Clicks1.9K

Rumunia wstrzymuje import szczepionek, zamyka centra szczepień. Ludzie ich nie chcą. rząd szanuje ich wolę

Rumunia wstrzymuje import szczepionek, zamyka centra szczepień, przenosi zapasy szczepionek do Wietnamu, Irlandii, Korei Południowej itd.

Ludzie ich nie chcą. Zamiast próbować ich zmuszać, rząd szanuje ich wolę

Rumunia zamyka 117 ośrodków szczepień przeciwko Covid — 7 lipca, Associated Press:

Spadek popytu na szczepienia przeciwko koronawirusowi w Rumunii skłonił władze do zamknięcia 117 ośrodków szczepień i skrócenia harmonogramu w 371 innych, poinformowali we wtorek urzędnicy ds. zdrowia.

„W poprzednim tygodniu ponownie oceniliśmy skuteczność stałych punktów szczepień. Około 80% stałych ośrodków szczepień szczepi mniej niż w 25% zdolności przydzielonych do każdego strumienia.” powiedział szef krajowego komitetu ds. szczepień, Valeriu Gheorghita.

Rumunia wstrzymuje większość importu szczepionek przeciwko Covid-19, ponieważ ludzie unikają szczepień — The Irish Times, 1 lipca:

Rumunia wstrzymał import większości szczepionek przeciwko Covid-19. po spowolnieniu pędu do szczepień skłoniło to rząd do sprzedaży ponad miliona dawek za granicę.

Rumunia zacznie niszczyć przeterminowane szczepionki przeciw COVID-19 w miarę spadku liczby szczepień — Insider Rumunii, 25 czerwca:

Rumunia może zacząć niszczyć niektóre szczepionki przeciw COVID-19 otrzymane na początku tego roku, ponieważ mają one utracić okres ważności.

W rezultacie Rumunia posiada teraz nadwyżkę szczepionek i zacznie niszczyć niektóre z niewykorzystanych dawek otrzymanych na początku tego roku, ponieważ wkrótce przeterminują się one. Około tydzień temu władze poprosił dostawców o wysłanie mniejszej liczby szczepionek na COVID-19 niż planowano z tego samego powodu.

Premier Rumunii nie chce innych zasad dla zaszczepionych i nieszczepionych — Universulnet.com, 28 sierpnia

Premier Florin Citu powiedział w sobotę, że nie jest za wprowadzeniem różnych zasad dla ludzi w miejscach publicznych, w zależności od tego, czy otrzymali szczepionkę przeciw Covid, czy nie.

„Nie jestem zwolennikiem oddzielania szczepionych od nieszczepionych chodzących do centrum handlowego” powiedział.

„Centra handlowe były otwarte w zeszłym roku, kiedy nie mieliśmy szczepionki. Byłoby zabawne i absurdalne zamykanie ich teraz, gdy mamy takie rozwiązanie: „szczepionkę” – powiedział podczas wizyty w centrum szczepień w północnym mieście Botosani.

Bułgaria i Rumunia mają niski wskaźnik szczepień – i niski wskaźnik COVID — Wiadomości LifeSite, 27 sierpnia:

Wbrew oczekiwaniom mocno promowanym przez polityków, media i instytucje zdrowia publicznego, Bułgarzy i Rumuni odnotowali tego lata niewielką liczbę zakażeń COVID-19, ponieważ nadal odmawiali przyjęcia szczepionek COVID.

W rzeczywistości Bułgaria i Rumunia mają jedne z najniższych wskaźników zakażeń COVID na 100,000 osób w Europie, zgodnie z danymi z 22 sierpnia Analizy statystycznej krajów europejskich.

„Obecny wskaźnik szczepień w Rumunii jest o połowę niższy niż w Bułgarii (0.13 szczepionek na 100 mieszkańców średnio w ciągu ostatnich siedmiu dni) i 7.5 razy niższy niż średnia UE (0.45 szczepionek na 100 mieszkańców)” Rumunia Insider. „Z drugiej strony Dania podała średnio 0.94 dawki szczepionki na 100 mieszkańców w ciągu ostatnich siedmiu dni”. Wskaźniki szczepień w Bułgarii i Rumunii od czasu szczepienia w 2020 r. nie różnią się znacząco.

Te dwa kraje znajdują się w pobliżu Danii pod względem najniższego wskaźnika infekcji na kontynencie.

Chociaż w publikacji stwierdzono, że „liczba nowych przypadków COVID-19 wzrosła do najwyższego poziomu od końca maja”, artykuł nie zawiera niezbędnego kontekstu.

