Taliansko: Veriaci sa modlia za rúhanie

Viac ako 100 katolíkov sa 9. marca modlilo pred Kostolom svätého Ignáca v talianskom meste Carpi, aby tak vyjadrili zadosťučinenie za rúhavú výstavu vystavenú v kostole. Odriekali ruženec a litánie …More
Viac ako 100 katolíkov sa 9. marca modlilo pred Kostolom svätého Ignáca v talianskom meste Carpi, aby tak vyjadrili zadosťučinenie za rúhavú výstavu vystavenú v kostole.
Odriekali ruženec a litánie. Mužom zodpovedným za škandál je Erio Castellucci, ktorý si zarába ako "arcibiskup". Modlitby pokračujú.
Muž v stredných rokoch povedal pre LaNuovaBq.it: "Tu sú ovce! Dúfam, že nás zacítia!"
Istá mladá žena povedala: "Umelec za to až tak veľmi nemôže. Skutočnými vinníkmi sú cirkevné autority [= Castellucci], ktoré túto devastáciu zorganizovali. Napriek protestom veriacich pokračovali bez toho, aby počúvali hlas veriacich".
Obrázok: Andrea Zambrano, LaNuovaBq.it, Preklad umelej inteligencie
hajaj búvaj ovečky
Modlárstvom proti kacírstvu. To bude určite fungovať, katolíci 😂
ABADAN . .
Nevíte co chtěl antikatolík pan Avi Liva napsat, nerozuměl jsem mu...😉
KláraMarie
Díky Bohu, že se aspoň místní farníci udělali co mohli
Marieta Ria
Zase ten nešťastný preklad - ako sa možno modliť za rúhanie?? Svojimi modlitbami odprosujú za rúhanie - a to je diametrálny rozdiel. To už necháme len stroje robiť a človek žiadna kontrola nad AI?? Katastrofa...
dominikguzman
Jednoducho nemajú na to ľudí, ani peniaze, aby im to niekto prekladal. Ak chcú jednoducho dávať nejaké spravodajstvo, a rýchlo, tak sa musia proste spoliehať na strojové preklady. Takto napríklad prešli aj v Lifenews na preklady cez umelú inteligenciu.
Marieta Ria
Radšej menej a kvalitne preloženého, než kopec a nanič... Dosť, že tu zaplavujú len samými negatívami a špinením, raz o nejakom dobrom počine - odprosovaní za rúhanie a aj to domrvia!!
Monika Alman
Čo mi to len pripomína....Vykopnutí veriaci modliaci sa odprosovaciu modlitbu pred zatvorenou bránou kostola a vo vnútri má miesto špina a rúhanie s "cirkevným" požehnaním.