PetraB
2227

Válka do Evropy už přišla. :-( Dříve než brzy to bude už všem očividné. Mariánské společenství proto obrovsky spěchá s dokončením staveb útulků posledního času! Prosíme, pomozte mám to zvládnout. Rekapitulace činnosti za poslední dny

olečenství proto obrovsky spěchá s dokončením staveb útulků posledního času! Prosíme, pomozte mám to zvládnout. Rekapitulace činnosti za poslední dny"
Navigace příspěvku


Vážení čtenáři, modlitebníci, podporovatelé, přátelé,

v Evropě řádí Defender 2021 (!): wordpress.com/…stro-pro-kazdeho-rozpoznatelna-bude-uz-velmi-brzy/


…tak už si chápete, proč pořád ty zákazy nočního vycházení!!

Upozorňovala jsem na to hned, že v noci dochází k přeskupům a přesunům vojenských jednotek (!), tak na to potřebují klid! (Pod rouškou tmy…)

Naše přesvědčení se ukázalo jako správné.

Ano, armády, především ta americká, potřebovaly dostat své vojenské divize na místa určení!

Pamatujete, jak jsem hned první den podzimního lockdownu upozornila na velká auta po Praze, která se zuřivou rychlostí brázdí ulice Prahy (!), která vpředu i vzadu mají obrovským písmem napsáno: „A“. To jako Army! American! (Ale i Antikrist. Což s tím nejúžeji souvisí.)

Zrádná česká vláda se dokonce jala přímo účastnit vojenské provokace na Rusku! Jak zásadně přilít olej do ohně na rozpoutání války!!

Zde: wordpress.com/…ecne-provokace-rusko-mlcet-nebude-rusky-medved-ma/

Mám zato, že je vám čím dál jasnější, proč jsme tak honěni časem, abychom stavby a rekonstrukce útulků posledního času co nejdřívě dokončili!

Ano, zbývá nám už tak malinko času na dokončení, že je to až k neuvěření!

Dnes jsme dostali poselství od Ducha Svatého, že stavbu obou štítů na útulku, kterou aktivně připravujeme, musíme stihnout do konce dubna!

Ano, slyšíte dobře. Máme před sebou 11 dní na kompletní stavbu! A to obou štítů!

O jednom štítu jste už slyšeli, ten nám spadl na podzim a aktuálně v poslední dny jsme připravovali jeho znovu-stavbu.

O tom druhém štítu slyšíte poprvé. Je také v havarijním stavu, hrozí jeho vyvalení. Tak máme stihnout do konce dubna oba dva!

Ale ani tím to nekončí. Abychom vůbec mohli přistoupit ke stavbě prvního z nich (toho již vyvaleného), musíme nejprve zalít betonem celou podlahu, protože jinak hrozí její protržení. (Což se i dnes částečně stalo.) Teprve po hutném zpevnění povrchu betonem my můžeme přistoupit ke stavbě prvního štítu.

Má to ale i své zcela zásadní klady: my tímto nutným stavebním zásahem totiž získme další, opravdu velmi prostornou ložnici pro mnoho dalších potřebných/pronásledovaných, kteří k nám v zástupech budou proudit!

Dnes (v neděli) a včera jsme proto vyklízeli půdu, urovnávali a třídili tam uskladněné věci v ní atd., kdy mě překvapilo, co jsem ale opravdu nečekala: totiž i druhá polovina půdy se utříděním tam skladovaných věcí a zařízení stala dalším obytným prostorem! Až mě to opravdu zarazilo. Vytvořil se i z této části půdy domov! Dá se velmi dobře představit, že rodina s dětmi, která do útulku příjde, dostane k dispozici právě tuto část. Matka dostane od nás do rukou jen kbelíček se saponem a hadřík, aby setřela povrchy, my jedním tahem odtamtud stáhneme zahradnické potřeby, které jsou ode dneška dočasně ve skříňkách uloženy – a je to! Opravdu hotové vybavení! S psacím stolem pro děti, s matracemi, cisternou na vodu, jednoduchým koupelnovým zařízením, se spoustou poliček, skříněk atd., tedy prostoru, kam uložit své věci, s hračkam pro děti, hodnotnými knížkami, topenidlem, zkrátka vším, co byste si mohli myslet, že potřebujete k bezpečnému bydlení.

Opradu nás to všechny dnes překvapilo, jak to bylo takto náhle celistvé a kompletní!

A druhá polovina prostorné části půdy stane se, po zalití podlahy betonem tento týden, tedy prostornou ložnicí! (Vybavenou matracemi, knihovničkou pro děti i dospělé, s hodnotnými knížkami atd.)

Po tomto stavebním zásahu, který má být dokončen do konce tohoto měsíce, získá tento útulek posledního času ještě více na své ceně a významu!

Ale ani to ještě není všechno! ! Je už nanejvýš zřejmé, že toto podobné se stane i při stavbě druhého (aktuálně nestabilního) štítu, tedy: že se tím získají další ubytovací prostory pro pronásledované v tomto útulku posledního času!

