apredsasatoci
2886
agnesino
Presne toto ukazujú aj v novom filmovom trháku, ktorý valcuje svet zo satanskeho Netflixu seriál s názvom Squid game...V tejto hre prichádzajú o život v rôznych hrách obyčajný ľudia túžiaci zmeniť a vykúpiť svoj život z biedy, pričom ich smrť sleduje unudena elita pre zábavu a potešenie. Každá obeť je zabalená v rakve s mašľou ako dar pre elitu, lebo nič ich tak neteší ako každá smrť, čo odľahčí …More
Presne toto ukazujú aj v novom filmovom trháku, ktorý valcuje svet zo satanskeho Netflixu seriál s názvom Squid game...V tejto hre prichádzajú o život v rôznych hrách obyčajný ľudia túžiaci zmeniť a vykúpiť svoj život z biedy, pričom ich smrť sleduje unudena elita pre zábavu a potešenie. Každá obeť je zabalená v rakve s mašľou ako dar pre elitu, lebo nič ich tak neteší ako každá smrť, čo odľahčí zem!!! Čo mi to len pripomína🤔...žeby takáto zábava práve prebiehala🤔a dokonca v každej krajine s trochu inými pravidlami, veď aby bola väčšia zábava 🤔.
A primitívny ľud sleduje ako najväčšiu filmovú bombu, že vlastne na svete teraz prebieha toto všetko v realite bez toho aby si toho bol vedomý.
apredsasatoci
Už sa s tým ani netaja.
A načo aj?
Gojim už má vymlety mozog!
Show must go on!