Prawie 3000% wzrost chorób oczu po szczepionkach przeciw COVID-19 !

Studium przypadku zostało opublikowane na początku tego miesiąca w Journal Français d'Ophtalmologie , w którym opisano przypadek zapalenia przedniego odcinka błony naczyniowej, który rozwinął się po podaniu pierwszej dawki szczepionki COVID-19 u 54-letniej kobiety.

Obustronne zapalenie przedniego odcinka błony naczyniowej oka po szczepieniu mRNA BNT162b2: opis przypadku

54-letnia pacjentka, która nie miała innej choroby niż cukrzyca, skarżyła się na zaczerwienienie, niewyraźne widzenie, oko i ból głowy, które pojawiły się w obu oczach 3 dni po pierwszej dawce mRNA BNT162b2 (Pfizer-BioNTech) szczepionka.

Trzy dni później została skierowana do naszej kliniki.

Miała najlepiej skorygowaną ostrość widzenia 5/20 na wykresie Snellena w obu oczach.

Spojówki obu oczu były przekrwione, w dolnym kwadrancie obserwowano obrzęk nabłonka rogówki i naskórki rogówki. Wystąpiła intensywna reakcja w komorze przedniej i zrost w tylnej części oka prawego.

Wartości ciśnienia wewnątrzgałkowego wynosiły 60 mmHg po prawej stronie i 55 mmHg po lewej stronie za pomocą tonometru aplanacyjnego Goldmana. Obrzęk rogówki przypisywano wysokiemu ciśnieniu wewnątrzgałkowemu.

Pacjent został hospitalizowany i wykonano niezbędne badania krwi. ( Pełne badanie .)


Wcześniej informowaliśmy o przypadku 7-letniej dziewczynki w Tajlandii, która zaczęła sączyć się krwi z jej oczu i skóry po otrzymaniu szczepionki mRNA firmy Pfizer. Jej sprawa została opublikowana w CTN News , w którym doniesiono:

Według Multidisciplinary Digital Publishing Institute MDPI ostatnio pojawiły się doniesienia o krwotokach, skrzepach krwi i trombocytopenii po podaniu szczepionek mRNA COVID-19, które wzbudziły obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek genetycznych dla osób z istniejącymi wcześniej zaburzeniami krzepnięcia lub tych na niektórych lekach. ( Pełny artykuł .)

Ponieważ niebezpieczne zastrzyki mRNA COVID-19 są teraz dostępne dla niemowląt i małych dzieci, postanowiłem przeszukać rządową bazę danych VAERS ( system zgłaszania niekorzystnych skutków szczepień ) pod kątem przypadków zgłoszonych do różnych zaburzeń oczu.

Listę schorzeń oczu, które przeszukiwałam, można zobaczyć tutaj .

Są to:

Nieprawidłowe czucie w oku
Ropień powieki
Autoimmunologiczne zaburzenie oka
Zaburzenia ruchu obuocznego
Zmniejszony kontakt wzrokowy
Alergia oczu
Kontuzja oka
Wydzielina z oka
Zaburzenia oka
Naczyniak oka
Krwiak oka
Krwotok do oka
Zakażenie oka
Bakteryjne zakażenie oka
Grzybica oka
Infekcja oka wewnątrzgałkowa
Zakażenie oka gronkowcem
Toksoplazmatyczna infekcja oka
Wirusowe zakażenie oka
Zapalenie oka
Uraz oka
Podrażnienie oka
Otarcie powieki
Krwawienie z powiek
Wrzód na powiece
Kontuzja powieki
Torbiel powieki
Choroba powiek
Zaburzenia funkcji powiek
krwiak powieki
Infekcja powiek
Uraz powieki
Podrażnienie powiek
Zaskorupienie na brzegu powieki
Ból powiek
Guz powieki
Choroba naczyń powiek
Zaburzenia ruchu oczu
Ból oka
świąd oka
Przewracanie oczami
Oczy zapadnięte
Obrzęk oczu
Owrzodzenie oka
Zespół wiotkiej powieki
Szkliste oczy


W ciągu ostatnich 18 miesięcy, odkąd szczepionki COVID-19 otrzymały pozwolenie na użycie w nagłych wypadkach, zgłoszono 17 858 przypadków chorób oczu, w tym 59 zgonów, 1232 trwałe kalectwo, 2882 wizyty na ostrym dyżurze i 1466 hospitalizacji, z 307 zdarzeniami zagrażającymi życiu. ( Źródło .)

To średnio 992 przypadków chorób oczu zgłaszanych każdego miesiąca po wstrzyknięciu szczepionki COVID-19 i z pewnością NIE jest to wyczerpująca lista chorób oczu.

Ale daje nam podzbiór danych do porównania ze wszystkimi innymi szczepionkami zatwierdzonymi przez FDA z poprzednich 30 lat (360 miesięcy) przed wprowadzeniem szczepionek COVID-19.

Korzystając z tego samego zestawu zaburzeń oka, znajdujemy 11 898 przypadków zgłoszonych zaburzeń oka w ciągu 30 lat po wszystkich innych szczepionkach zatwierdzonych przez FDA, co daje średnio 33 przypadki miesięcznie. ( Źródło .)

Jest to więc wzrost o 2,902% chorób oczu po bardzo niebezpiecznych szczepionkach COVID-19, które „władze” zdrowotne chcą teraz, aby rodzice wstrzyknęli je swoim dzieciom.

,,Światłem ciała jest oko. Jeśli więc twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie w świetle. 23 Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie w ciemności. Jeśli więc światło, które jest w tobie, jest ciemnością, jakże wielka to ciemność!
(Mt 6,22-23)


Almost 3,000% Increase in Eye Disorders Following COVID-19 Vaccines
Iwona Aldona Kubisiak shares this
3
NOWAERA shares this
521
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Konfederacja Korony Polskiej
.....pewnie mało kto z nich to wiąże ze szczepionką !
Majka 21 shares this
342