Clicks7
lv.news

Kardināls baidās no Vācijas baznīcas šķelšanās, kas jau notiek

Vai Vācija virzās uz šķelšanos? "Es baidos: jā! Un es ceru: nē!" - Kardinālam Gerhardam Ludvigam Milleram jautāja Kath.net (5. maijs).

Viņš paziņo, ka "vācu baznīca" nepastāv, "izņemot autoritārus bīskapus, kuri ļaunprātīgi izmanto savu amatu, varas alkstošus laicīgos funkcionārus un ideoloģiski iesakņojušos profesorus".

Millers brīdina par kristietību, kas atsakās no atklāsmes patiesības, reducējas tikai uz sociālo ētiku un reliģisko sentimentālismu, tai ir tikai iekšēja pasaules leģitimitāte un laicīgās publikas priekšā ticīgie sevi māna. Šādai "kristietībai" nevajadzētu raudāt par tās "pašu radīto neatbilstību pagātnei", viņš novēro.

Milleram "dzīves realitātes" - jēdziena, ko bieži lieto Francisks - pacēlums šķiet kā pastorāla superdogma kas ir Trojas zirgs, kuru oportūnisti ir izstrādājuši vienkāršu patiesību pretinieku pievilināšanai.

Kardinālā patiesība, ka Kristus viens pats zina cilvēku "gan reālās, gan sliktās dzīves realitātes", vairs nepastāv. Kristus nereaģēja uz šīm realitātēm ar pielāgošanos un "paradigmas maiņu".

Plašsaziņas līdzekļu izraisītajā negodīgajā histērijā Millers atzīmē, ka pasaules desmit bagātāko vīriešu ienākumi kopš Corona vīrusa panikas sākuma ir palielinājušies par 550 miljardiem ASV dolāru, bet miljoniem cilvēku ir zaudējuši darbu. Un:

“Viņu rokās ir galvenie plašsaziņas līdzekļi. Viņiem ir pasaules notikumu interpretācijas monopols, un viņi vienkāršos ļaudis uzskata par mazuļiem, par kuriem viņiem ir jārūpējas."

Attēls: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur, CC BY-NC-ND, #newsZcllkncnpk