Trepifajksl
Kdesi jsem četl, že lidi takto postižené, když jim byl odebrán terapeutem hypnotický blok, tak najednou začli vidět místo šediváků lidi ve vojenských uniformách.
Vernher Von Braun řekl své sektretářce v 70. letech, že je to všechno pozemský podvod a že poslední představení bude falešná mimozemská invaze. Klidně bych tomu i věřil. Falešnou pandemii jsem už zažil. Stačí mít pod palcem média a jde …More
Kdesi jsem četl, že lidi takto postižené, když jim byl odebrán terapeutem hypnotický blok, tak najednou začli vidět místo šediváků lidi ve vojenských uniformách.
Vernher Von Braun řekl své sektretářce v 70. letech, že je to všechno pozemský podvod a že poslední představení bude falešná mimozemská invaze. Klidně bych tomu i věřil. Falešnou pandemii jsem už zažil. Stačí mít pod palcem média a jde udělat prakticky cokoliv. Vystrašení lidé budou pak sami požadovat otrocký systém a celesvětovou republiku.
Párkrát jsem tzv.UFO viděl a myslím si, že se jedná o tajné armádní projekty.
Určitě však lidé s těmito traumaty hrozně trpí a neví, co se s nima vlastně děje.
Každopádně UFO, ať je cokoliv, není nic kladného a pozitivního. Patří to na druhou stranu.
ekans
new age jako prase ač sem došla parta charismatika Dohnala @Martina Bohumila Luterova
Stylita
Frog
To je velmi výstižně napsáno. Ocituji zde z Otce Serafima nejdůležitější body:

Tatáž mohutná síla, která měla vliv na lidský rod v minulosti, působí na něj dnes opět. V křesťanském jazyce to znamená: na lidský rod se valí nový vpád běsů. Vycházejíce z křesťanských apokalyptických názorů můžeme shledat, že moc, která až do naší doby zadržovala poslední a nejhroznější projev démonské činnosti na …More
To je velmi výstižně napsáno. Ocituji zde z Otce Serafima nejdůležitější body:

Tatáž mohutná síla, která měla vliv na lidský rod v minulosti, působí na něj dnes opět. V křesťanském jazyce to znamená: na lidský rod se valí nový vpád běsů. Vycházejíce z křesťanských apokalyptických názorů můžeme shledat, že moc, která až do naší doby zadržovala poslední a nejhroznější projev démonské činnosti na zemi, již »odstoupila z prostředka«; křesťanský světový názor už více neexistuje jako jednotný celek a satan je »osvobozen ze svého žaláře«, kde ho držela blahodať Církve Kristovy, aby »obelstil a svedl národy« a připravil je ke klanění se Antikristu na konci časů. Je možné, že ještě nikdy od začátku éry Kristovy se běsové neobjevili tak otevřeně a na všech místech jako dnes. Teorie „hostů z kosmu“ je všehovšudy jen jednou ze záminek, pomocí kterých se démoni snaží vnuknout lidem myšlenku, že se „vyšší bytosti“ od nynějška připravují vzít na sebe starost o budoucí osud lidstva.

Za druhé, UFO je bez pochyb pouze nejnovější formou mediálních spojení, kterými ďábel získává stoupence svého okultního světa. Jsou strašným příznakem toho, že se současný člověk stal přístupným démonickému působení, jako nikdy předtím v dobách křesťanských. V 19. století bylo obvykle nevyhnutelné vyhledat tmavou místnost pro seance, jejichž účelem bylo vejít v kontakt s běsy. Nyní stačí pouze vzhlédnout k nebi (pravda, obyčejně v noci). Lidstvo poztrácelo vše, co ještě zůstávalo ze základů křesťanského chápání, a teď se pasivně vydává k disposici libovolným „silám“, které mohou sestoupit s nebe.

Za třetí, hle, co je smyslem „mise“ UFO -- připravit cestu Antikristu. Spasitel světa odpadlíků přichází, aby nad ním vládl. Je možné, že on sám přijde s nebes, aby se úplně podobal Kristu. Možná, že „hosté z kosmu“ přistávají všem na očích jenom proto, aby vykonali „kosmickou poklonu svému vládci“, možná, že »oheň s nebe« bude jenom součástí velikých běsovských inscenací posledních časů. Ať to bude jakkoliv, poselství k současnému člověku je takovéto -- očekávat osvobození, ale nikoliv křesťanským zjevením a vírou v neviditelného Boha, ale od kosmických návštěvníků.
Coburg
Na čo je to dobré na tejto stránke, Frog?
Frog
@Coburg Těmito fenomeny je snad lepší se vůbec nezabývat a za normálních okolností bych to sem ani nedával. Proč jsem to sem tedy dal? Řeknu to asi takto: Kdyby sem někdo třeba v roce 2019 uploadoval nějaké sci-fi o globální virové pandemii a lockdownu, jistě by se našel někdo druhý s dotazem, proč se to sem dává. Teď tu máme hodně nezodpovězených otázek ohledně vakcín. Ví se, že se na jejich …More
@Coburg Těmito fenomeny je snad lepší se vůbec nezabývat a za normálních okolností bych to sem ani nedával. Proč jsem to sem tedy dal? Řeknu to asi takto: Kdyby sem někdo třeba v roce 2019 uploadoval nějaké sci-fi o globální virové pandemii a lockdownu, jistě by se našel někdo druhý s dotazem, proč se to sem dává. Teď tu máme hodně nezodpovězených otázek ohledně vakcín. Ví se, že se na jejich výrobu používají potracené dětské plody. Ví se, že záměr je změnit lidské DNA. A teď se ptejme: O jaké potracené plody se ve skutečnosti jedná? A co se má na lidské DNA změnit? Tu najednou dává obsah tohoto filmu smysl, aniž bychom se přitom ztotožňovali s jeho New Age záměrem ohledně interpretace popsaných fenomenů. Dříve se ty "UFO" kontakty týkaly jen lidí s vykolejenou duchovní orientací. Ale teď to zasáhne celou skupinu lidí, kteří přijmou vakcínu. Jaký je smysl vakcíny? Vždyť na individuální úrovni nikoho nechrání. Sám Bill Gates přece řekl, že i po vakcinaci je nutné nosit psí náhubky, dodržovat rozestupy, dotyčný může i přes vakcínu covidem dále onemocnět nebo nemoc sám šířit. Hovoří se stále o požadovaném dosaženém poměru očkovaných lidí, jako kdyby očkování mělo podvodně zastoupit kolektivní imunitu. Jestli to bude 60, 70, 80 % proočkované populace, nevím, ale jasné je, až bude dosaženo toto kritické množství, cosi se spustí, co bude pro celé lidstvo větším šokem než celá plandemie samotná. Celý Vatikán na čele s Bergogliem na to čeká, až budou vítat "mimozemšťany". Pak lockdown skončí, jak se vyjádřil světově známý rabín Mendel Kessin ihned na začátku plandemie - globální lockdown bude trvat tak dlouho, dokud se nezjeví náš Mesiáš (Antikrist).