Clicks767
_Stefanek,
1
HOMOSEKSUALIŚCI : ZABIĆ KATOLICZKĘ ... Homoseksualiści wzywają do zabicia katolickiej działaczki! Data publikacji: 2013-04-18 17:00 Data aktualizacji: 2013-04-20 16:59:00 fot. Traroth / commons.…More
HOMOSEKSUALIŚCI : ZABIĆ KATOLICZKĘ ...

Homoseksualiści wzywają do zabicia katolickiej działaczki!
Data publikacji: 2013-04-18 17:00
Data aktualizacji: 2013-04-20 16:59:00

fot. Traroth / commons.wikimedia.org, licencja cc
Katolicki portal „Le Salon Beige” zamieścił zdjęcie z manifestacji zorganizowanej w Lyonie przez skrajną lewicę. Protestujący chcieli tylko publicznie poprzeć projekt wprowadzający związki osób tej samej płci i przyznający im prawo do adopcji. W trakcie zgromadzenia wzywano do… morderstwa.

Na wykonanym w trakcie manifestacji zdjęciu młody mężczyzna trzyma gejowską flagę i transparent po angielsku „Zachowajmy spokój i zabijmy Frigide Barjot”. To nie pierwsze wezwanie do zabójstwa aktorki i znanej katolickiej działaczki, która stała się twarzą protestów przeciwko kontrowersyjnemu projektowi socjalistów.

Frigide Barjot jest rzecznikiem prasowego kolektywu „Manifestacja dla wszystkich”, organizującego manifestacje sprzeciwu wobec projektu wymierzonego w rodzinę i dzieci. Z racji pełnionych funkcji to na niej skupia się szczególna agresja tolerantystów.

Read more: www.pch24.pl/homoseksualisci…
_Stefanek,
Jak antychryst (masoneria) ustanawia sobie prawa ziemskie to musi swoich "praw" bronić .