Edward7
142.1K

"W 'miłości' nie ma lęku" - czyli Bergoliańska duma z grzechu

Synod Szatana...

BERGOGLIO JEST AUTOREM CHAOSU

Kiedy Bergoglio został zapytany, czy w Kościele istnieje lobby homoseksualne, odpowiedział: "Kim jestem, żeby osądzać"? To nie było nierozważne słowne przejęzyczenie kogoś oszołomionego władzą, ale swoista zapowiedź z góry powziętego planu legitymizacji homoseksualizmu, z pewnością z poparciem niemieckich biskupów i sporej części jezuitów.

Informacja z Avvenire, gazety Konferencji Episkopatu Włoch: "Kiedy watykańscy urzędnicy pod koniec audiencji zobaczyli przed tym uśmiechniętym plutonem 110 mężczyzn i kobiet, koszulki z tęczowym sercem i słowami "W miłości nie ma lęku" (1 J 4,18), nastąpiła chwila oszołomienia. Następnie, po sprawdzeniu, że grupa chrześcijan LGBT należąca do stowarzyszenia "Namiot Jonatana" znalazła się wśród osób dopuszczonych do powitań.

Na koniec podszedł ksiądz Gianluca Carrega, profesor teologii biblijnej i odpowiedzialny za duszpasterstwo osób LGBT w archidiecezji turyńskie, i Francesca, młoda lesbijka z Modeny, wczoraj w Rzymie ze swoją partnerką Carolą, która mieszka w Mantui.

Na kilka godzin przed spotkaniem z "papieżem" emocje obu dziewczyn są wciąż niebotyczne. Francesca dała Francesco folder z wieloma listami od rodziców dzieci LGBT, wierzących matek i ojców, którzy znaleźli się w sytuacjach, na które nie byli przygotowani na poziomie osobistym i rodzinnym, a także musieli znosić izolację i podejrzliwość we wspólnocie chrześcijańskiej ....

Na szczęście dziś, dzięki "papieżowi Franciszkowi", jego refleksji na ten temat, a przede wszystkim Amoris laetitia, sytuacja zmienia się niemal wszędzie. Świadczą o tym Francesca i Carola, chrześcijanki pracujące w parafii w archidiecezji Modena-Nonantola, gdzie "prezentujemy się jako para, bez popisywania się, ale i bez ukrywania. Nasza grupa nosi nazwę "Przyjdź i zobacz" i jest prowadzona przez dwóch niezwykłych księży, którzy mają pełne poparcie naszego arcybiskupa Erio Castellucci. Odbywamy ważną podróż. Chciałem to wyjaśnić papieżowi, ale nie było czasu. Powiedziałam mu tylko, jak bardzo go kochamy".

Kilka kolejnych minut otrzymał Don Carrega, który poprosił "Papieża" o kontynuowanie pracy nad budową "gościnnego Kościoła", który nikogo nie wyklucza. A jego odpowiedź? "Uśmiechnął się do mnie i skinął głową". "Papieżowi" wręczono także dwie książki ze świadectwami, "Parents fortunat"(pod redakcją Tenda di Gionata, Effatà Editrice) oraz Dzieci mniejszego Boga? (pod redakcją Luciano Moia, Editions San Paolo). Gruppo Gionata. «Noi, Lgbt cristiani da papa Francesco»

Bergoglio i nikt inny poza Bergoglio (masoneria) jest autorem totalnej katastrofy. Czy będzie miał resztki świadomości tego, co robi? ... Można co najmniej powiedzieć, że Bergoglio doprowadził Kościół do całkowitego chaosu ... inna nowa "bergogliada", zgodnie z informacjami z Independent Catholic News: „Trzecia Pielgrzymka Westminsterskich katolików LGBT zakończyła się 10 marca (środa popielcowa) na audiencji generalnej z "papieżem Franciszkiem" wraz z kapelanem, jezuitą Davidem Stewartem. Na zakończenie audiencji grupa została zaproszona na spotkanie z "Papieżem".

Kierownik pielgrzymki Martin Pendergast przedstawił grupę "Papieżowi", wyjaśniając, że Ministerstwo LGBT jest przedłużeniem diecezji."Papież" wręczył każdemu pielgrzymowi różaniec, podając ręce członkom grupy. https://www.indcatholicnews.com/news/36688

Najlepszym przejawem miłosierdzia byłoby zachęcenie tych pielgrzymów do spowiedzi, aby nie żyli dalej w grzechu śmiertelnym i do częstego przyjmowania Komunii, aby nie upadli dalej. Ale jest wysoce wątpliwe, czy Bergoglio jest miłosierny i wierzy w grzech śmiertelny....

Augusto Padilla - catapulta.com.ar

Synod satanistycznej synodalności


Więcej „grafiki” z „Kontynentalnej fazy eksperckiej” Synodu o Synodalności, znanego również jako Synod Szatana. Teoria „queer”, spotkania „międzywyznaniowe” i muzułmańscy uczestnicy. Synod Szatana będzie miał wszystko: wszystko oprócz katolicyzmu. Inny obraz Synodu:

Kobieta przebrana za księdza, jedna ubrana z napisem DUMA (homoseksualista) i ta w zielonej koszuli wygląda jak transwestyta, a czarnych nie brakuje.

