Marieta Ria
132.6K

Francouzský politik šokoval svět: „Prezident Macron a většina politiků nejsou očkováni“

12.října 2022 Navenek – pro své „ovčí“ voliče – samozřejmě očkováni jsou. Všichni známe ony „komedie“, kdy si nechávají před kamerami politici z celého světa vstříknout jakousi látku. Diváci …More
12.října 2022
Navenek – pro své „ovčí“ voliče – samozřejmě očkováni jsou. Všichni známe ony „komedie“, kdy si nechávají před kamerami politici z celého světa vstříknout jakousi látku. Diváci mají získat dojem, že se právě „očkují“ na Covid.
Jenže jak známe již ze španělské kauzy, kde byla odhalena síť prodejců falešných covid pasů, tak zakoupené doklady mají zřejmě po celé Evropě statisíce lidí. Podobná skutečnost vyšla najevo i v Kanadě, kde byly falešné covid pasy nabízeny zdravotníkům.
Možná také někoho kdo má „falešné“ očkování znáte. Jde o ty, kdo nechtěli svoje tělo dobrovolně odevzdat experimentu, ale na druhé straně nechtěli být omezeni na svých právech či dokonce přijít o práci.
Politici – zejména ti „nahoře“ – měli zcela jistě správné informace a podle toho se nakonec i zařídili. Jednoduše si svá těla nenechali zanést experimentální látkou s neznámými vedlejšími účinky, ale navenek tvrdili, že očkováni jsou.
Ovšem pak zde samozřejmě byla i ta část politiků (zřejmě na nižších …More
Peter(skala)
dyk
Zuzana Schlosserova shares this
11.2K
Metod
Makarón
Metod
Makarón, poslušný žiačik Rothshilda