Clicks29
lt.news

Kardinolas Hollerichas „Atviras kunigėms“

Liuksemburgo kardinolas Jeanas-Claude'as Hollerichas, kalbėdamas įprastomis veidmainiškomis zigzaginėmis kalbomis, pasisakė už [neteisingai įšventintas] kuniges.

Jis nesakė, kad moterys „privalo“ tapti kunigėmis, nes jis [keistai] paprasčiausiai apie tai „nežino“. Tačiau jis vis dėlto yra „atviras“ kunigėms.

Jam „dabartinė padėtis“ yra nepakankama: „Jūs turite pamatyti ir pastebėti, kad moterys turi žodį bažnyčioje." Tik Kristus „turi žodį“ Bažnyčioje.

Hollerichas KNA.de (rugsėjo 13 d.) sakė, kad „labai gerbia“ Vokietijos sinodalinį / savižudišką kelią. Pasak jo, ten užduodami „labai svarbūs klausimai“, kuriuos „reikia užduoti“, nors „Savižudiškas kelias“ tik kartoja pasenusius iš 60 metų senumo dalykus.

Hollerichui „sunku“, kai jis mato, kaip „pavieniai Vokietijos vyskupai galvoja apie palaiminimus homoseksualioms poroms“, o tada išgirsta „ką Lenkijos vyskupai sako tokiais klausimais“.

Kita Pranciškaus enciklika „Fratelli tutti“ Hollerichui nėra pakankamai politiškai korektiška : „Aš geriau sakau: Fratelli e sorelle tutti, tai yra: visi broliai ir seserys ".

Hollerichas yra ES vyskupų konferencijų komisijos pirmininkas.

#newsUxoqaipqmq