m.rekinek
33K

Naukowcy znaleźli dziesiątki peptydów jadowych w próbkach osocza krwi i kału od pacjentów z COVID-19

Europejscy naukowcy potwierdzili , że osocze, mocz i kał osób, które uzyskały „pozytywny” wynik testu na obecność koronawirusa z Wuhan (Covid-19), zawierają „peptydy podobne do toksyn”, które są „prawie identyczne” z tymi znalezionymi u węży i inny jad zwierzęcy.

Próbki każdego z tych płynów pobrano od tak zwanych „pacjentów covid” i zbadano pod kątem składu. Deklarowanym celem badań było zidentyfikowanie mechanizmu infekcji wirusem chińskim, który nadal jest w dużej mierze tajemnicą.

W testach osocza naukowcy zastosowali procedurę precypitacji białek w celu usunięcia białek o wysokiej masie cząsteczkowej, jednocześnie skutecznie rozpuszczając frakcję peptydową. W przypadku kału i moczu zastosowali metodę bezpośredniej solubilizacji peptydów.

Po zbadaniu próbki ustalono, że zawierają różne poziomy składników jadu, takich jak konotoksyny, fosfolipazy, fosfodiesterazy, proteinazy cynkowo-metaliczne i bradykininy.

„Obecność peptydów podobnych do toksyn może potencjalnie być powiązana z infekcją SARS-CoV-2” – wyjaśnia badanie.

„Ich obecność sugeruje możliwy związek między chorobą COVID-19 a uwalnianiem w organizmie (oligo-)peptydów prawie identycznych z toksycznymi składnikami jadu zwierząt”.

Naukowcy wyjaśnili, że te toksyny są związane z „dużym zestawem heterogenicznych pozapłucnych objawów klinicznych COVID-19”, w tym „neurologicznych”, a także krwotocznych i zakrzepowych.

„Chociaż obecność każdego pojedynczego objawu nie jest selektywna dla choroby, ich połączenie może być związane z COVID-19 przez współistnienie panelu wykrytych tutaj peptydów toksynopodobnych” – podsumowuje badanie.

„Obecność tych peptydów otwiera nowe scenariusze [etiologii] objawów klinicznych COVID-19 obserwowanych do tej pory, w tym objawów neurologicznych”.

Najpierw wypuścili ze smyczy syntetyczną broń biologiczną z jadem; teraz tworzą nowe leki, aby leczyć wynikające z tego szkody zdrowotne
Jak zwykle, deklarowanym celem badania jest opracowanie nowych „strategii terapeutycznych dla wszystkich zaangażowanych układów narządów”, co oznacza, że wkrótce pojawi się więcej leków farmaceutycznych i „szczepionek”.

Innymi słowy, nauka jest zajęta wymyślaniem nowatorskich strategii farmakologicznych do walki z ukąszeniem węża.

Z wcześniejszych badań wiemy , że peptydy jadu węża można zsyntetyzować, co oznacza, że są sztucznie tworzone jako broń biologiczna.

Globalistyczne Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) uczciło tę technologię ze względu na jej potencjał do opracowywania i wdrażania nowych leków na bazie jadu, co właśnie ma osiągnąć to nowe badanie.

Wszystko to zostało zrobione zanim scamdemic covid pojawił się pod koniec 2019 roku i na początku 2020 roku. W rzeczywistości był to rok 2018, kiedy WEF imprezował nad opracowaniem zsyntetyzowanych peptydów jadu węża, które znacznie rozszerzą portfolio ofert Big Pharma w przyszłość.

„Dlaczego nagle dostrzegamy wszystkie te informacje o wielu firmach badających jad węża jako leki na szeroką gamę chorób?” zapytał jeden dociekliwy czytelnik w Natural News .

„Czy to ujawnienie „W wodzie” spowodowało natychmiastowy przypływ informacji, czy też COVID był prawdziwym poligonem doświadczalnym dla jadu węża, a teraz dano zielone światło, aby iść naprzód? Mam też prawdziwy problem z tymi wszystkimi pieniędzmi wyrzucanymi na anty-jad.

Czy ukąszenia węży nie znajdują się nisko w światowym rankingu problemów zdrowotnych/śmierci? Po co tyle pieniędzy na to? Czerwona flaga dla mnie!”

To są ważne pytania, które zasługują na odpowiedź, czyż nie? Nic na tym świecie nie odbywa się bez dołączonego do tego programu eugeniki dla zysku. Gdyby nie było pieniędzy i wyludnienia z tych wszystkich badań nad jadem, to możesz być pewien, że tak się nie stanie.

Najnowsze informacje o chińskim wirusie można znaleźć na stronie Pandemic News | Pandemic – Pandemic News .

Źródła tego artykułu obejmują:
ncbi.nlm.nih.gov
NaturalNews.com
Neo Kowalski
Żmijowe Plemię cały czas zatruwa naszą wodę wodociągową dlatego chorujemy. Ciężkie choroby nie są spowodowane Zbowidem-19.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Plemię żmijowe truje nas swoim jadem !!!!