dominikguzman
Dávnejšie som si pozrel japonský animovaný film Vexille, ktorý sa odohrával v budúcnosti, keď japonská vláda bola schopná vytvárať umelú inteligenciu na vysokej úrovni, ale OSN to zakázalo, tak sa Japonsko odtrhlo a uzavrelo do jedného veľkého lockdownu, technológiou sa odclonilo, že nebolo možné pozorovať ani satelitmi z vesmíru, čo sa tam deje a vstupná brána bola jediná, ktorá bola prísne …More
Dávnejšie som si pozrel japonský animovaný film Vexille, ktorý sa odohrával v budúcnosti, keď japonská vláda bola schopná vytvárať umelú inteligenciu na vysokej úrovni, ale OSN to zakázalo, tak sa Japonsko odtrhlo a uzavrelo do jedného veľkého lockdownu, technológiou sa odclonilo, že nebolo možné pozorovať ani satelitmi z vesmíru, čo sa tam deje a vstupná brána bola jediná, ktorá bola prísne strážená. Potom do médií vypustili informáciu, že sa tam začal šíriť smrtiaci vírus, nikto v skutočnosti nemal dôkazy o tomto víruse, a všetci ľudia sa museli dať povinne zaočkovať. Tieto vakcíny však neboli proti vírusu, ale na to, aby z ľudí vytvorili biorobotov, ktorých mohla plne ovládať korporácia, ktorá za tým všetkým stála. Samozrejme, že drvivá väčšina ľudí zomrela pri tejto premene. Z celého Japonska tak zostalo jedine Tokio, kde žili všetci, čo ešte sa kompletne nepremenili, ale už ľuďmi neboli. Následne to plánovala urobiť na celom svete. Takže tí ľudia, čo to očkovanie prežili sa nakoniec premenili kompletne na biorobotov, alebo zmutovali na biorobotov a bolo ich možné ovládať. Zaujímavé sci fi z japonskej produkcie.
dominikguzman
Koniec by som preložil skôr na pamiatku než upomienku. Ale dobre.
Libor Halik shares this
3350
23.11.2021 zavražděn chemik dokazující nanožiletkové vraždění očkováním na Covid (video)
MILOSLAV
Ahoj Libore, chybí zdroj informace o jeho zavraždění, nebo jsem to přehlédl?
Libor Halik
Adriána Mikulová shares this
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Človeku je do plaču,že koľko ľudí z blízkych,príbuzných,vzdialenej aj blízkej rodiny si dali pichnúť satanské "vakcíny" ! 😭 Šťastie ešte majú taký ľudia ten kto ma falošné placebo,ale to nevie nikto kto má originálne diabolské injekcie v sebe ( v tele ) to je väčšina populácie lebo aspoň 15 - 20% sa dávajú aj placebo - fyziologické roztoky,vitamíny vrátane tých hajzlov politických.
Marieta Ria
Je to smutné, no hlavne, keď človek, ktorý bude tvrdiť, že sa neplánuje očkovať - keď mu pošlem materiály, čo všetko hrozí... a nakoniec podľahne... lebo "musí " vo svojom zamestnaní. Pritom je tak zabezpečený, rodinu nemá, len matku... on by neprežil? Takýto sa ide báť straty... ale tam je strach o kariéru... ktorú si predstavuje dosiahnuť! Mám aj úmrtie vo vzdialenejšej rodine po očkovaní... …More
Je to smutné, no hlavne, keď človek, ktorý bude tvrdiť, že sa neplánuje očkovať - keď mu pošlem materiály, čo všetko hrozí... a nakoniec podľahne... lebo "musí " vo svojom zamestnaní. Pritom je tak zabezpečený, rodinu nemá, len matku... on by neprežil? Takýto sa ide báť straty... ale tam je strach o kariéru... ktorú si predstavuje dosiahnuť! Mám aj úmrtie vo vzdialenejšej rodine po očkovaní... paradoxne, keď mu po zhoršení pretrvávajúcich problémoch nakoniec volali záchranku, tak tí skonštatovali, že ju mali volať už pred časom - a to obdobie sa zhodovalo s jeho očkovaním!