Zgłoszone w Rumunii przypadki COVID osiągnęły najwyższy poziom prawie 60,000 w listopadzie 2020, zanim udostępniono szczepionkę.

Przez całe lato 25-procentowy wskaźnik szczepień w Rumunii nie doprowadził do gwałtownego wzrostu infekcji. „Urzędnicy twierdzą, że Rumunia otrzymała ponad 16 milionów dawek kilku zachodnich szczepionek, ale wykorzystano mniej niż 55 procent, ponieważ liczba podawanych codziennie szczepionek spadła do około 20,000 ze100,000 w zeszłym miesiącu”, Irish Times.

W publikacji przyznano że „spowolnienie wskaźnika zakażeń osłabiło bodźce do szczepień niektórych osób w Rumunii: w czwartek zgłoszono tylko 31 nowych przypadków Covid-19 i pięć zgonów, co zwiększa krajową liczbę 1.08 miliona infekcji i 33,786 zgonów”.

Na przykład w tygodniu od 5 lipca odnotowano niski poziom 285 potwierdzonych przypadków. Podczas gdy w ciągu ostatnich kilku tygodni sierpnia zaobserwowano wzrost do prawie 4,000 przypadków w ciągu jednego tygodnia, to nadal jest znacznie niższy niż wskaźniki przed szczepieniem i w pierwszych miesiącach 2021 r.

Według: zerohedge.com/covid-19/denmark-scrap-all-covid-19-restrictions

Również Dania przestanie od 10 września klasyfikować Covid-19 jako „choroba będąca krytycznym zagrożeniem dla społeczeństwa”, co oznacza, że wszystkie pozostałe specjalne ograniczenia pandemiczne wygasną, podał The Local. W komunikacie prasowym wydanym w piątek rano minister zdrowia tego kraju Magnus Heunicke powiedział, że wysoki poziom szczepień w Danii, szczególnie wśród osób narażonych, radykalnie zmienił ryzyko stwarzane przez wirusa.

„Epidemia jest pod kontrolą, mamy rekordowo wysoki wskaźnik szczepień” – powiedział w oświadczeniu. „W rezultacie 10 września możemy porzucić niektóre ze specjalnych zasad, które musieliśmy wprowadzić w walce z Covid-19”.

10 września mija termin wygaśnięcia dekretu klasyfikującego Covid-19 jako „choroba krytyczną dla społeczeństwa”, który został uchwalony przez Komisję Epidemiczną duńskiego parlamentu 10 marca zeszłego roku.

O ile manewry sanitarno-polityczne Danii mogą budzić podejrzenia, o tyle postawa rządzących w Rumunii i Bułgarii wydaje się być bardziej wiarygodna.

Bez względu jakimi motywami kierują się w tych krajach rządzący, wydają się przynajmniej pojmować, że ich własny los związany jest na stałe z losem obywateli i pomysł ich wymordowania nie najlepiej układa się w tej łamigłówce.

Natomiast przestępcze „elity” III RP są tak dalece skorumpowane i skompromitowane, że jakiekolwiek odstępstwo od wytycznych centralnych ośrodków globalistycznych groziłoby im odsłonięciem ich prawdziwych oblicz i pełną kompromitacja w oczach otumanionego obecnie społeczeństwa.

Tak więc znajdują się pomiędzy przysłowiowym młotem a kowadłem. Wypełnianie poleceń globalistycznej centrali, to śmierć społeczeństwa i w konsekwencji ich własna.

Natomiast nie wypełnianie spowoduje ukazanie przez ich pryncypałów przynajmniej rąbka prawdy o tych elitach, w ramach retorsji za nieposłuszeństwo.

Dla obywateli natomiast najkorzystniejszym wariantem była by natychmiastowa likwidacja owych „elit” i zaczęcie budowy Rzeczpospolitej od podstaw. Niestety brak stosownego zasobu intelektu w społeczeństwie uniemożliwia to krytyczne zadanie.

Za: Ignacy Nowopolski Blog (01.09.2021 )
| salon24.pl/…skiblog/1162429,kolejny-sezon-covidowy-ante-portas

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Brudna prawda o szprycy. Dr Martyka UJAWNIA:

"Dlatego firmy zrzekają się jakiejkolwiek odpowiedzialności"


nczas.com/…irmy-zrzekaja-sie-jakiejkolwiek-odpowiedzialnosci/

Dr Zbigniew Martyka wziął udział w konferencji Ordo Medicus. Lekarz mówił m.in. o powikłaniach po szczepieniu. Jak zaznaczył, niektóre z nich mogą się ujawnić nawet po kilku latach, z czego firmy farmaceutyczne doskonale …More
Brudna prawda o szprycy. Dr Martyka UJAWNIA:

"Dlatego firmy zrzekają się jakiejkolwiek odpowiedzialności"


nczas.com/…irmy-zrzekaja-sie-jakiejkolwiek-odpowiedzialnosci/

Dr Zbigniew Martyka wziął udział w konferencji Ordo Medicus. Lekarz mówił m.in. o powikłaniach po szczepieniu. Jak zaznaczył, niektóre z nich mogą się ujawnić nawet po kilku latach, z czego firmy farmaceutyczne doskonale muszą sobie zdawać sprawę.

