Clicks49
lt.news

Šamanai išvalė arkivyskupą nuo blogų dvasių prieš nešvarų (?) Novus Ordo (vaizdo įrašas)

Penktosios Australijos plenarinės tarybos atidarymo mišios (spalio 3–10 d.) - Australijos sinodas - prasidėjo už Sidnėjaus katedros „rūkymo ceremonijos“, skirtos „išvalyti blogąsias dvasias iš vietovės“.

Šamanas nukirpo eukalipto šakas ir lapus į laužą, siunčiant didelius pilkų dūmų pluoštus per „šventąją erdvę“. Tuo tarpu pagyvenusi moteris pakvietė „visus vaikščioti per dūmus, nusiplauti dūmais“. Ji paprašė „nebijoti“, nes „tai senos ceremonijos ir tradicijos dalis“.

Paprastai „Novus Ordo“ bando atsikratyti „senų ceremonijų ir tradicijų“. Kai kurie vaikščiojo per „apsivalančius“ dūmus, tarp jų 67 metų Perto arkivyskupas Timothy Costelloe ir kartu vadovaujantys kunigai. Giesmės gimtąja kalba, lydimos didgeridoo ir bakstelėjimo lazdelių ansamblio, buvo atliekamos, kai šamanė šaukėsi stabų: „Ateikit, geros dvasios, ir būkite su mumis šią dieną“.

Galiausiai šamanas vedė procesiją į bažnyčią. Po jos sekė arkivyskupas ir kunigai. Valgomojo stalo papėdėje šamanė vis mojuodavo savo šaka, galinčia ją išvalyti nuo „Novus Ordo“ piktnaudžiavimo.

Pasibaigus pagonybei, homilijos metu Costelloe tvirtino, kad nori „grąžinti Bažnyčią Kristui ir grąžinti Kristų Bažnyčiai“.

#newsSklmgomcsy