Clicks1.6K
Libor Halik
2

Takto Antikrist zničí USA army a porazí bankéře N. Yorku,

se kterými se nechce dělit o moc nad světem. Armáda USA je profesionální, tím bude zničena - vyvražděna (pokud nedostane vysoká procenta placeba tj. vakcínu bez vakcíny). Členovia americkej armády sa budú musieť povinne očkovať proti covidu do 15. septembra (září) alebo skôr (dříve)

sme.sk/…y-sa-budu-musiet-povinne-ockovat-proti-covidu.html Armáda ruská je dle Strelkova už povinně očkovaná, avšak vojáci se mění, neboť jsou v armádě pouze na zhruba 1 rok a pak jdou do civilu. Kromě toho je mnoho ruských profesionálních vojáků (disidentů proti Putinovi, především komunistů i jiných, např. procarský Strelkov) v předčasném důchodu a ti nejsou očkováni.
Bankéři New Yorku, obchodníci, farmaceuti jsou propojeni. Dle Zjevení 18,23b-24 farmaceuti New Yorku oklamali a vraždí všechny národy Proto Bůh 1x použije Antikrista (8.šelmu) společně s 10 komunistickými ruskými generály (10 rohů) na dobré. Viz Zjevení 17,11-18 a celá 18.kapitola o zničení novodobého Babylonu New Yorku u moře. Také dle proroctví praotce Jákoba se jednou postaví Antikrist z kmene Dan proti všem ostatním Jákobovým kmenům, proti vlastníkům mezinárodního bankovního systému. Předtím a potom bude používat Antikrista satan.
Viz kontext V závěru koncilu r.1965 byl počat budoucí Antikrist a Demoralizaci křesťanství vyrábí plánovaně. Kristus zasáhne takto!
Komentár: Hovori sa, ze antikrist bude v rokoch ako mal Pan Jezis ked vystupi verejne-teda 30 , teda by sa nepocal v casoch koncilu....
Odpovedám: Dle Biblie bude mať mluvčího, falošného proroka, pravdepodobne preto, že už sám bude veľmi starým, keď začne vládnuť celému svetu. Keď začal byť budúci Antikrist v USA verejne činný, bol mladým. Ale nevládnul celému svetu, ako ani Pán Ježiš pri svojom 1. príchode viditelne nevládol celému svetu, ale bol potupený a ukrižovaný. Izrael mladého prezidenta USA Obamu ako svetovládcu odmietol.
Public domain
Roberto 55
Hovori sa, ze antikrist bude v rokoch ako mal Pan Jezis ked vystupi verejne-teda 30 , teda by sa nepocal v casoch koncilu....
Libor Halik
Dle Biblie bude mať mluvčího, falošného proroka, pravdepodobne preto, že už sám bude veľmi starým, keď začne vládnuť celému svetu. Keď začal byť budúci Antikrist v USA verejne činný, bol mladým. Ale nevládnul celému svetu, ako ani Pán Ježiš pri svojom 1. príchode viditelne nevládol celému svetu, ale bol potupený a ukrižovaný. Izrael mladého prezidenta USA Obamu ako svetovládcu odmietol.