Clicks2.2K
ľubica
131
Bill Gates - druhý virus zaujme jejich pozornost. czechfreepress.cz/…cenu-se-nenechte-testovat.htmlMore
Bill Gates - druhý virus zaujme jejich pozornost.

czechfreepress.cz/…cenu-se-nenechte-testovat.html
ľubica
Správa od Roberta F. Kennedy, Jr., ohledně vakcín proti COVID-19Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší
SPECIÁLY CFP! / ZDRAVÍ |6. PROSINEC 2020 |ROBERT KENNEDY, JUNIOR |
Tweet
"Chci vás naléhavě upozornit na důležité otázky související s dalším očkováním proti Covid-19. Poprvé v historii očkování zasahují tzv. mRNA vakcíny nejnovější generace přímo do genetického materiálu pacienta a tím …More
Správa od Roberta F. Kennedy, Jr., ohledně vakcín proti COVID-19Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší
SPECIÁLY CFP! / ZDRAVÍ |6. PROSINEC 2020 |ROBERT KENNEDY, JUNIOR |
Tweet
"Chci vás naléhavě upozornit na důležité otázky související s dalším očkováním proti Covid-19. Poprvé v historii očkování zasahují tzv. mRNA vakcíny nejnovější generace přímo do genetického materiálu pacienta a tím mění svůj individuální genetický materiál, který představuje genetickou manipulaci, která již byla zakázána a považována za trestnou. Tento zásah lze přirovnat k geneticky modifikovaným potravinám, které jsou také velmi kontroverzní.
Přestože média a politici v současné době trivializují problém a dokonce hloupě volají po návratu nového typu očkovací látky k normalitě, toto očkování je problematické z hlediska zdraví, morálky a etiky, ale i z hlediska genetických škod, které, na rozdíl od škod způsobených předchozích očkovacích látek budou nevratné a nesporné.
Vážení pacienti, po bezprecedentní vakcíně proti mRNA již nebudete moci doplňkovým způsobem léčit příznaky očkovací látky. Budete muset žít s následky, protože už nebudete vyléčeni pouhým odstraněním toxinů z lidského těla, stejně jako genetická vada jako Downův syndrom, Klinefelterův syndrom, Turnerův syndrom, zastavení genetické choroby srdce, hemofilie, cystická fibróza, Rettova syndrom atd. ), protože genetická vada je věčná! To jasně znamená: pokud se u vás objeví příznak očkování po očkování mRNA, nepomůžeme vám ani já, ani žádný jiný terapeut, protože škody způsobené tímto očkováním budou geneticky nevratné.
Podle mého názoru tyto nové očkovací látky představují zločin proti lidskosti, který nebyl nikdy v historii spáchán tak významným způsobem. Jak řekl zkušený lékař Dr. Wolfgang Wodarg: Ve skutečnosti by tato ′′ slibná vakcína ′′ pro drtivou většinu lidí měla být BANNOVÁNA, protože se jedná o genetické inženýrství!!"
zdroj: FB synovce Roberta Kennedyho:
Samson1
Hlavně v trestním řízení. Strašně potřebovali výhru Bidena, když vyhraje Trump, asi bude mela. Potom zřejmě dojde na slova Kenediho a začne se šetřit Bill Gates, Soros, Rockefeler, Dr. Fauci a podobná havěť.
Bratia a sestry
zdieľajte
Jan defendel defendel
Nesirte hoaxi liberalizmus je skveli le nepochopeni
apredsasatoci
Nebuď smutný! Ani Boh nerozumie ohavnostiam, ktoré majú liberáli na rováši.
Svätý Malachiáš(prorok)
Liberalizmus je satanovo dielo na zatratenie ľudských duší.
U.S.C.A.E.
Jedine Ten ich chápe v plnosti, teda okrem ich autora viete kto to je. Však to máte napísané.
TerezaK
Jan defendel defendel : a před chvílí jste napsal, že jste liberalista. Tak teď tomu vůbec nerozumím. Stejně jako když Bill Gates tvrdil, že je na planetě příliš mnoho lidí, a že je třeba zředit počet. Tak tomu také vůbec nerozumím. Kdo je on, že by Ježíšek, který může říci, který ten druhý tady může zůstat na zemi a který je ten druhý, který má zemřít? Nebo, že by to také tak nemyslel? Nebo, že …More