A to dokonce tentokrát menšími stavebními zásahy než při stavbě zmíněného prvního štítu!

Je na snadě, že to tak má být. Prosíme vás, pomozte nám docílit této nezbytné mety. Víme z toho samého zjevení, co obrovsky hrozí, co by se stalo, když by se nám nepovedlo postavit oba štíty včas, to jest do konce dubna!

Konzultovala jsem to hned po zjevení s bratrem Sebastianem, jestli jsme schopni dostát tomuto dubnovému termínu. (I tak si budeme muset povolat ještě dva mužské placené pomocníky.) Bratr Sebastian mi odpověděl, že ano, za předpoladu, že budou peníze na stavbu a plynule, abychom neměli žádné pracovní prostoje. I tak to bude těžké zvládnout to včas. S prostoji v práci ještě k tomu, by to bylo už nemožné.

Prosíme vás, pomozte nám v tom. Modlete se za nás a přispějte příspěvkem dle vašich možností, abychom oba štíty mohli postavit včas a ještě k tomu zásadně rozšířili kapacitu tohoto konkrétního útulku posledního času.

Hned v pondělí ráno musíme k zahájení stavby štítu koupit: kary sítě za 6 000 korun, železo za 2 000 korun, cement už máme, tedy ještě zbývá dokoupit za 1 000 korun, štěrk a písek za 5 000 korun. 1500 stavebním pomocníkům jako zálohu. To jsou finanční náklady, abychom mohli v úterý ráno stavbu štítu zahájit. (Další výdaje na misi přicházejí postupně.)

V Praze jsou to výdaje na misi: 5 000 korun za náhradní díly pro misijní auta posledního času.

Prosíme vás, zůstaňte nám, naší práci – misi, nakloněni i nadále, bez vás, vaší modlitební a finanční pomoci, nemůžeme dokončit toto důležité mariánské dílo. Teď, kdy už mnozí z vás nás vyhledáváte, naši pomoc a přicházíte, a budete přicházet, i s vašimi rodinami, ve stále větším počtu, abyste našli bezpečí v našich útulcích posledního času, kvůli státem vynucenému plošnému ďábelskému testování, očkování, čipování, pronásledování, epidemii, ztrátě přístřeší, popadání ekonomického systému, válce, pouličnímu násilí apod. Jde to všechno, jak sami vidíte, hrozně rychle…

Prosíme vás, napněme všichni společně síly, teď, když už to očividně začalo…, tuto mariánskou misi musíme dovést do zdárného konce. Mnoho duší i životů na ní závisí. (I těch vašich.) Prosíme, pomozte

Čísla účtů pro vaši finanční pomoc na výše zmíněné účely této mariánské mise jsou:

670100-2215221088/6210 (mBank)

1690137016/3030 (AirBank)

( – v případě zahraniční platby u AirBank: IBAN: CZ27 3030 0000 0016 9013 7016, SWIFT: AIRACZPP)

Děkujeme vám všem, kteří naši prosbu vyslyšíte a svým finančním příspěvkem na některý z výše uvedených účtů umožníte co nejrychlejší dokončení rozdělané práce

SVATÉ PRAŽSKÉ JEZULÁTKO, PROSÍME TĚ, VYSLYŠ NÁS!

Děkujeme vám všem, kteří pomáháte!

Prosíme o vaši modlitby. Děkujeme

S nadějí se modlíme

Pán Ježíš žehnej vás a vaše rodiny +++

Vaše Mariánské společenství

Panno Maria Sedmibolestná, PRAŽSKÉ JEZULÁTKO, Svatý Josefe, svatý Petře a Pavle, svatá Anežko Česká, svatý Cyrile a Metoději a jejich druhové, svatí Archandělé Michaeli, Rafaeli a Gabrieli, svatý Václave, svatá Anetko, svatá Theodoriko, svatý Augustine, svatá Kateřino, blahoslavený Karle, svatý Mikuláši, svatý Václave, svatá Anežko, svatá Zdislavo, svatý Jene Nepomucký, svatá Ludmilo, svatý Tadeáši, svatý Ivane, svatý Hugo, svatá Hildegardo z Bingen, svatá Balbíno, svatý Mořici a jeho druhové, svatý Atanasie, svatý Eusebie, svatý Klemente, svatý Dominiku, svatý Ivane Rilský, svatá Felicito, svatá Maria Felixo, svatá Juliáno, svatá Filoménko, svatý Antoníne z Padovy, svatý Jeronýme, svatý Judo Tadeáši, svatý Prokope, svatý Alexandře Jeruzalémský, svatý otče Scaletti, svatý otče Farine, svatý otče Michale a všichni naši přímluvci v Nebi, orodujte za nás!


Zdroj: wordpress.com/…edniho-casu-prosime-pomozte-mam-to-zvladnout-reka/
PetraB
Děkujeme!
ľubica
aspon modlitbou sa pripájam