Clicks1.1K

Korene dnešného zla

Coburg
71
Dokument
pebu
Tomuto člověku nevěřím, že byl svobodným zednářem. Ze zednářstva nelze vystoupit.
Coburg
Čo si tam, keď to tak dobre vieš?
pebu
Svobodní zednáři, to není spolek zahrádkářů.
macusana
Tak ako sa satanistu dotkne Kristus tak aj slobodomurára a kohokolvek Boh vidí celú hĺbku srdca.
zaba and one more user like this.
zaba likes this.
Anna Dagmar likes this.
Kallistratos
Rád bych někdy potkal obyčejného fachmana, obyčejného a poctivého zedníka co jezdí na fušky a poznal Krista a je schopen o tom vyprávět. Chtěl bych někdy slyšet obyčejný příběh a ne žádné exkluzivity a prozření bývalých děvek, bývalých feťáků, bývalých zednářů a spol. Jsou to jen efektní komedie, které mají potěšit náš bulvární mozeček.
pebu likes this.
zaba
Milý Kallistratos příběhy těch lidí, které bys chtěl slyšet nejsou moc zajímavé, protože jsou na dobré cestě, daleko zajímavější je ale příběh těch, kteří se nechali ďáblem zlákat a pak se jim podařilo vrátit se z jeho slepých a bažinatých končin a mohli pak o tom svědčit, aby ti dobří se také časem nenechali někam blbě nalákat a raději vytrvali ve svých nudných poctivých životech, než přijde …More
Milý Kallistratos příběhy těch lidí, které bys chtěl slyšet nejsou moc zajímavé, protože jsou na dobré cestě, daleko zajímavější je ale příběh těch, kteří se nechali ďáblem zlákat a pak se jim podařilo vrátit se z jeho slepých a bažinatých končin a mohli pak o tom svědčit, aby ti dobří se také časem nenechali někam blbě nalákat a raději vytrvali ve svých nudných poctivých životech, než přijde opravdová skvělost- Boží království.
Kallistratos
Mám rád obyčejné příběhy, protože jsou poctivé. Nemluvil jsem o nudných životech, ale o obyčejných a poctivých.
pebu likes this.
apredsasatoci likes this.