Jan defendel defendel : a před chvílí jste napsal, že jste liberalista. Tak teď tomu vůbec nerozumím. Stejně jako když Bill Gates tvrdil, že je na planetě příliš mnoho lidí, a že je třeba zředit počet. Tak tomu také vůbec nerozumím. Kdo je on, že by Ježíšek, který může říci, který ten druhý tady může zůstat na zemi a který je ten druhý, který má zemřít? Nebo, že by to také tak nemyslel? Nebo, že bychom byli my zrovna ten Ty a ne ten Já, který má padáka? 🤔
TerezaK
Navíc jako miliardář v oblasti elekroniky bez totálního lékařského vzdělání je opravdu důvěryhodnou osobností pro ovlivňování našich vlád ohledně "POVINNÝCH ZDRAVOTNÍCH OPATŘENÍ." Zvlášť pokud je autorem těchto "opatření" v Africe, která měla za následek vyvraždění nebo aspoň zmrzačení nesmírného počtu obyvatel, zvl. dětí. Že by jen měli smůlu a z "ententýky, dva špalíky", prostě jen vypadly …More
Navíc jako miliardář v oblasti elekroniky bez totálního lékařského vzdělání je opravdu důvěryhodnou osobností pro ovlivňování našich vlád ohledně "POVINNÝCH ZDRAVOTNÍCH OPATŘENÍ." Zvlášť pokud je autorem těchto "opatření" v Africe, která měla za následek vyvraždění nebo aspoň zmrzačení nesmírného počtu obyvatel, zvl. dětí. Že by jen měli smůlu a z "ententýky, dva špalíky", prostě jen vypadly tyto masy lidí po vakcinách z "kola ven"? 🤔
Jistě , kdo takto uvažuje je velmi důvěryhodná osoba v rozhodování ohledně našeho zdraví.🤔
Jan defendel defendel
nie som liberalista liberalizmus skonci v pekle
TerezaK
Tak si v tom asi teprva děláte jasno. ok (na vývoj názorů má každý nárok): RAKOUSKÉ ZMĚNY ZÁKONŮ
Jan defendel defendel
Neverim ze bi nam tito ludia chceli zle
Svätý Malachiáš(prorok)
Tak vy musíte byť riadne mimo človek.
zaba
Samy o sobě chtějí možná dobro, ale především pro sebe a vše co se mnou souvisí (moje zájmová skupina....až dobro Země). Dobro svých bližních (totiž ti, kteří jsou též v jejich životech jako konkrétní lidé) obvykle přehlížejí, jenomže Stvořitel je bude soudit právě podle vztahu k těmto, ze kterých mohli mít jen zisk, ale On má zájem i na jejich skutečném dobru, které jsem měl ctít a od Něj jsem …More
Samy o sobě chtějí možná dobro, ale především pro sebe a vše co se mnou souvisí (moje zájmová skupina....až dobro Země). Dobro svých bližních (totiž ti, kteří jsou též v jejich životech jako konkrétní lidé) obvykle přehlížejí, jenomže Stvořitel je bude soudit právě podle vztahu k těmto, ze kterých mohli mít jen zisk, ale On má zájem i na jejich skutečném dobru, které jsem měl ctít a od Něj jsem skrze jeho přikázání byl veden dobro svého bližního podporovat (se obětovat, služba i na můj úkor) ať je to pro mě prospěšné nebo ne.
Zkrátka lidé typu Billa Gatese jsou prosazovatelé dobra na oko, ale ne dobra konkrétního; v tom smyslu vlastně slouží satanovi, který je lhář od počátku, zatímco Bůh je opravdový dárce dobra.
TerezaK
Pokud už z toho uvažování o zlu druhým už nezemřeli a tyto videa jsou jenom hoax :-) :-) :-)
Svätý Malachiáš(prorok)
Hoax sú vaše komentáre. 😉 😂 Ste ďalšia slepá ?
tovika
Malachiáši, věta výše je tázací - ironická, Tereza prostě jen nenapsala otazník a tím dává vlastně opačný smysl...
TerezaK
Malachiáši, vy máte jeden problém- Možná už jste vyššího věku, ale určitá tvrdost Vám brání, abyste si text přečetl celý, takže jste vlastně nepochopil, o čem byl. Ve své zanícenosti pro pravdu jste schopen tlouci i ty, kteří jsou na stejné straně a hlásají totéž. Takže ke škodě nikoli Vašemu protivníku, ale Pravdě.
Svätý Malachiáš(prorok)
Ja nepíšem len o tejto vete čo napísala v texte,ktoré teraz obhajujete. Ja píšem o všetkom hlavne posolstva a spolok bostlovej čo šírite. To je váš problém keď nechápete,ale inak všetko v pohode so zdravým ? 😉
Jan defendel defendel
Su to skveli ludia ktori zachranuju tento svet od chorob
Svätý Malachiáš(prorok)
Jasné satanisti a psychopati nás chcú zachrániť. 😂 Nás chcú vyhladiť to je ich plán!!!
Bratia a sestry
reč tela o ňom dosť veľa napovie, všimnite si v akej pozícii ma ruky..

