Clicks843
pl.news
4

Zawstydzające: meksykański nuncjusz broni Pachamamy

Nuncjusz Meksyku, Franco Coppola (62), napisał 10 listopada na Facebook.com kłamliwą obronę ceremonii, jaką 4 października Franciszek odprawił ku czci Pachamamy w Ogrodach Watykanu.

Coppola apeluje, by "zaufać", "prawdziwie zaufać" Franciszkowi i insynuuje, że w czasie ceremonii nie byli obecni "bogowie ani bożki", a jedynie pewne "symbole". Mimo to jeden z tych "symboli" rozpoznaje jako Pachamamę, boginię płodności z Andów.

Wbrew dowodom filmowym Coppola twierdzi, że "nie doszło do aktów poddaństwa ze strony Ojca Świętego ani tych, którzy mu towarzyszyli", ponieważ "oni siedzieli na krzesłach", tylko przyglądając się rytuałowi, co jest nieprawdą.

Swoją obecnością Franciszek zamierzał "pokazać bliskość" z ludem Amazonii [czytaj: poganami], sugeruje Coppola, porównując procesje przed Pachamamą do chłopaka klękającego przed jego dziewczyną, co "nie jest bałwochwalstwem".

Dan Hitchen z Catholic Herald napisał na Twitterze 8 listopada parodię watykańskich kłamstw w obronie Pachamamy:

"to były posągi maryjne. Albo może one tylko przedstawiały płodność, a to nie jest pogaństwo. No dobrze, jest, ale Kościół wchodzi z pogaństwem w reakcję! Nikt przed nimi nie klękał. OK, jednak klękał, ale tylko na znak szacunku. I nie wiem, dlaczego skarżycie się na dwuznaczności".

#newsAcvacdvvfh

Profanacje ostatnio to jakby ,, codzienność,, zarówno w Watykanie jak i w Polsce. Po profanacji w wykonaniu LGBT, mamy przykład profanacji Różańca, owiniętego wokół zaciśniętej pięści, wzniesionej ku górze, jakby w geście wygrażania. I pytanie: ,,komu wygraża się wznosząc pięść w górę,,. Czy twórcy tego logo to ludzie pozbawieni zupełnie wyobraźni, czy prowokatorzy.
,,...Siła męskiego ramienia dumnie ściska Różaniec,....." przesadziles! tylko slepy moze nie widziec , ze tak umozona dlon wzywa do bitwy !!! (kogo i jakiej bitwy wiedza ci co sie porozumiewaja takowymi znakami)

na zdjeciu 1- Dlon z honorem i duma manifestuje Rozaniec , nastepne zdjecie pokazuje dlon wzywajaca do powstania do walki, tak samo ulozona jest dlon trzymajaca Rozaniec , (piesc …More
,,...Siła męskiego ramienia dumnie ściska Różaniec,....." przesadziles! tylko slepy moze nie widziec , ze tak umozona dlon wzywa do bitwy !!! (kogo i jakiej bitwy wiedza ci co sie porozumiewaja takowymi znakami)

na zdjeciu 1- Dlon z honorem i duma manifestuje Rozaniec , nastepne zdjecie pokazuje dlon wzywajaca do powstania do walki, tak samo ulozona jest dlon trzymajaca Rozaniec , (piesc grozaca)w logo Marszu Niepodl.
Barbara966 and 2 more users like this.
Barbara966 likes this.
dewas likes this.
Weronika....S likes this.
dewas and one more user like this.
dewas likes this.
antonio 64_64 likes this.
dewas