Kochajmy się...

Rezydent RP zaproponował zniesienie granicy z Ukrainą i „wspólne życie na tej ziemi” – The Moscow Times
Prezydent Polski Andrzej Duda w przemówieniu do obywateli powiedział, że w przyszłości Polska i Ukraina będą mogły opuścić granice i stworzyć jedną siłę zdolną odeprzeć każde zagrożenie.
„Przez dziesięciolecia, a może nie daj Boże, przez wieki nie będzie już granic między naszymi krajami – Polską i Ukrainą. Nie będzie takiej granicy!” - powiedział Duda.

Według niego taki związek pozwoli obu krajom „żyć razem na tej ziemi, budując i odbudowując wspólne szczęście”.
Prezydent RP dodał, że dziś Polacy aktywnie pomagają Ukraińcom przeciwstawić się rosyjskiej agresji, m.in. motywując do tego inne kraje.

5 maja prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wezwał państwa światowe do objęcia patronatem dotkniętych ukraińskimi miastami i przemysłami oraz pomocy w ich odbudowie.
„Taki projekt patronacki może stworzyć nowy <…> historyczny przykład interakcji i partnerstwa między państwami wolnego świata, między regionami, miastami i firmami w Europie i krajach demokratycznych” – powiedział.

28 kwietnia szef Służby Wywiadu Zagranicznego Federacji Rosyjskiej Siergiej Naryszkin, powołując się na dane wywiadu, poinformował, że Waszyngton i Warszawa przygotowują plan ustanowienia przez Polskę kontroli nad jej „historycznymi posiadłościami” na Ukrainie. Podobno planuje się to poprzez sprowadzenie polskich wojsk do sąsiedniego kraju pod pretekstem jego „ochrony przed rosyjską agresją”.

Później przewodniczący Dumy Państwowej Wiaczesław Wołodin powiedział, że obywatele Ukrainy powinni sami decydować, w jakich granicach ich kraj będzie istniał po wojnie.

https://hindustannewshub.com/russia-ukraine-news/the-president-of-poland-proposed-to-cancel-the-border-with-ukraine-and-to-live-together-on-this-land-the-moscow-times/

W sondażu, który został przeprowadzony przez IBRiS na zlecenie „Rzeczpospolitej”, 56,8 proc. badanych opowiedziało się za udziałem polskich żołnierzy w misji pokojowej na Ukrainie. Przeciwnego zdania było 32,5 proc. respondentów, a 10,7 proc. nie umiało zająć jednoznacznego stanowiska w tej sprawie.

Jak podaje „Rzeczpospolita”, za wysłaniem wojsk częściej opowiadali się mężczyźni, osoby powyżej 30 roku życia, posiadające wykształcenie wyższe (72 proc.), a także głosujące w ostatnich wyborach na Koalicję Obywatelską PO–PSL (71 proc.), a w ostatnich wyborach prezydenckich na Szymona Hołownię (73 proc.) lub Krzysztofa Bosaka (72 proc.).
Wojna na Ukrainie. Misja pokojowa NATO?

Przypomnijmy – w połowie marca Jarosław Kaczyński podczas wizyty w Kijowie po raz pierwszy poinformował o pomyśle wprowadzenia do Ukrainy misji pokojowej NATO.
– Sądzę, że potrzebna jest misja pokojowa NATO, ewentualnie jeszcze jakiegoś szerszego układu międzynarodowego, ale taka misja, która będzie także w stanie się obronić, która będzie działała na terenie Ukrainy za zgodą oczywiście prezydenta, rządu Ukrainy. (...) To będzie misja, która będzie dążyła do pokoju, do udzielenia pomocy humanitarnej, ale jednocześnie będzie osłonięta też przez odpowiednie siły, siły zbrojne – powiedział wicepremier.

https://www.wprost.pl/polityka/10711744/misja-pokojowa-na-ukrainie-z-udzialem-polskich-zolnierzy-najnowszy-sondaz.html
Anna-PK
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
.....DOKŁADNIE ! a począwszy od unicestwienia ostatniego bastionu katolicyzmu jakim jest Polska -zalewając ją nie tylko schizmatykami i poganami , ale też największymi nieokiełznanymi i nieokrzesanymi tyranami - najgorszymi wrogami Rzeczpospolitej !!!
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.

duduś i jego najlepsze kumple !


CZYM BARDZIEJ BANDEROWSKIE, TYM LEPSZE !

duduś już dawno powinneś wisieć za zbrodnie na Polakach, za zdradę stanu, za sprzeniewierzenie się narodowi Polskiemu !

JESTEŚ ZWYKŁYM PASOŻYTEM NA POLSKIEJ ZIEMI !

PRZEKLĘTY ZDRAJCO, MASZ KREW NARODU NA SWOICH ŁAPSKACH !!!


.

andrzej duda: sława ukrainie! herojam sława!

...

.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
Kwal .
Duda to kundel na posyłki amerykanów i żydów. Człowiek mały i niesamodzielny...głupi i niedojrzały emocjonalnie....Nawet sołtysem nie powinien być a co dopiero prezydentem....
olek19801
Zdrada.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Większymi zdrajcami to my jesteśmy , bo wpuściliśmy i dopuściliśmy do koryta na własne życzenie okupanta chazaro masońskiego " bandy czworga " do Sejmu Rzeczpospolitej a ten z automatu stał się Knesejmem obierając sobie przy tym swojego " prezydenta " !