Bratia a sestry
62.2K
Roberto 55
asi je uz pod kontrolou alebo hacknuta...
ľubica
Pokud znáte nějaké pracovníky pohřebních služeb, kteří by se rádi anonymně podělili o svoji zkušenost, ať napíšou na email.
1. Přihlašte se k odběru novinek na email (získáte i odkaz ke stažení všech překladů): otevrisvoumysl.cz/email/
2. Sledujte stránku na Telegramu: t.me/otevrisvoumysl
Bratia a sestry
Petícia vyzývajúca odborárov na zahájenie GENERÁLNEHO ŠTRAJKU, za účelom okamžitého odstúpenia vlády Eduarda Hegera a vypísania predčasných parlamentných volieb!

Táto petícia slúži ako jasný odkaz odborárom na celom Slovensku, ktorí nekonajú, aby sme ich spoločne ako občania na Slovensku hromadne vyzvali k zahájeniu GENERÁLNEHO ŠTRAJKU, za účelom okamžitého odstúpenia vlády Eduarda Hegera a …More
Petícia vyzývajúca odborárov na zahájenie GENERÁLNEHO ŠTRAJKU, za účelom okamžitého odstúpenia vlády Eduarda Hegera a vypísania predčasných parlamentných volieb!

Táto petícia slúži ako jasný odkaz odborárom na celom Slovensku, ktorí nekonajú, aby sme ich spoločne ako občania na Slovensku hromadne vyzvali k zahájeniu GENERÁLNEHO ŠTRAJKU, za účelom okamžitého odstúpenia vlády Eduarda Hegera a vypísania predčasných parlamentných volieb!
Čím viac podpisov dáme pod túto petíciu, tým viac ukážeme odborárom, aby mali odvahu a súčasnej vláde, že GENERÁLNY ŠTRAJK chceme!

Bežné spôsoby protestov doteraz nemali žiaden účinok na vládnu garnitúru a dá sa povedať, že tisíce občanov Slovenska v uliciach Bratislavy 17.11.2021,alebo predchádzajúce protesty v Košiciach nie, že neboli ani len vypočutí, ale priam odignorovaní vládou Eduarda Hegera.
Neustále rozdeľovanie občanov na zaočkovaných, nezaočkovaných, testovaných, netestovaných, tých čo rešpektujú Mikasové vyhlášky, alebo nie, drancovanie gastra, podnikateľského sektoru, lockdowny, núdzové stavy, sú iba časť reálnych problémov na Slovensku. Tu už nejde iba o Covid a nejaké obmedzovanie, nútenie občanov sa dať očkovať, inak budú znevýhodnení! Tu už ide o každodenné a existenčné problémy občanov, ako zvyšovanie základných potravín, zvyšovanie pohonných hmôt, zvyšovanie cien stavebných materiálov, ich nedostatok na trhu, potravinová nesebestačnosť, zmarených 600 tisíc podpisov k referendu a takto môžeme pokračovať. Na druhej strane tu máme platy občanov, ktoré sa nijak zásadne nezvyšujú, aby tieto cenové nárasty mohli aj reálne zvládať a mohli tak slušne žiť.
Úlohou odborárov je konať a nie sedieť, čakať!

My občania, politici v opozícii, aktivisti nemôžme už zrejme viac dosiahnuť na protestoch a preto musíme zobudiť odborárov a jasne im dať najavo, že riešením je ich aktivita a príprava generálneho štrajku v čom ich plne podporíme, pomôžeme im a budeme stáť na námestiach s nimi.
Ich nečinnosť postupne vyvoláva u bežných občanov, ktorí pracujú a sú členmi odborov jasné otázky, načo ešte čakajú? Preto táto petícia má jasne ukázať, že SLOVÁCI chcú generálny štrajk a očakávajú od odborov, že ho zorganizujú a spustia!
Zároveň vyzývame všetky relevantné opozičné strany, občianske združenia, aktivistov, aby zdieľali túto petíciu a zároveň ju podporili!

Preto občania na celom Slovensku, ale aj mimo neho:
Súhlasíte, aby odborári zahájili prípravu GENERÁLNEHO ŠTRAJKU, za účelom okamžitého odstúpenia vlády Eduarda Hegera a vypísania predčasných parlamentných volieb!?

Predseda petičného výboru:
JUDr.Marek Géci


peticie.com/…hegera_a_vypisania_predasnych_parlamentnych_volieb
Roberto 55
Chcem oznamit, ze gloria mi neberie moje komentare...
Roberto 55
asi je hacknuta
ľubica
mne sa to isté stalo tento týžden v komunikácii s STJAKOm, ked som chcela vložil komentáre pod jeho video o JPII., pokúšala som sa to dva dni a nič, niekto to maže