henryk33
2185

Drodzy Przyjaciele bardzo proszę o pomoc w wydaniu mojej Książki o tytule: APOKALIPSA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI I ŚWIATA CAŁEGO

APOKALIPSA CHRYSTUSA KRÓLA

TV CHRYSTUSA KRÓLA
Radio CHRYSTUSA KRÓLA
APOKALIPSA CHRYSTUSA KRÓLA
NA CHWAŁĘ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

Wyróżnione
Drodzy Przyjaciele bardzo proszę o pomoc w wydaniu mojej Książki o tytule:
APOKALIPSA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI I ŚWIATA CAŁEGO
ponieważ nie dysponuję funduszami na jej wydanie, bardzo proszę o dokonanie wpłaty na konto:
23 1320 1537 3231 0971 3000 0001 BOŻENA KOZŁOWSKA
Za każdą nawet najmniejszą pomoc będę bardzo wdzięczna a w tytule przelewu bardzo proszę wpisać nazwę KSIĄŻKI Przy dokonaniu wpłaty bardzo proszę podać swój dokładny adres, na który prześlę książkę w prezencie, gdy zostanie już wydana. Z góry serdecznie dziękuję – BÓG ZAPŁAĆ ! Wdzięczna Mieczysława Kordas.
***********************************
Panie Jezu bardzo proszę o pokierowanie III tomem Książki i jak Ją nazwać.
PAN JEZUS.
Moi ukochani katolicy dziękuję wam, że w dalszym ciągu Moje Dzieło jest kontynuowane i zapisywane, gdyż wiadomości w Nim są wam przedstawiane i Cudami owiane. Tak, pragnę aby ludzie czytali i się nawracali ale także Polskę omadlali gdyż wasza Ojczyzna to i Maryi wybrany Naród, który nie może zginąć, bo świat jeszcze istnieje dzięki Polakom modlącym się, pokutującym i w Boga wierzącym oraz Wiarę w Boga Przenajświętszego Jedynego manifestującym. Dlatego wydaj III Tom Naszej Książki a tytuł: „APOKALIPSA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI I ŚWIATA CAŁEGO”, gdyż te Czasy są Ostateczne w takiej formie, bo Jestem bardzo biczowany,
a Bóg Ojciec nie może już patrzeć na Moje powiększające się na Moim Ciele Rany.
Z Moim Błogosławieństwem Króla Polski i całej Trójcy Przenajświętszej zakończ Trzeci Tom Książki a Maryja Królowa Polski wraz z Aniołami będzie zapraszała do zakupywania w sklepach te Nasze trzy Książki. Nie liczcie na czytanie w Internecie, bo prądu zabraknie, a Książki Nasze i inne będą wielką Potęgą. Inne książki religijne też wykupujcie Nasi drodzy katolicy, bo nadejdą czasy, w których tylko Modlitwa będzie się liczyć. Błogosławię wszystkich katolików Polskich w Polsce i na Obczyźnie i zostańcie wierni Bogu w Trójcy Przenajświętszej Jedynemu i Maryi waszej Królowej. Módlcie się o odbudowanie waszej Ojczyzny Polski, aby mogła być dla innych Państw w Duchu Świętym Odnową„.
————————–
BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY.
„Proszę was Moja ukochana Rodzino Polska – bądźcie zjednoczeni w Moim Synu Jezusie Chrystusie Zbawicielu i żyjcie w zgodzie ze sobą pod Patronatem waszej Królowej Maryi. Zapraszajcie do waszego życia Ducha Świętego, aby pomagał wam zaczynać dzień każdy z Bożym Błogosławieństwem, bo tylko BÓG w Trójcy Świętej Jedyny jest waszą Drogą do wiecznego Nieba do którego zapraszam każdego człowieka. Bądźcie przykładem dla innych Narodów bo Nam zależy na ludziach w Bogu Wszechmogącym zjednoczonych. Macie jedno życie i szanujcie je, a kochajcie Boga i Maryję w każdej waszej chwili. Ja stworzyłem ten Piękny Świat dla was ludzi i pragnę, abyście chcieli żyć w Pokoju i Miłości do Boga i stworzenia Mojego.
KTÓŻ jak BÓG, bo tylko Bóg jest waszym Ratunkiem i Przyszłością, więc nie gardźcie Naszą Miłością. A Miłość – to znaczy życie bez grzechów i bądźcie w Przyjaźni z Nami a będziecie mieszkać w Niebie z Nami. Błogosławię was Nasi czciciele – módlcie się, módlcie się wiele, a najbardziej w Katolickim Kościele. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię – Wasz Bóg Ojciec Wszechmogący bardzo was kochający”.
—————————–———
Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie – 18.05.22 r.
alex 7
Nie liczcie na czytanie w Internecie, bo prądu zabraknie, a Książki Nasze i inne będą wielką Potęgą. Inne książki religijne też wykupujcie Nasi drodzy katolicy, bo nadejdą czasy, w których tylko Modlitwa będzie się liczyć.
Iwona I Sebastian
Kiedy spodziewacie się blackoutu ?
Ten sezon grzewczy, czy rosja wcześniej odetnie, a może jeszcze coś innego ?