Clicks1.2K
csk.news
2

František “Posunuje Nahoru” Osm Kardinálů - Mezi Nimi Burkeho, Sarah, Brandmüller

Na konzistoři schvalující kanonizaci sedmi svatých, František také "schvaloval" osm prelátů od hodnosti ordinálních jáhnů po kardinální kněze.

Existují tři kategorie kardinálů: Jáhni, kněží a biskupové. Toto řazení má historické kořeny, ale je - mimo kardinálních biskupů - bez důležitosti.

V současné době existuje 13 Kardinálních biskupů, tři Východní patriarchové, 176 Kardinálních Kněží a 33 Kardinálových Diakonů. Osm nových kardinálních kněží jsou Burke, Amato, Sarah, Monterisi, Koch, Piacenza, Ravasi, Brandmüller.

Fobbování "konzervativců" nástrahami má ve Vatikánu dlouhou tradici. Pozoruhodným příkladem tohoto byla konzistoř z ledna 2001, kdy Jan Pavel II vytvořil 44 (!) nových kardinálů, z nichž čtyři byli Němci: dva heresiarchové Kasper a Lehmann, kteří v té době byli relativně mladí (67 a 64) a pokračovali a způsobovali v Církvi velké zmatky. Aby oklamal německé "konzervativce," Jan Pavel II přidal dva starší "konzervativce" Joachima Degenharda, tehdy 75, a Leo Scheffczyka, tehdy 81, kteří krátce po té zemřeli.

To byla konzistoř, která také vyprodukovala Kardinály McCarricka a Bergoglio, kteří jsou stále naživu.

#newsYeusoiywsv

Libor Halik
Konzistoř z ledna 2001 vyprodukovala kardinály McCarricka (pedofilně homosexuálního znásilňovače) a Bergoglia (homosexuálního Františka), když Jan Pavel II. vytvořil 44 (!) nových (většinou prohříšných) kardinálů, z nichž 4 byli Němci: 2 heresiarchové Kasper a Lehmann, kteří v té době byli relativně mladí (67 a 64) a pokračovali a způsobovali v Církvi velké zmatky. Aby oklamal německé "…More
Konzistoř z ledna 2001 vyprodukovala kardinály McCarricka (pedofilně homosexuálního znásilňovače) a Bergoglia (homosexuálního Františka), když Jan Pavel II. vytvořil 44 (!) nových (většinou prohříšných) kardinálů, z nichž 4 byli Němci: 2 heresiarchové Kasper a Lehmann, kteří v té době byli relativně mladí (67 a 64) a pokračovali a způsobovali v Církvi velké zmatky. Aby oklamal německé "konzervativce," Jan Pavel II přidal 2 starší "konzervativce" Joachima Degenharda, tehdy 75, a Leo Scheffczyka, tehdy 81, kteří krátce poté zemřeli.
jožinko božinko
Jsou to jeho tradiční volavky.