponad pięć lat w polskim porządku prawnym obowiązuje legislacyjny potworek, który, bazując na marksistowskiej teorii walki płci, głównych przyczyn …More
Wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski wezwał do szybkiego wypowiedzenia konwencji stambulskiej. Akurat w okresie przedwyborczym – dziwne, nieprawdaż? Przypadek? Nie sądzę. Tyle razy już to przerabialiśmy… Panowie – czyny, nie słowa!

Już ponad pięć lat w polskim porządku prawnym obowiązuje legislacyjny potworek, który, bazując na marksistowskiej teorii walki płci, głównych przyczyn przemocy rodzinnej upatruje w „konstruktach” ukształtowanych przez rzekomo uciskający kobiety „patriarchalizm”, czyli w tradycyjnej rodzinie i religii. Ani słowem nie wspomina o alkoholizmie, pornografii, bezrobociu, relatywizmie moralnym, pladze rozwodów czy innych patologicznych zjawiskach prowadzących do przemocy w rodzinach. Milczy także o spotykanej coraz częściej w zachodnich społeczeństwach przemocy wobec mężczyzn.

Ale po pierwsze, czy w materii ochrony przed przemocą domową w ogóle potrzebujemy nowych regulacji? Z badania przeprowadzonego dwa lata temu przez Europejski Instytut Równości Kobiet i Mężczyzn wynika, że to nasz kraj najlepiej radzi sobie z przemocą wobec kobiet. Polska stanęła na czele rankingu przeskakując tak „tolerancyjne” i „oświecone” wartościami europejskimi kraje jak Francja, Wielka Brytania, Niemcy czy Szwecja. Wyniki badania zaskoczyły nawet same feministki. A problem jest niebagatelny. Wedle bowiem unijnych statystyk, przemocy fizycznej i/lub seksualnej doświadcza co trzecia kobieta, albo…osoba, która się za kobietę uważa.

Powyższy tekst jest tylko FRAGMENTEM artykułu opublikowanego w magazynie "Polonia Christiana".
POHENIX
utS1o gpioodnsoorzeeedm.n

.." Poznacie ich po owocach./ nie gładnkiej i zwodniczej mowie a po czynach"..Już Was poznaliśmy
POHENIX
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przyznało dotację organizacji wspierającej idee LGBT. Forum Odpowiedzialnego Biznesu dostanie pieniądze w ramach konkursu „Po pierwsze rodzina!” – donosi portal PCh24.pl
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Lecz kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą we Mnie, temu byłoby lepiej kamień młyński zawiesić u szyi i utopić go w głębi morza.''Mat.18.6
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Sodomici i zboczeńcy LGBT wybierajcie kamień młyński,może on uratuje wasze Dusze przed wiecznym potępieniem.
POHENIX
Izabela

Elźbieta
Elżbieta
, autor postu pewnie nie wie co to Konwencja Stambulska i że to na jej mocy LGBT ma prawo promować swój wizerunek na ulicach i wchodzić do szkół... Otóż Konwencje zawarło PO ale rzad PiS dwa razy miał prawo ją wypowiedzieć, NIE WYPOWIEDZIAŁ A PRZEDŁUŻYŁ... celowo promując fałszywie katolicką narracje w tvp " Poznacie ich po owocach./ nie gładnkiej i zwodniczej mowie a …More
Izabela

Elźbieta
Elżbieta
, autor postu pewnie nie wie co to Konwencja Stambulska i że to na jej mocy LGBT ma prawo promować swój wizerunek na ulicach i wchodzić do szkół... Otóż Konwencje zawarło PO ale rzad PiS dwa razy miał prawo ją wypowiedzieć, NIE WYPOWIEDZIAŁ A PRZEDŁUŻYŁ... celowo promując fałszywie katolicką narracje w tvp " Poznacie ich po owocach./ nie gładnkiej i zwodniczej mowie a po czynach"
rycerz NIEPOKALANEJ
Maski fauszu opadają .Do trzech razy sztuka?