Edward7
142.8K

Bill Gates przygotował następną "plandemię" dla młodych ludzi i dzieci, to znaczy; obecne szczepionki ją spowodują , albo już spowodowały

Patent Billa Gatesa daje mu „wyłączne prawa” do „komputeryzowania” ludzi...

Dzieci i młodzież są celem ćwiczenia Billa Gatesa „Catastrophic Contagion”. Czy pamiętasz „ Wydarzenie 201 ”, ćwiczenie gotowości na pandemię koronawirusa, przeprowadzone w październiku 2019 r. pod auspicjami Światowego Forum Ekonomicznego i Fundacji Billa i Melindy Gatesów z udziałem China CDC i innych? Moment był idealny, a pandemia COVID-19 rozpoczęła się kilka tygodni po ćwiczeniach i trwała zgodnie z planem.

Katastrofalna zaraza
Wiedz, że Bill Gates właśnie przeprowadził kolejne ćwiczenie, odpowiednio nazwane „ Castrophic Contagion (NIE żartuję), 23 października 2022 r. Sam Bill przedstawił się: Jak planowano „Catastrophic Contagion”? Przewidywał poważną pandemię, gorszą niż COVID-19, atakującą młodzież i dzieci.


„ Wyciągnięte wnioski ” w dużej mierze skłaniają się ku znacznie twardszemu stanowisku wobec „dezinformacji” niż podczas pandemii Covid . W końcu sceptycy Covidu wygrali , co jest NIE do zaakceptowania dla Billa Gatesa. Bill Gates planuje więc kolejną katastrofalną pandemię zarażenia , zabijającą najmłodszych, gdzie podjęta zostanie znacznie silniejsza kontrola "dezinformacji".


To ma sens, prawda? Bill Gates i jego partnerzy zdają sobie sprawę, że gdy sceptycy Covid wygrają bitwę i przejmą całe sieci społecznościowe , przyszłe bitwy z „dezinformacją” będą musiały obejmować znacznie cięższą broń.Oto przemawia Bill — nie ma żadnego zapisu tego, co powiedział.

Bill Gates przewidział pandemię małpiej ospy — z dokładnością do miesiąca
Bill Gates to "genialny wizjoner". Ma niesamowitą zdolność przewidywania przyszłych pandemii. Oprócz przygotowań do pandemii Covid-19 poprzez Event 201 , przeprowadził także „ćwiczenie gotowości na ospę małpy” w 2021 roku, które przewidział pojawienie się ospy małpiej dokładnie w miesiącu, w którym się pojawiła ! Ćwiczenie przygotowawcze mają datę rozpoczęcia pandemii, 15 maja 2022 r. Oto coś interesującego, o czym teraz dyskutuje się na Twitterze (czapki z głów przed Edwardem Dowdem). W marcu 2021 r. odbyły się ćwiczenia przygotowujące do wystąpienia ospy małpiej. Najwyraźniej „sfałszowano” datę rozpoczęcia pandemii 15 maja 2022 r. Zgadnij, kiedy zaczął się prawdziwy szum wokół ospy małpiej? Prawie tego samego dnia... Czytaj więcej

Niesamowity czas inwestycji BioNTech Billa Gatesa
El Gato Malo przypomniał nam również, że Bill Gates jest "genialnym inwestorem": zaledwie dwa miesiące przed wybuchem pandemii Covid-19 objął udziały w mało znanym biotechnologicznym startupie BioNTech, który przyniósł mu znacznie ponad miliard dolarów. Pamiętaj, że BioNTech dostarcza szczepionkę Pfizer Covid — chociaż nigdy nie działała na szczepionkach przed pandemią.

Czas jego inwestycji świadczy o jego "wzorowej przezorności"! Musisz zadać sobie pytanie… Co wiedział Bill? Polecam więc uważne słuchanie Billa Gatesa, który przewiduje przyszłą pandemię. On wie coś, czego my możemy nie być świadomi. Posłuchaj tego 19-sekundowego filmu, w którym Bill mówi: „Będziemy musieli przygotować się do następnego. Tym razem zwrócimy na to uwagę. ! iWonder🙂🎗🌸💜 on Twitter

Modlcie się za młodych ludzi zagrożonych tym ćwiczeniem „Castrophic Contagion” i mam nadzieję, że zostaną zbawieni w taki czy inny sposób lezarceleurs.blogspot.com/2022/12/contagion-catastrophique-bill-gates.html?