– Jeżeli byśmy zastanawiali się nad badaniami skutków szczepień, to absolutnie nie można pozostawić tego tematu w kwestii obserwacji kilku- czy kilkunastodniowej czy do miesiąca, ponieważ mówiliśmy o tym, było to powiedziane, ale również przedstawiciele firm farmaceutycznych, które produkują szczepionki, jak np. Ruud Dobber, członek zarządu firmy AstraZeneca, powiedział wyraźnie, że dlatego firmy zrzekają się jakiejkolwiek odpowiedzialności, ponieważ prawdziwe powikłania mogą wystąpić po kilku latach ujawnił dr Zbigniew Martyka.

– Jeżeli po kilku latach, to nie chodzi tutaj o wczesne odczyny poszczepienne typu gorączka, bolesność, zaczerwienienie. Tu chodzi o to, co ta szczepionka może zrobić w naszym organizmie zaznaczył lekarz.

Jak mówił, z badań naukowych wynika, że „białko kolca w całości, czy w tych komponentach S1, S2 może być znajdowane w każdym organie naszego organizmu”.

– I teraz – ono samo w sobie jest patologiczne, więc firmy zdają sobie sprawę z tego, że mogą być następstwa odległe zaznaczył.

Lekarz podkreślił również, że z jednej strony „naciągane” są rozpoznania zachorowań na Covid-19, a z drugiej bagatelizuje się powikłania mogące mieć związek ze szczepieniem. Jak przyznał, spotykał się z przypadkami zgonu „w krótkim czasie po podaniu szczepionki”. Ale były też inne powikłania.

– Osobiście, jako lekarz, spotykałem się z sytuacjami bardzo wysokiego ciśnienia przez wiele tygodni u osób, które w ogóle nie chorowały na nadciśnienie, właśnie te bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności, być może właśnie to było to zapalenie mięśnia sercowego. Spotykałem się z przypadkiem zapalenia nerwu wzrokowego i postępującej utarty wzroku, z przypadkiem niedowładu kończyn dolnych. I za każdym razem ci pacjenci mówili, że nikt nie zgłosił tego, że lekarze mówili: „nie, nie, to na pewno nie ma związku ze szczepieniem” ujawnił.

– Pytanie, w jaki sposób wykluczono taki związek i na podstawie jakich badań? Bo jeżeli obserwujemy zależność między lekiem, czy między w tym przypadku szczepionką, to powinny to być obserwacje długofalowe i wszystkie zdarzenia powinniśmy notować. Nawet te, które pozornie nie mają żadnego związku – wskazał.

Lekarz podkreślił, że należy te zdarzenia badać. Jak zaznaczył, jeżeli na samym początku „a priori powiemy: „nie stwierdzono związku ze szczepieniem”, to wiadomo, że zafałszujemy tę rzeczywistość”.

– I to jest bardzo przykre, ponieważ potwierdza to to, co usłyszeliśmy przed chwilą, że nie ma prawdziwych badań. Natomiast, jeżeli my się opieramy na badaniach zachodnich naukowców, to słyszymy, że nie przedstawiamy żadnych wiarygodnych badań – mówił.

– Pytanie, jakie badania przedstawia strona rządowa? – zakończył dr Zbigniew Martyka.

