pl.news
122.5K

Gänswein: Benedykt XVI przyjmie szczepionkę przeciwko Covid-19

Benedykt XVI (93) i cała jego rodzina przyjmą szczepienia przeciwko Covid-19, abp Georg Gänswein powiedział niemieckiej agencji KNA.

Szczepienie odbędzie się, gdy tylko szczepionki będą dostępne w Watykanie.

Franciszek ogłosił w niedzielę, że zostanie zaszczepiony w tym tygodniu. "Musimy to zrobić", twierdził.

Grafika: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsPhhqrbfosz

Orędzia
Rafał_Ovile
1. Nie ma w rzeczywistości jednostki chorobowej "covid-19", której nazwa dotyczy globalnej operacji/rewolucji. Jest to mutująca grypa sezonowa nazywana jak powyżej dla zmyłki.
2. Nie ma w rzeczywistości szczepienia na grypę tzw. "covid 19" w pojęciu tradycyjnym, Jest to inwazyjna manipulacja genetyczna w organizmach ludzkich w formie eksperymentu na bytach ludzkich wbrew prawu naturalnemu i …More
1. Nie ma w rzeczywistości jednostki chorobowej "covid-19", której nazwa dotyczy globalnej operacji/rewolucji. Jest to mutująca grypa sezonowa nazywana jak powyżej dla zmyłki.
2. Nie ma w rzeczywistości szczepienia na grypę tzw. "covid 19" w pojęciu tradycyjnym, Jest to inwazyjna manipulacja genetyczna w organizmach ludzkich w formie eksperymentu na bytach ludzkich wbrew prawu naturalnemu i stanowionemu dla celu depopulacji.
Orędzia
Posoborowe absurdy
I wyszło na to, że BXVI też jest modernistą. Zgadzam się z redaktorem Lisickim, że największego zamieszania w wierze zrobił BXVI swoją abdykacją i tworząc mnóstwo "teorii spiskowych" z powodu tego, ze nadal nosi szaty i pierścień papieża.
Beatus 1
Szybki akt oskarżenia, proces i werdykt...gratuluję.
Ktoś musi nosić atrybuty papieskie, skoro oficjalny/aktualny nie chce.
Posoborowe absurdy
Beatus 1 - To ANALIZA KRYTYCZNA TEOLOGICZNA I HISTORYCZNA, a nie "akt oskarżenia". Pytanie. 1. Czy pośród Apostołów było dwóch św. Piotrów, dwóch Jezusów ?
2, Ile było w historii papiestwa dwóch papieży w białych szatach?.
Owszem - była abdykacja papieża, który ponownie przechodził do stanu kardynalskiego, szat kardynalskich i swojego nazwiska i imienia. Opuszczał Watykan.
Posoborowe absurdy
Beatus1 - MEDALIK.... zamiast się oburzać poznajcie historię papiestwa. Od kiedy jest papież "duchowy, a drugi "z Urzędu". Jak się ma "dwóch papieży" do Biblii?
One more comment from Posoborowe absurdy
Posoborowe absurdy
Beatus1 - MEDALIK.... Kolejne pytanie dlaczego za przykładem Franciszka chce się szczepić BXBI?. Czyżby też uważał że JEZUS ZARAŻA? I POZWALA NA SZCZEPIONKI Z "TRUPAMI DZIECI NIENARODZONYCH"????????????????
Beatus 1
Nazwanie Benedykta XVI modernistą nastąpiło po analizie jednej notki prasowej? Wielka schizma zachodnia miała o wiele dramatyczniejszy przebieg. Przy tym spokojne przejście na emeryturę Benedykta XVI jest wręcz nudne. Faktem jest, że spokój papieża emeryta oraz szacunek jakim jest otoczony kłuje w oczy zwolenników Biskupa Rzymu Franciszka. Pozwól, że stworzę teorię spiskową... Wiadomo, że …More
Nazwanie Benedykta XVI modernistą nastąpiło po analizie jednej notki prasowej? Wielka schizma zachodnia miała o wiele dramatyczniejszy przebieg. Przy tym spokojne przejście na emeryturę Benedykta XVI jest wręcz nudne. Faktem jest, że spokój papieża emeryta oraz szacunek jakim jest otoczony kłuje w oczy zwolenników Biskupa Rzymu Franciszka. Pozwól, że stworzę teorię spiskową... Wiadomo, że szczepionka obniża odporność osoby zaszczepionej, może nawet spowodować śmierć. Gdyby rzeczywiście doszło do zaszczepienia, czyż ewentualne powikłania nie rozwiązałyby wielu problemów?
Konfederacja Korony Polskiej
.......liczy się tylko gebelsowsko -masońska propaganda !
wlowoj
"Przyjąć" to można sakrament, a szczepieniu, jak w MONowskiej ulotce, się musisz "poddać". Lub nie. Nigdy nie pojawiły się żadne bezpośrednie wypowiedzi papieża Benedykta. Zawsze mówią za niego...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ja uważam, że jeśli Papieża zaszczepią to bez jego zgody i wbrew Jego woli. Papież nigdy by się dobrowolnie nie poddał szczepieniu wiedząc, że szczepionka produkowana jest na żywych organach dzieci abortowanych. Nie należy wierzyć ślepo we wszystko co podają do publicznej wiadomości.