Kolejna symulacja stołowa - „Catastrophic Contagion”

Peter Koenig
(Krasnal i dwa nicponie)

... Teraz ci sami podejrzani, oficjalnie zastępując WEF przez WHO jako głównego sponsora, wykorzystali wydarzenie dorocznego spotkania Wielkich Wyzwań w Brukseli, Belgia, 23 października 2022 r . do podobnego „ćwiczenia stołowego”, tym razem zatytułowanego „Catastrophic Contagion” ” – zobacz to . Czy to przypadek, że miejscem wydarzenia jest Bruksela, siedziba główna UE i NATO? Dziwne, że dopiero teraz to wyszło na jaw. I bądźcie pewni, że WEF było wszechobecne. W rzeczywistości bez WEF nic takiego by się nie wydarzyło. Ponieważ WEF jest Oddziałem Wykonawczym Wielkich Finansów – korporacyjnego kompleksu finansowo-cyfrowo-wojskowego, który kieruje światem z cienia Waszyngtonu. Dziwne, że przez prawie dwa miesiące prawie nic nie wyszło z tego wydarzenia. Dlaczego do tej pory utrzymywano to w tajemnicy?

Cóż, zamiast lub oprócz wasali organizacji ONZ i kontrolowanych przez Waszyngton instytucji finansowych, takich jak Bank Światowy i MFW – zaprosili niezwykłą grupę uczestników, składającą się z 10 obecnych i byłych ministrów zdrowia oraz wyższych urzędników ds. zdrowia publicznego z Senegalu w Rwandzie , Nigeria, Angola, Liberia, Singapur, Indie, Niemcy. Szczególnie interesujące są kraje afrykańskie.Nie ma zbiegów okoliczności. WHO za zamkniętymi drzwiami Zgromadzenie Ministrów Zdrowia z całego świata debatuje nad niesławnym Traktatem Pandemicznym, kiedy te słowa są pisane. Wkrótce będą głosować nad tym nikczemnym „traktatem”. Traktat o pandemii, jak wiemy, jeśli zostanie przegłosowany większością dwóch trzecich głosów, będzie miał pierwszeństwo przed wszystkimi władzami krajowymi w sprawach zdrowia; a od 1 stycznia 2024 r. będzie miał jurysdykcję nad suwerennymi państwami narodowymi 194 krajów członkowskich WHO.

Oznacza to, że mielibyśmy ogólnoświatową tyranię zdrowotną. Dlaczego kraje afrykańskie zostały zaproszone do tej symulacji tej bardzo, bardzo przerażającej katastroficznej zarazy ? – Blok krajów afrykańskich jest silnym przeciwnikiem – odrzucili oni dotychczas Traktat Pandemiczny. Afrykańczycy wiedzą, co to znaczy. A jeszcze lepiej wiedzą, co to znaczy, po tym, jak doświadczyli covidowej mistyfikacji, która dla niektórych z ich prezydentów skończyła się śmiertelnie. Ponieważ oni – niektórzy prezydenci z Afryki i jeden z karaibskich prezydentów – sprzeciwili się programowi vaxx, zginęli w dziwnych okolicznościach.

Dlaczego obecność Niemiec? Niemcy mają obecnie najbardziej opresyjny rząd w Europie. Niemcy, ekonomiczne i intelektualne supermocarstwo UE, mają również najsilniejsze ruchy oporu w Europie – opór przeciwko covidowi i narrację zielonej (fałszywej) Agendy Klimatycznej. Opór wobec samobójczego paktu dyrekcji UE-Bruksela dla Europy, prowadzącego do planowanego załamania niemieckiej gospodarki. Twardy dr Karl Lauterbach został zaprzysiężony jako federalny minister zdrowia około rok temu, 8 grudnia 2021 r. Czy przekona Afrykańczyków, Singapurczyków i Hindusów o wielkim dobru traktatu pandemicznego dla ich krajów i dla reszta świata? Czy na te kraje afrykańskie czekać będą jakieś specjalne zachęty w postaci „pieniędzy na rozwój”? Trudno powiedzieć. Ale wszystko jest możliwe. W naszym orwellowskim świecie dystopijność już dawno stała się nową normą.