Na čo si treba dávať pozor:
- uvoľnené držanie tela, otvorené dlane a pevný pohľad znamenajú: "som pripravený načúvať a ústretovo prijímať tvoje posolstvo"; obracanie sa ramenom alebo bokom signalizuje: "tvoje posolstvo odmietam"
- zložené ruky pred hrudníkom naznačujú kŕčovitosť a neistotu, gestá pod pásom zásadne vysielajú …More
reč tela o ňom dosť veľa napovie, všimnite si v akej pozícii ma ruky..

Na čo si treba dávať pozor:
- uvoľnené držanie tela, otvorené dlane a pevný pohľad znamenajú: "som pripravený načúvať a ústretovo prijímať tvoje posolstvo"; obracanie sa ramenom alebo bokom signalizuje: "tvoje posolstvo odmietam"
- zložené ruky pred hrudníkom naznačujú kŕčovitosť a neistotu, gestá pod pásom zásadne vysielajú negatívne signály
- rozkročené nohy poukazujú na bojovnosť
- ak sa niekto častejšie prehrabuje rukami vo vlasoch, prezrádza nervozitu
- kto pri rozhovore rukami tvorí striešku zo skĺbených prstov, naznačuje, že nestrpí nijaký odpor
- keď hovoríte, nedotýkajte sa nosa, úst alebo brady; znamená to rozpačitosť
- ak začujete niečo nepríjemné, nechytajte sa za ucho; vyjadrujete tým, že partnerovi jeho slová zazlievate
- v rozhovore neprikyvujte hlavou, ak tomu, čo hovorí partner, nerozumiete.
Svätý Malachiáš(prorok) shares this
2.2K
Duos satanos 666 - duos debilos.

Ich diabolský plán pripravení už len čakajú na vhodnú chvíľu na vypustenie skutočného smrtiaceho vírusu a ďalšie ine veci.

c-span.org/…-1/bill-melinda-gates-covid-19

Smutné ne jen pro Afriku ale opravdu pro celý svět! :-( Pavel Matějka
ľubica
Svätý Malachiáš(prorok)
Nefunguje odkaz.
tovika
Malachiáši, zřejmě si o mnoho nepřišel, neboť, jak řekl U.S.C.A.E.: sú to samé walterveithoviny, čiže voloviny...
Svätý Malachiáš(prorok)
Už som pochopil kto je to. To je ten heretik sektar.Walter Julius Veith je juhoafrický zoológ a autor a prednášajúci adventistov siedmeho dňa.
ľubica
zmazala som to, nakolko mike ma upozornil kto je WV
Svätý Malachiáš(prorok)
Však to je jasné preto ho theodora - Maria presadzuje aj s dohnalovcami.
ľubica
tak kto si vypočuje toto video a dobre pozre na tych dvoch zapredancov, tak musi mu byt jasne kam to točí Matovič Mikas Krajčí Krčméry...... ibaže by mal lepiacu pásku cez oči... a štuple v ušoch...