uk.news
50

Керівник Синоду Папи Франциска: "Занадто багато священиків-гомосексуалів"

3 серпня, у розмові з La-Croix.com, люксембурзький кардинал Жан-Клод Оллеріш (63 роки) розповів про те, що Церква "має змінитися" (і стати схожою на протестантів - прим. ред.).

Він повторює слова супротивників Церкви, заявляючи, що жінки "перебувають у центрі Церкви", але "їх довго ігнорують". Істина полягає в тому, що в центрі перебуває Христос, а саму Церкву ігнорують люди.

Оллеріш вважає, що процес підготовки духовенства "має змінитися". "Ми маємо фокусуватися не лише на літургії, хоча я розумію важливість цього аспекту для семінаристів". Істина полягає в тому, що після Другого Ватиканського Собору було знищено суть підготовки семінаристів.

За своєю волею Оллеріш перейшов до розмови про секс: "Ми повинні змінити свій підхід до сексуальності. До цього моменту ми використовували досить жорсткий підхід". Істина полягає в тому, що якби всі використовували такий "жорсткий підхід", у світі не було б СНІДу, віспи, розлучень, сексуального розкладання, абортів та нестачі дітей.

Оллеріш вважає, що "справа полягає не в тому, щоб дозволити людям робити все, що забажається, А В ТОМУ, щоб показати, що сексуальність - це Божий Дар". Істина полягає в тому, що сексуальність Оллеріша - це дар диявола.

Оллеріш хоче, щоб священики-гомосексуали ("яких дуже багато") могли говорити про це з єпископами, "не боячись засудження". Істина полягає в тому, що єпископи переслідують прихильників Римського Обряду, а не гомосексуалів.

Крім того, Оллеріш ставить під питання суть обітниці безшлюбності, але "Петро сказав: ось, ми залишили все і пішли за Тобою" (Лука, 18:28).

Оллеріш вважає очевидним, що "кожен священик може закохатися", тож треба зрозуміти "як діяти в такій ситуації". Але якщо це правило діє для священиків, то воно має діяти і для будь-якої одруженої людини.

Зображення: Jean-Claude Hollerich © Mazur, CC BY-NC-ND, #newsIvuijfmhph