Jedno jest pewne, jeśli traktat WHO w sprawie pandemii zostanie zatwierdzony, świat znajdzie się w poważnych tarapatach. Ziemia może zamienić się w więzienie sanitarne; które w połączeniu z cyfrowymi walutami banku centralnego – będzie końcem tego, co kiedyś nazywaliśmy „wolnością”, a pod okiem orła i żelazną ręką Zielonej Agendy może to oznaczać permanentną blokadę.Wyjście z WHO będzie wtedy na porządku dziennym – wraz z porzuceniem naszego zachodniego systemu monetarnego, jaki znamy. Równoległe, powiązane ze społecznością waluty istnieją od dawna – i mogą ponownie rosnąć, podobnie jak systemy opieki zdrowotnej oparte na ludziach i przyrodzie. Jest wielu dobrych i uczciwych lekarzy praktykujących medycynę alternatywną, która uczyni ludzkość zdrowszą. To może brzmieć jak gra końcowa. Ale gra końcowa może wiać na wietrze – a z jej prochu może powstać nowe społeczeństwo. Again, Fear on the Run, “Catastrophic Contagion” - Global Research

Patent Billa Gatesa daje mu „wyłączne prawa” do „komputeryzowania” ludzi

Patent przyznany Billowi Gatesowi przyznał samozwańczemu światowemu carowi zdrowia "wyłączne prawa" do skomputeryzowania ludzkich ciał i wykorzystania ich jako lokalnych sieci bezprzewodowych.Ciało ludzkie jest wibrującą, pulsującą siecią rurek i tuneli, wypełnioną elektrolitami i zdolną do przekazywania informacji, która jest siłą napędową Internetu i XXI wieku.Teraz okazało się, że Microsoft Gatesa otrzymał "wyłączne prawa" do tej zdolności ciała do działania jako sieć komputerowa. Jeśli brzmi to zbytnio jak science fiction, to zapraszamy do sprawdzenia tego samemu. Microsoft otrzymał patent US 6,754,472, który nosi tytuł: Metoda i urządzenie do przesyłania energii i danych przy użyciu ludzkiego ciała.

Co naprawdę powinno być science fiction, jeśli przestaniesz się nad tym zastanawiać. Czy ktoś konsultował się z tobą w sprawie tego, czy jesteś gotów oddać Billowi Gatesowi wyłączne prawa do swojego ciała? Grupy wolności obywatelskich wyraziły oburzenie z powodu posunięcia Gatesa do opatentowania ludzkiego ciała. "Części ciała, w tym przypadku skóra, nie powinny być w żaden sposób patentowane" - powiedział Jim Thomas z grupy ETC, która monitoruje rozwój technologii. "Są tu duże pytania o to, czy jednostki będą mogły odrzucić tę technologię, jeśli zostanie ona wykorzystana np. w urządzeniach śledzących".

Prawa ręka Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari, mówi, że nie ma wątpliwości, że jednostki nie będą miały nic do powiedzenia w kwestii odmowy przyjęcia tej technologii. Według Harariego "Projektantem życia według nich nie będzie już Bóg, projektantami przyszłości życia, chce być, będą WEF." Harari wyjaśnia również, dlaczego patent Gatesa na ludzkie ciało jest tak ważny. Gates był na czele rewolucji w informatyce, według Harari, i jest również na czele "rewolucji w naukach biologicznych." I zgadnijcie co? Według Harariego, dwie rewolucje Billa Gatesa wkrótce się połączą. Podczas gdy Harari rzuca pewne wskazówki, Gates pozostaje nieśmiały w kwestii tego, co planuje zrobić z ludzkim ciałem, a co więcej, czyje ludzkie ciała planuje skomputeryzować.

Pytanie brzmi, czy Gates zamierza pozwolić swoim podopiecznym na wybór w tej sprawie. Według Roberta F. Kennedy'ego Jr. Gates ma „podobną do Boga gotowość do eksperymentowania z życiem zwykłych ludzi”. Kennedy Jr. ostrzega dalej , że Bill Gates wykorzystywał swoje pieniądze do systematycznego kupowania „ mocy przewyższających pod pewnymi względami te, którymi dysponują prezydenci ” i używa tych mocy do eksperymentowania na ludziach, takich jak „ króliki doświadczalne ”. „Strategia Gatesa polegająca na kupowaniu WHO [Światowej Organizacji Zdrowia] i kontrolowaniu zakupów amerykańskich urzędników służby zdrowia, takich jak Tony Fauci i Deborah Birx” oznacza, że współzałożyciel Microsoftu może teraz „dyktować globalną politykę zdrowotną dotyczącą 7 miliardów ludzi i kontrolować najbardziej intymne szczegóły naszego życia” – powiedział Kennedy Jr. na swojej stronie na Instagramie.

