Clicks1.4K

Fanatická zástankyňa očkovania zomrela po tretej dávke vakcíny Pfizer

Karen Croakeová Heislerová

Fogo: zdroj:


hlavnydennik.sk/…-ockovania-zomrela-po-tretej-davke-vakciny-pfizer/

Karen Croakeová Heislerová, uznávaná profesorka na Univerzite Notre Dame neďaleko Chicaga v americkom štáte Illinois, sa dostala do povedomia ako jedna z najvášnivejších a najfanatickejších zástankýň protikoronových opatrení a kampane za očkovanie. Dokonca sa neštítila verejne „zatracovať“ neočkovaných. Táto fanatická propagátorka očkovania teraz zomrela. 12 dní po tom, čo dostala tretiu „posilňovaciu“ dávku vakcíny od konzorcia Biontech/Pfizer. Mala 67 rokov, informuje report24.news.

Podľa vlastných informácií na Heislerovom účte na Twitteri, kde bývalá profesorka horlivo aktualizovala svoje „pokroky v očkovaní“ (ako to zdokumentoval „The Covid Blog“), dostala prvú dávku vakcíny mRNA 13. januára. Druhá dávka zrejme nasledovala začiatkom apríla. 9. apríla totiž uviedla, že ona a jej manžel mali len mierne reakcie na vakcínu a len mierne ich boleli ruky.


Vzorne dodržiavala protikoronové opatrenia

Táto údajná „plná ochrana“ pravdepodobne nestačila akademičke, ktorá bola „vzorná“ aj v dodržiavaní protikoronových opatrení. Vonku sa nechala fotografovať s rúškom a dokonca aj jej pes, ktorého venčila, mal špeciálny respirátor FFP.

7. septembra si Heislerová nechala vpichnúť tretiu dávku vakcíny. Po nej sa jej zdravotný stav rapídne zhoršil, hoci predtým bola zdravá. Ani nie po dvoch týždňoch zomrela. Ani v jej prípade nebude možné preukázať priamu súvislosť s očkovaním.


Zhoršenie rakoviny po „posilňovacej“ vakcíne

Čoraz častejšie sa však objavujú správy o ľuďoch, u ktorých sa po očkovaní vakcínou proti korone vyvinula rakovina, alebo u ktorých sa existujúca rakovina náhle „explozívne“ rozšírila.

Neochvejne obhajovala očkovanie

Heislerová, ktorá v rokoch 1993 až 2018 vyučovala na univerzitnej Fakulte filmu, televízie a divadla (FTT), až do svojho posledného momentu neochvejne obhajovala očkovanie. Podľa „The Covid Blog“ neskrývala nevraživosť voči neočkovaným. Podľa nej sú egoistickí a mali by zostať sedieť doma, pokým nedostanú rozum. Odopierači očkovania si sami môžu za to, že ochorejú, dodáva report24.news.

Zdroj: Screenshot Twitter

Na svojej stránke na Twitteri profesorka neustále agitovala proti odporcom opatrení a očkovania. Údajne dokonca venčila svojho psa, ktorý mal respirátor.
Peter(skala)
VIDEO: „Hrajeme tu hry s lidskými životy. Blíží se peklo. Nikomu tím nevyhrožuji, ale je spousta dobrých chlapů připraveni brzy udělat špatné věci. Takže dávejte si pozor!” – projev muže v USA proti vládním nařízením
infovojna.sk/…si-pozor-projev-muze-v-usa-proti-vladnim-narizenim
dyk
Dovtedy sa o to pokúšala, až sa jej to podarilo.
Ako s džbánom :)
Peter(skala)
toto vidím aj u iných... normálne vidím ako si takpovediac našli svoje hobby: "...a teraz vám ukážem, aký som ja zodpovedný a že ja dám ruško ešte aj svojmu miláčikovi,..."
😲

...lebo toto normálny človek neurobí, to len človek, ktorý je málo docenený v spoločnosti a ked vidí priležitosť, že sa mu dostane uznania, dokonca aj ohodnotenie, tak ako keby ho niekto nakopol a on už potom ide dalej, …More
toto vidím aj u iných... normálne vidím ako si takpovediac našli svoje hobby: "...a teraz vám ukážem, aký som ja zodpovedný a že ja dám ruško ešte aj svojmu miláčikovi,..."
😲

...lebo toto normálny človek neurobí, to len človek, ktorý je málo docenený v spoločnosti a ked vidí priležitosť, že sa mu dostane uznania, dokonca aj ohodnotenie, tak ako keby ho niekto nakopol a on už potom ide dalej, a dalej... až raz to príde: "...a dosť!" finito

Organizmus padne, zlyha srdce, ...
Peter(skala)
... viac obetí očkovania na:
wixsite.com/ciernyzoznam-covid19