youtu.be/bHd65lAW_Uo
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Jan Zbigniew wojan
Przecież realizowany jest program Agenda 2030, w którym zapisano depopulację, a ludzie dali się nabrać na fałsz wirusa, fałszywe testy i fałszywe szczepionki - zastrzyk śmierci, choć nie natychmiastowy ! W Izraelu szczepionki się przyjęły i zdają egzamin . Prawie 85 % nowych infekcji stanowią ludzie "fully vaccinated " . To z grubsza o tyle Gates chce zmniejszyć populacje ludzi na planecie .
Niec…More
Przecież realizowany jest program Agenda 2030, w którym zapisano depopulację, a ludzie dali się nabrać na fałsz wirusa, fałszywe testy i fałszywe szczepionki - zastrzyk śmierci, choć nie natychmiastowy ! W Izraelu szczepionki się przyjęły i zdają egzamin . Prawie 85 % nowych infekcji stanowią ludzie "fully vaccinated " . To z grubsza o tyle Gates chce zmniejszyć populacje ludzi na planecie .
Niechaj są i pozostaną na wieki przeklęci wraz z rodzinami wszyscy twórcy "pandemii", oraz im pomagający, choćby w najmniejszym stopniu ! I tak jest, Amen !
Wojna trwa, a zarządcy to żołnierze obcej armii i należy się jak najprędzej ICH pozbyć wszelkimi sposobami - WSZELKIMI !
Jan Zbigniew wojan
Tak napisano w “Protokołach mędrców Syjonu” o szczepieniach ponad 100 lat temu: Protokól X § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie. Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, …More
Tak napisano w “Protokołach mędrców Syjonu” o szczepieniach ponad 100 lat temu: Protokól X § 18. Szczepienie chorób oraz inne podstępy żydowskie. Wiecie doskonale, że dla stworzenia możności wyrażenia pragnień podobnych przez wszystkie narody, niezbędne jest mącić we wszystkich krajach stosunki narodowe i rządy aby przemęczyć ogół nieładem, nienawiścią, walką, a nawet męczeństwem, głodem, SZCZEPIENIEM chorób, nędzą. Wówczas goje nie będą widzieli innego wyjścia, jak tylko oddanie się zupełnie i ostateczne pod władzę naszą. Gdybyśmy dali narodom wytchnienie, wówczas nie wiadomo, czy kiedykolwiek nastąpiłaby chwila upragniona.
Nie wierzysz - sprawdź:
Protokoły mędrców Syjonu
zbawienie.com/pms.htm
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Pospieszalski: Czwarta fala nie chce nadejść, pomimo zaklęć Niedzielskiego

nczas.com/…ala-nie-chce-nadejsc-pomimo-zaklec-niedzielskiego/

Jan Pospieszalski, prowadzący programu „Warto Rozmawiać”, który usunięto z TVP, udzielił wywiadu portalowi DoRzeczy.pl. Dziennikarz podzielił swoimi przemyśleniami dot. obecnej sytuacji, w tym sytuacji pandemicznej, w Polsce.

Jednym z poruszanych tematów…More
Pospieszalski: Czwarta fala nie chce nadejść, pomimo zaklęć Niedzielskiego

nczas.com/…ala-nie-chce-nadejsc-pomimo-zaklec-niedzielskiego/

Jan Pospieszalski, prowadzący programu „Warto Rozmawiać”, który usunięto z TVP, udzielił wywiadu portalowi DoRzeczy.pl. Dziennikarz podzielił swoimi przemyśleniami dot. obecnej sytuacji, w tym sytuacji pandemicznej, w Polsce.

Jednym z poruszanych tematów było szczepienie Polaków trzecią dawką. Pospieszalski powiedział, że czeka „aż minister Niedzielski przedstawi argumenty za zdrowiem obywateli albo odwrotnie, że trzecią dawkę wprowadzamy, ponieważ taki jest interes koncernów farmaceutycznych i mamy jakiś powód, żeby to zrobić”.

Dziennikarz jest także przeciwny regionalizacji obostrzeń i stwierdza, że PiS uderzy we własny elektorat, który zamieszkuje głównie najmniej wyszczepione regiony.

Pospieszalski wypowiedział się również na temat prof. Andrzeja Horbana, stwierdzając, że „został on podrzucony jako „kukułcze jajo”, aby spowodować klęskę partii rządzącej i zablokować jakąkolwiek naprawę Polski”.

Przecież ten człowiek bezkarnie straszy ludzi, generuje gigantyczną wrogość, uruchamia skrajnie negatywne emocje i od półtora roku, nęka Polaków mówiąc, że wszyscy zaraz umrzemy. Na szczęście wirus nas nie pozabijał, a czwarta fala jakoś nie chce nadejść, pomimo zaklęć Adama Niedzielskiego i Wojciecha Andrusiewicza. Obecnie robi się już po 40 tys. testów dziennie, a i tak wykrytych zakażeń jest na szczęście niewiele – stwierdził Pospieszalski.

– Może jak będą robić po 200 tys., to doczekają się tej czwartej fali. Póki co, zakażeń jest tyle samo, co innych chorób zakaźnych – dodał.

Może więc już czas skończyć tę psychozę i pozwolić ludziom wrócić do normalności stwierdził.

Źródło: DoRzeczy.pl
olek19801
Mądry naród...