„Pod jego kierownictwem WHO prowadzi globalne eksperymenty społeczne i medyczne, stosując religijną wiarę Gatesa, że może on wykorzystać technologię (szczepionki i rolnictwo GMO) oraz jego głębokie zrozumienie komputerów, aby uczynić go zbawicielem całej ludzkości. Jesteśmy jego królikami doświadczalnymi”. Ale jeśli uważasz, że plany Billa Gatesa wobec ludzkości są niepokojące, poczekaj, aż poznasz ludzi, z którymi współpracuje. Kontrowersyjna propozycja profesora Uniwersytetu Nowojorskiego dotycząca zwalczania „zmian klimatu” poprzez biohakowanie przyciągnęła uwagę Światowego Forum Ekonomicznego i Fundacji Gatesa. Zapnij pasy. Sprawy przybiorą dziwny obrót.

Matthew Liao, bioetyk z NYU, po raz pierwszy przedstawił tę propozycję w artykule , który napisał w 2012 roku. Zatytułowany „Inżynieria ludzka a zmiany klimatu” , sedno artykułu argumentuje za zastosowaniem radykalnych interwencji biomedycznych na ludziach, aby stworzyć ludzi, którzy są dosłownie fizjologicznie przyjazni dla środowiska.
Te interwencje biomedyczne obejmują trzy podejścia: program eugeniczny skierowany przeciwko wysokim ludziom , wywołujący nietolerancję mięsa , w tym wołowiny, wieprzowiny i kurczaka, oraz radykalne obniżenie wskaźnika urodzeń poprzez zmianę zdolności poznawczych kobiet.

Liao twierdzi, że konieczne jest posiadanie programu eugenicznego, który wyhoduje mniej wysokich ludzi z populacji, ponieważ wzrost wzrostu człowieka w ciągu ostatnich kilku stuleci miał negatywny wpływ na środowisko, ponieważ wysocy ludzie spożywają więcej kalorii. Aby przeprowadzić program eugeniczny, Liao ma dwie sugestie. Pierwszym z nich jest genetyczne badanie przesiewowe zarodków przed implantacją zapłodnienia in vitro, aby rodzice mieli możliwość wyboru dzieci, które prawdopodobnie będą niskie i małe . Druga sugestia Liao jest jeszcze bardziej radykalna i polega na wstrzykiwaniu dzieciom hormonów, aby poważnie zahamować ich wzrost, tak aby spożywały mniej kalorii, gdy dorosną (czyli obecne szczepionki dla dzieci mogą to robić dopow.).

Jeśli chodzi o wywoływanie nietolerancji mięsa, Liao używa ulubionej wymówki globalistycznych elit; „zmiana klimatu”, aby argumentować, że musimy uczulać ludzi na mięso (szczepionki powodują alergie) , stymulując układ odpornościowy przeciwko pospolitym białkom bydlęcym. To przenosi autorytaryzm na zupełnie nowy poziom, daleko przewyższający wszystko, co próbowano w Chinach Mao czy stalinowskiej Rosji.

Zamiast jeść mięso, jak ludzie od zarania dziejów, WEF chce, abyśmy jedli mięso wyhodowane w laboratorium przez Billa Gatesa. Elita ma też słabość do kanibalizmu. Oto transhumanistyczny polityk zrzeszony w WEF, Ben Zion, konsumujący hodowane w laboratorium ludzkie mięso, co, jak twierdzi, jest historycznym pierwszym wydarzeniem.

40-letni polityk Facebooka, który stał się biohackerem, twierdzi, że hodowane w laboratorium ludzkie mięso pochodzi z kultur komórkowych, które pobrał z własnej skóry. Dlaczego chcą, żebyśmy jedli świerszcze, robale i hodowane w laboratorium ludzkie mięso? Odpowiedź leży w tym, jak bardzo elity chcą nas upokorzyć i poniżyć (jedzenie ludzkiego mięsa - obrzęd satanistyczny( dopow. Ale sugestie Liao na tym się nie kończą. Przechodząc do ulubionego tematu elit, czyli depopulacji, Liao sugeruje, że aby jeszcze bardziej obniżyć liczbę urodzeń, WEF powinien pompować kobiety inteligentnymi lekami, aby zmniejszyć ich zdolności poznawcze. Dochodzi do tego wniosku argumentując, że im bardziej wykształcone stają się kobiety, tym mniej mają dzieci. "Kobiety o niskich zdolnościach poznawczych są bardziej skłonne do posiadania dzieci przed osiemnastym rokiem życia", mówi Liao, "Stąd też innym możliwym rozwiązaniem inżynierii ludzkiej jest stosowanie wzmacniaczy poznawczych, takich jak Ritalin i Modafinil, w celu osiągnięcia niższego wskaźnika urodzeń".

