csk.news
123.1K

Nikdy nie si príliš starý na to, aby si bol blázon: Americký biskup sa chce oženiť

Emeritný biskup z Albany Howard Hubbard požiadal Františka o laicizáciu, ktorú oznámil 18. novembra. Portál PillarCatholic.com sa dozvedel, že Hubbard …
Coburg
Hovorí sa, že človek na staré kolená stratí rozum. Presne.
U.S.C.A.E.
ono sa to stávalo ale tak že ten Kňaz to urobil s povolením manželky a bol fakticky v stave vdovca
apredsasatoci
Ako k tomu príde chudák ženatý, ktorý by sa radšej knazom stal?
Metod
Nuž pán "osvietený" dal si sa zlákať diablom, zistíš čoskoro výhody manželstva!
rufff
😂 😂 😂 😍 ...teď jste to zabil...
Tina Rastlina
Sodoma-Gomora 🤦🏼‍♀️!
rufff
Nezáviďte panáčkovi mladou žínku, buďte trochu přející 😉
rufff
Tak nevím, nevím, jak chce v 84 letech "naplňovat" manželství. I když, pravda, chemie je mocná čarodějka a peníze v kombinaci s ženskou povahou také dokáží dělat divy. Každopádně tento současný materiální blahobyt církvi evidentně nesvědčí.
Kamil Horal
A zakrátko po skončení medových týždňov može prísť do Ríma žadosť o rozvod...
apredsasatoci
Aj v Ríme, aj v kuchyni sa musí bojovať.
rufff
Prý "medové týždně" 😂 😂 😂. To myslíte vážně??? Medové týždně s jednou nohou v hrobě...? Po první koňské dávce viagry ho klepne a bude vymalováno. To bude totiž jediný možný účinek. Ovšem zlatokopka, po návratu ze svatební cesty destinace cintorín, bude dědit, to ano.
Kamil Horal
Jeho Veličenstvo Sobhuza II,kráľ Svazijska /Esvatini/ vládol 82 rokov a 254 dní,mal 70 manželiek královien,ktoré mu v rokoch 1920-1970 porodili 210 detí.Prehlásený za kráľa bol ked mal necelých 5 mesiacov,regentku bola jeho babička.Ked mal 80 rokov sa znovu oženil so 4 ženami,jedna mala 16 rokov.Takže v 80 rokoch bol ako mládenec.Jeho syn,súčasný kráľ Msvati III sa mu narodil ked mal 69 rokov.Po …More
Jeho Veličenstvo Sobhuza II,kráľ Svazijska /Esvatini/ vládol 82 rokov a 254 dní,mal 70 manželiek královien,ktoré mu v rokoch 1920-1970 porodili 210 detí.Prehlásený za kráľa bol ked mal necelých 5 mesiacov,regentku bola jeho babička.Ked mal 80 rokov sa znovu oženil so 4 ženami,jedna mala 16 rokov.Takže v 80 rokoch bol ako mládenec.Jeho syn,súčasný kráľ Msvati III sa mu narodil ked mal 69 rokov.Po jeho smrti došlo v královskom paláci v Mbabane k hromadnej bitke kráľovien vdov,ktorej syn bude králom.Takže pán emeritný biskup biskup v 84 rokoch asi tak nadmierne omladol,že sa cíti ako mládenec.

Sobhuza II. – Wikipedie