10:02
martyr.pl LEPSZE NIŻ MMA. JEŻELI NIE MA ZASAD, NIE MOŻNA OSZUKIWAĆ. TECHNIKI ASYMETRYCZNE. [DO TEGO WPISU ORAZ WIDEO ZNIECHĘCAMY NIE-DOROSŁYCH, NIEWIASTY ORAZ OSOBY WRAŻLIWSZE] [załączony film oraz …More
martyr.pl

LEPSZE NIŻ MMA. JEŻELI NIE MA ZASAD, NIE MOŻNA OSZUKIWAĆ. TECHNIKI ASYMETRYCZNE.

[DO TEGO WPISU ORAZ WIDEO ZNIECHĘCAMY NIE-DOROSŁYCH, NIEWIASTY ORAZ OSOBY WRAŻLIWSZE]

[załączony film oraz poniższy opis zdają się potwierdzać słowa Jacka Hogi, który mówił o tym, że to, czego uczą na krav madze dla "zwykłych" ludzi to coś innego niż krav maga "prawdziwa"]

Trener aikido – prawdziwego aikido, nie rytualnego – o tym, jak walczyć skutecznie.

W nawiązaniu do sugestii świętego Piusa X, by z modernistami się nie patyczkować. Szczypta sugestii w tym kierunku ze strony mistrza wschodniej sztuki walki – kopać w jądra, wsadzać palce w oczy, gryźć – to metody efektywne. Jeśli jest to korzystne, stosujemy.

"Sporty walki", w których zabronione są najbardziej niszczące ciosy – podczas walki o przetrwanie, o życie takie nastawienie przeszkadza.

Reakcja po odpowiedzi Jessego Enkampa – no wiemy-rozumiemy: Szweda, ale mimo wszystko Europejczyka ~ na pytanie, czy CZYTAŁ TRZECH MUSZKIETERÓW: bezcenna.

Europejczycy mają zasady, reguły walki – sekundanci, te sprawy. (Albo: mieli i to ich właśnie zgubiło i gubi; bo zalewający nas imigranci zasad "europejskich", w sumie żadnych "cywilizowanych" zasad nie uznają → i po ludzku wygrywają, zalewają nas). Japończycy atakują z zaskoczenia, skrytobójczo, chciałoby się rzec. DLatego trzeba być gotowym w każdej chwili.

Na jakiej wysokości trzymać ręce podczas walki? "W gazetach nie znajdziemy nigdy informacji, że ktoś zginął, mając ostrze wbite w głowę".

[W kontekście uwagi o "animals jerking off": można by to ująć kulturalnie(j) → tu chwilowo aikidziarz okazał się jerkiem WHAT A JERK! spuśćmy na to słownictwo zasłonę milczenia i wyciągnijmy z pozostałych części nagrania stosowne wnioski].
Martyr Martyr
Czyli walka siłą z Turkami, Szwedami etc. Była zła?
jac05
Na siłę zawsze znajdzie się większa siła. Pan Jezus nie uczył żeby eliminować nieprzyjaciół siłą ale modlić się za nich i nadstawić drugi policzek gdy uderzą. Siła jest narzędziem szatana. Żyjemy w świecie opartym o siłę, co jest przeciwieństwem nauczania Jezusa 😭 😫 🙏