Kiedy Liao opublikował swój artykuł prawie dziesięć lat temu, wywołał kontrowersje i został w większości odrzucony jako eko-ekstremizm, nawet przez aktywistów „zmian klimatycznych”. Ale szybko przejdźmy do dnia dzisiejszego, a ekstremalne propozycje bioinżynierii zawarte w artykule są poważnie dyskutowane na Światowym Forum Ekonomicznym. W grudniu zeszłego roku, przygotowując się do tegorocznego szczytu w Davos, Światowe Forum Ekonomiczne przedstawiło swoje ramy bioinżynierii w prezentacji zatytułowanej "3 scenariusze dotyczące tego, jak bioinżynieria może zmienić nasz świat w ciągu 10 lat".

Jadalne szczepionki wyhodowane w roślinach i edycja genów CRISPR były jednymi z najważniejszych punktów ramowych. Prezentacja została oparta na artykule naukowym sponsorowanym przez Światowe Forum Ekonomiczne zatytułowanym Bioengineering Horizon Scan 2020 . Podczas tegorocznego szczytu w Davos artykuł Liao dotyczący bioinżynierii człowieka został dodany do dokumentu „Bioengineering Horizon Scan 2020” zarówno dla ram bioinżynierii Światowego Forum Ekonomicznego, jak i ram dotyczących zmian klimatu. Jakkolwiek radykalne mogą się wydawać sugestie Matthew Liao dotyczące bioinżynierii człowieka, ich rozważenie i rozważenie przez Światowe Forum Ekonomiczne nie powinno dziwić.

Bill Gates jest fanem eksperymentów na ludzkim ciele, niezależnie od tego, czy jego ludzie wyrazili na to zgodę, czy nie, a Klaus Schwab uważa bioinżynierię za kluczowy element swojej czwartej rewolucji przemysłowej . Nie lekceważ tych ludzi. Są szaleni, upojeni władzą i nie leży im na sercu nasz najlepszy interes. Bill Gates Patent Gives Him ‘Exclusive Rights’ to ‘Computerize’ Humans - Global Research

„Szczepionki” wyciszają geny odpowiedzialne za naprawę DNA i usuwają je na zawsze z ludzi
Jane Burgermeister: Ostrzeżenie dla ludzkości przed zaplanowaną pandemią i globalnym szczepieniem

...akcja szczepień na grypę "zimową" pod koniec zeszłego roku wydaje się być najbardziej powiązana z tą "epidemią" . Producentem szczepionki jest firma "Sanfi Pasteaur", która otrzymała wsparcie i współpracuje z Fundacją Billa i Meliny Gates. Najwięcej zgonów jest w obszarach w których była akcja szczepień na grypę ; w grudniu w Chinach Wuchan, i we Włoszech ... SZCZEPIONKA PRZECIW GRYPIE ZIMOWEJ ZOSTAŁA ZAPROJEKTOWANA W CELU WYWOŁANIA EPIDEMII?
Sługa Prawdy
Klaus Schwab uważa bioinżynierię za kluczowy element swojej czwartej rewolucji przemysłowej
Damian Nowak shares this
752
Forsycja
Prawdziwą mądrość możemy otrzymać tylko w darze od Boga. Módlmy się aby nam jej udzielił .
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
DURNOTA LUDZI SIĘGNĘŁA ZENITU! TERAZ GŁUPIEC NAZYWA GŁUPCEM MĄDREGO. GŁUPICH NIE SIEJĄ, ALE PLENIĄ SIĘ JAK CHWASTY I ROZRASTAJĄ JAK KĄKOL. PANIE JEZU RATUJ NAS PRZED GŁUPKAMI. GŁUPOTA JEST NAJGROŹNIEJSZĄ CHOROBĄ I NAJWIĘKSZYM GRZECHEM...
Walczyć o prawdę
Takiego durnego i zniewolonego świata dotychczas nie było. Gdy ogłoszono obowiązek masek, pomyślałam: ,,a kto by tam wyszedł na ulicę w masce,,. Jakie było moje zdziwienie, gdy maski zakładali niemal wszyscy.