Weronika....S
Gdyby nasi dziadowie, którzy też przeżywali różne choroby i epidemie, pojawili się pośród nas, pomyśleliby, że nasz świat obecny to dom wariatów, a jego dozorcy w tym wariactwie szczególnie się wyróżniają.
Rafał_Ovile
"
Coraz większe przygnębienie budzi fakt, że Księża godzą się na ograniczanie przez "katolicki" rząd dostępu wiernych do Kościoła, na cmentarze podczas ważnego Święta, Boże Narodzenie bez tradycyjnej atmosfery w gronie często licznej rodziny ... Księża nie mają też nic przeciwko "mrowiskom" ludzi w marketach spożywczych budowlanych. Godzą się na dzielenie społeczeństwa, szerzenie nienawiści. Za …More
"
Coraz większe przygnębienie budzi fakt, że Księża godzą się na ograniczanie przez "katolicki" rząd dostępu wiernych do Kościoła, na cmentarze podczas ważnego Święta, Boże Narodzenie bez tradycyjnej atmosfery w gronie często licznej rodziny ... Księża nie mają też nic przeciwko "mrowiskom" ludzi w marketach spożywczych budowlanych. Godzą się na dzielenie społeczeństwa, szerzenie nienawiści. Za PRL komuniści nie robili ludziom takich problemów w odniesieniu do wyznawania wiary. Księża wstawiajcie się za całe społeczeństwo i nie bójcie się utraty olbrzymich dofinansowań państwowych. Dacie radę, macie ręce, nogi, umysł, możecie zakładać działalności, tworzyć PK,B pracować na rzecz wspólnego dobra Odwagi:) Pozdrawiam "
Maksymilian Fokszan
bielas