Edward7
2415

Prezydent Bush oskarża Putina o „całkowicie nieuzasadnioną i brutalną inwazje na Irak”

ANDREW ANGLIN
Były prezydent George W. Bush: "Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Mam na myśli Ukrainę." Sahil Kapur (@sahilkapur) 19 maja 2022 r. twitter.com/sahilkapur/status/1527092111195226114

To może być najzabawniejsza rzecz, jaka wydarzyła się w całej historii ludzkości. George W. Bush wygłaszał przemówienie potępiające Rosję i popełnił freudowską wpadkę, wzywając Putina do rozpoczęcia "całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak"...były Naczelny Modoru powoli się poprawił: "Chodziło mi o Ukrainę. Heh [sic]."

Następnie, najwyraźniej w ramach autodeprecjacji, powiedział: "Irak też. W każdym razie." Tłum się roześmiał.

Szczerze mówiąc, należy mu się za to uznanie. Powiedział, że jego inwazja na Irak była "całkowicie nieuzasadniona i brutalna". Wyobraźcie to sobie. Nie sądzę, żeby ktokolwiek wcześniej powiedział coś podobnego - żartobliwie przyznając się do rozpoczęcia wojny, w której zginęły tysiące Amerykanów i setki tysięcy Arabów (ponad milion z powodu skutków tej wojny dopow.), i że cała ta sprawa była całkowicie nieuzasadniona. "Całkowicie nieuzasadniona", w rzeczywistości.

Ale oprócz tego, że jest to najzabawniejsza rzecz w historii, jest również pouczająca. Cóż, nie dla Ciebie, drogi czytelniku - ale można by pomyśleć, że dla ludzi. Dlaczego Stany Zjednoczone w ogóle chcą osądzać Rosję w jakiejkolwiek sprawie? Stany Zjednoczone są najbardziej skorumpowanym krajem, jaki kiedykolwiek istniał. Jest to kraj, który dosłownie pierze mózgi swoim dzieciom w kierunku homoseksualizmu, jednocześnie grożąc całemu światu wojną, jeśli nie podporządkuje się ich "analnej agendzie". Nie mogę nie zamieścić tego zdjęcia - ze szkoły w wyzwolonym Donbasie, znalezionej przez rosyjskich żołnierzy:

USA okupowały Ukrainę tylko przez 8 lat, a był to jeden z najbardziej konserwatywnych i chrześcijańskich krajów w Europie (prawdopodobnie najbardziej konserwatywny i chrześcijański kraj w Europie, choć częściowo wynika to z biedy - biedni ludzie są zazwyczaj bardziej religijni, to po prostu fakt (nawet przed 2014 mało popierali Banderę dopow.)). Ich priorytetem za sprawa USA, jest natychmiastowe wprowadzenie homoseksualizmu, transwestytyzmu i mieszania ras do przedszkoli w każdym kontrolowanym przez nich kraju. Próbowali również wprowadzić te elementy w Afganistanie. Codzienne przypomnienie znaczenia słów "wyzwolony przez demokrację opartą na zasadach" ...

Rzecz w tym, że: Inwazja Rosji na Ukrainę nie jest (tak) nieuzasadniona, ani (tak) brutalna. Można powiedzieć, że jest zła, niesłuszna czy jakakolwiek inna ... ale nie można powiedzieć, że jest nieuzasadniona czy brutalna. Uzasadnieniem było to, że USA/NATO masowo zbroiły ten kraj, dokonywały rzezi ludzi w Donbasie (odmawiając przestrzegania podpisanych przez siebie porozumień mińskich), mówiły o przystąpieniu do NATO i umieszczeniu atomówek NATO na granicy Rosji. Można się zgadzać lub nie, czy jest to właściwe uzasadnienie, ale na pewno jest to uzasadnienie. To coś znacznie innego niż fałszowanie informacji wywiadowczych o tym, że Saddam Husajn przyłączył się do Al-Kaidy i planował zrzucić atomówkę na Amerykę (Al-Kaida tak jak ISIS to twór USA i ... dopow.).

Nie jest też (tak) brutalna. Gdyby byli gotowi użyć takiej brutalności, jaką zastosowano podczas inwazji na Irak, sprawa skończyłaby się w ciągu kilku dni. Rosja nie chciała powodować masowych ofiar wśród ludności cywilnej. Ameryka zbombardowała każdy element infrastruktury cywilnej w Bagdadzie, zanim wjechały tam czołgi - Rosja uderza tylko w cele wojskowe. Jasne, na pewnym poziomie "każda wojna jest brutalna", ale wtedy stwierdzenie "brutalna inwazja" jest nie dokładne.

Tak czy inaczej - brawa dla George'a W. Busha za to, że wreszcie, po raz pierwszy w życiu, powiedział coś prawdziwego. twitter.com/eligit/status/1527092420189601793

George W. Bush Accuses Putin of Launching a 'Wholly Unjustified and Brutal Invasion of Iraq'
modernistae prohibere
Ten bydlak przypomniał sobie własne zbrodnie na mieszkańcach Iraku, tylko skorzystał z okazji i zrobił fifti fifti na Putina. Postępująca demencja tak działa. Widocznie odcięli mu z powodu wojny na Upadlinie źródło świeżego adrenochromu, stąd te wpadki.
Anieobecny
Na bezrybiu Irak ryba...