Clicks4.2K

Wiadomości GloriaTV

Pigułka poronna lekiem terapeutycznym Europa będzie sądzić wg. prawa muzułmańskiego Papież pociesza mieszkańców Abruzji Gibson chce anulowania małżeństwa? Stany Zjednoczone Administracja Prezyd…More
Pigułka poronna lekiem terapeutycznym
Europa będzie sądzić wg. prawa muzułmańskiego
Papież pociesza mieszkańców Abruzji
Gibson chce anulowania małżeństwa?

Stany Zjednoczone

Administracja Prezydenta Obamy kontynuuje swoją proaborcyjną ofensywę. Na rynku farmaceutycznym w Stanach Zjednoczonych udostępniona będzie pigułka poronna „Plan B”. Nabyć ją będą mogli już 17-latkowie i to bez recepty.
Lek ten jest 40/krotnie mocniejszy od zwykłych środków antykoncepcyjnych dla których nabycia wymagane jest pozwolenie lekarza. Wywołuje on również wiele efektów ubocznych.

Unia Europejska

„Brytyjski sąd będzie się musiał kierować prawem z Arabii Saudyjskiej, rozwodząc parę pochodzącą z tego kraju”.
Unijni eksperci proponują w przypadku rozwodów par składających się z obywateli różnych państw lub par obcokrajowców mieszkających w innym kraju stosować prawo obowiązujące w krajach pochodzenia małżonków, pisze rzeczpospolita.
Dzięki temu prawu Polska zostanie zmuszona do uznania małżeństw homoseksualistów zawieranych na przykład w Holandii. Dwóch mężczyzn, którzy wzięli tam ślub, mogłoby się bowiem domagać później rozwodu przed sądem w Warszawie.

Włochy

Wczoraj Benedykt XVI odwiedził dotkniętą trzęsieniem ziemi Abruzję, informuje radio watykańśkie. Spotykając się z mieszkańcami całkowicie zniszczonej miejscowości Onna papież porównał ich przeżycia ze stanem ducha, w jakim znaleźli się uczniowie z Emaus, o których pisze w Ewangelii św. Łukasz.
„Po tragedii krzyża wracali do domu rozczarowani i zgorzkniali «końcem» Jezusa – mówił Papież. –. Jednak po drodze On sam zbliżył się do nich i zaczął rozmowę. Jego Słowa rozpaliły w nich na nowo zapał i ufność, zgaszone doświadczeniem Kalwarii.

USA

Mel Gibson konsultował się u niektórych osobistości w Watykanie na temat możliwości anulowania jego 28-letniego małżeństwa z Robyn Gibson. W odpowiedzi otrzymał on zdecydowaną odmowę. Gibson uważa się za tradycjonalistę i katolika.
W wyniku rozpadu tego małżeństwa siedmioro dzieci gibsonów jak podaje Chicago Sun-Times są wściekli na ojca i nie chcą z podtrzymywać z nim żadnych kontaktów.
Tylko prawda jest ciekawa
Powtarzanie plotek o M. Gibsonie za zydowskimi mediami jest grzechem.
Atak na Gibsona media zaczely dokladnie w Wielki Tydzien 2009, w tym czasie wielu katolikow oglada film "PASJE" Chodzi o to aby ich do tego zniechecic obrzucajac blotem rezysera filmu. A w sprawie rozwodu nie musi az udawac sie do Vatykanu. Takie sprawy zalatwia sie w diecezji. Zamiast powtarzac plotki, niech GLORIA TV …More
Powtarzanie plotek o M. Gibsonie za zydowskimi mediami jest grzechem.
Atak na Gibsona media zaczely dokladnie w Wielki Tydzien 2009, w tym czasie wielu katolikow oglada film "PASJE" Chodzi o to aby ich do tego zniechecic obrzucajac blotem rezysera filmu. A w sprawie rozwodu nie musi az udawac sie do Vatykanu. Takie sprawy zalatwia sie w diecezji. Zamiast powtarzac plotki, niech GLORIA TV zdobedzie sie na pokazanie wypowiedzi samego Gibsona o jego rozwodzie. W mediach nigdzie nie ma jego wypowiedzi, a zaden dziennikarz nie zapyta o to. 😡 😡 😡