Maria F - El Sínodo de la sinodalidad satánica

*„Kim jestem, by osądzać?” Te słowa Franciszka, wypowiedziane 28 lipca 2013 r. podczas lotu powrotnego z Brazylii w odpowiedzi na pytanie dziennikarza o homoseksualistów, przeszły do historii. Nie ukazują subiektywnej postawy miłosierdzia, jaką każdy katolik musi mieć wobec grzesznika w konkretnym przypadku, ale raczej odmowę jasnego wyrażenia własnego osądu o obiektywnym grzechu potępionym przez Katechizm Kościoła Katolickiego. Prawdą jest, że „drogami Pana są miłosierdzie i prawda” (Ps 24,10), ale miłosierdzie powinno być zastosowane w konkretnym przypadku tylko wtedy, gdy prawda została potwierdzona bez wątpienia.
Nic więc dziwnego, że to zdanie jest interpretowane na całym świecie jako zmiana lub złagodzenie nauczania Kościoła na temat homoseksualizmu. religionlavozlibre.blogspot.com/2022/09/dom-gueranger-vs-bergoglio.html

Zakonnica która promuje homoseksualizm i aborcję - chwalona przez Watykan
Oficjalny dokument: Watykan usprawiedliwia antykoncepcję i sztuczne zapłodnienie
Nowi kardynałowie: homoseksualizm jest głównym kryterium wyboru Bergoglio
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Jak to opisał Christopher Ferrara w swoim artykule z 2009 roku w The Remnant, Fatima i Akita: A Fateful Concurrence(Fatima i Akita: Prorocza jednomyślność):
Mamy powody, aby wierzyć, że (wciąż ukryta) Trzecia Tajemnica Fatimska zawiera „zasadniczo to samo” przesłanie, które Matka Boża przekazała w 1973 r. siostrze Agnes Sasagawa w Akita, w Japonii.
W swojej książce „Wciąż ukrywana Tajemnica”, …
More
Jak to opisał Christopher Ferrara w swoim artykule z 2009 roku w The Remnant, Fatima i Akita: A Fateful Concurrence(Fatima i Akita: Prorocza jednomyślność):

Mamy powody, aby wierzyć, że (wciąż ukryta) Trzecia Tajemnica Fatimska zawiera „zasadniczo to samo” przesłanie, które Matka Boża przekazała w 1973 r. siostrze Agnes Sasagawa w Akita, w Japonii.

W swojej książce „Wciąż ukrywana Tajemnica”, ujawniam, że były kardynał Ratzinger, który rozmawiał w Rzymie twarzą w twarz z biskupem Ito na temat objawień w Akicie, powiedział Howardowi Dee, byłemu ambasadorowi Filipin przy Watykanie, że orędzie fatimskie i orędzie z Akity są 'zasadniczo takie same’. W takim razie należałoby się spodziewać, że w orędziu fatimskim znajdziemy coś „zasadniczo podobnego” jak w orędziu z Akity z 13 października 1973 r., które miało miejsce w samą rocznicę cudu słońca w Fatimie.


Czytając orędzie Matki Bożej z Akity, możemy zrozumieć, dlaczego papieże nie ujawnili treści Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej:

Dzieło szatana przeniknie nawet do Kościoła w taki sposób, że będzie się widziało kardynałów przeciw kardynałom, biskupów przeciw biskupom. Kapłani, którzy mnie czczą, będą wyszydzani i krytykowani przez swoich współbraci. Kościoły i ołtarze zostaną splądrowane; Kościół będzie pełen tych, którzy godzą się na kompromisy, a demon będzie naciskał na wielu kapłanów i dusze konsekrowane, aby porzuciły służbę Panu.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
2771
Bergoglio i nikt inny poza Bergoglio (masoneria) jest autorem totalnej katastrofy.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''(Ten kto neguje ważność Mszy posoborowej , jest gorszy od satanisty, ponieważ gdyby ta Msza był nieważna , to znaczy że przeistoczenie byłoby nie ważne, i można deptać po Hostii i rozrzucać komunikanty - ponieważ tam nie byłoby Chrystusa... a sataniści nawet wykradają Hostie do profanacji bo wieżą że tam jest Chrystus... dopow.)''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
"Kościół będzie zaćmiony. Poczatkowo nie będziemy wiedzieć który jest prawdziwym papieżem. Następnie Najświetsza Ofiara Mszy przestanie być składana w kościołach i domach, to będzie tak przez jakiś czas, nie będzie już publicznych nabożeństw. Ale widzę, że Najświętsza Ofiara naprawdę nie zniknęła: będzie składana w stodołach, w alkowach, w jaskiniach i pod ziemią".
([The Secret of Melanie and …
More
"Kościół będzie zaćmiony. Poczatkowo nie będziemy wiedzieć który jest prawdziwym papieżem. Następnie Najświetsza Ofiara Mszy przestanie być składana w kościołach i domach, to będzie tak przez jakiś czas, nie będzie już publicznych nabożeństw. Ale widzę, że Najświętsza Ofiara naprawdę nie zniknęła: będzie składana w stodołach, w alkowach, w jaskiniach i pod ziemią".
([The Secret of Melanie and the Actual Crisis], Abbot Combe, 1906:)
Walczyć o prawdę
Czy w związku z tym, co tu przedstawiono, można oczekiwać sprawdzenia się proroctwa o antychryście czy antychrystach w dalszej przyszłości ( może Jerozolimie, jak niektórzy prorokują), skoro widzimy, co się dzieje obecnie w Watykanie? Jeżeli nie jest to demoniczny bunt, to co jest?