pl.news
144.5K

Szydzenie z Chrystusa: Homoseksualiści prowokują uliczne zamieszki

Homoseksualni bojówkarze 17 września zorganizowali nielegalną paradę w Belgradzie.

Serbski parlamentarzysta Bosko Obradovic donosi na łamach Tweeter.com, że homoseksualiści dopuścili się zbezczeszczenia chrześcijańskich symboli, a za wszystkim stoi antychrześcijańska agenda wspierająca dyktaturę UE, komunizm oraz okupację Serbii przez NATO.

Prezydent Serbii Aleksandar Vucic w sierpniu zakazał parady. Apelacje organizatorów zostały kilkukrotnie spuszczone po brzytwie przez serbskie władze. Ponad 20 ambasad dekadenckiego Zachodu, w tym ambasady USA, Francji oraz Wielkiej Brytanii wraz z Premier Serbii Ana Brnabic na czele (która przy okazji jest lesbijką), dokładali wszelkich starań, aby doprowadzić do uchylenia zakazu.

Mimo wszystko homoseksualiści i tak zdecydowali się przeprowadzić marsz, tym samym prowokując reakcję miejscowych chrześcijan. Homoseksualista owinięty homoseksualną flagą szydził z ukrzyżowania Chrystusa.

Dzielni chrześcijanie trzymali krzyże oraz ikony. Na ulice wyruszyło ponad 5200 funkcjonariuszy policji. Doszło do 64 aresztowań. 10 policjantów odniosło lekkie obrażenia, przy okazji uszkodzono pięć radiowozów.

#newsMoomhwwigr

sługa Boży
Ci którzy się uświęcają - niech się jeszcze uświęcają...
Ci którzy się plugawią - niech jeszcze się splugawią...
Przyjdzie w jednej chwili sąd na wszystkich i bezbożnicy
zostaną wrzuceni do tłoczni Bożego Gniewu a krew ich
tryskać będzie po wędzidła koni !
I zostaną wrzuceni do jeziora ognia !
justuss
Mark Nemo
Serbowie to naród, któremu NATO, USA i UE wyrządzili wielką krzywdę. Bez powodu, tylko by zrealizować plany globalistów.
wacula25wp.pl
SZYDERSTWO Z WIARY CHRZEŚCIJAŃKIEJ .A DEGENERAT korzystając z tego chciał Pana Jezusa wystawić na śmiech publiczny. On przez to obleczenie w pederastów szatę Pana Jezusa chciał niejako powiedzieć , ten Jezus, który się uważa za Boga i Mesjasza, jest człowiekiem pozbawionym rozumu! Jest szalony! Rzeczywiście, DEGENERAT CHOMOSEKSUALNY korzystając z tego osiągnął swój cel .Bo podobni do DEMONA …More
SZYDERSTWO Z WIARY CHRZEŚCIJAŃKIEJ .A DEGENERAT korzystając z tego chciał Pana Jezusa wystawić na śmiech publiczny. On przez to obleczenie w pederastów szatę Pana Jezusa chciał niejako powiedzieć , ten Jezus, który się uważa za Boga i Mesjasza, jest człowiekiem pozbawionym rozumu! Jest szalony! Rzeczywiście, DEGENERAT CHOMOSEKSUALNY korzystając z tego osiągnął swój cel .Bo podobni do DEMONA pokażą twoją drogę zatracenia do piekła jak ty .IDŹ Z NIMI I ZBIERAJ CHRUST SWYCH GRZECHÓW NA SWÓJ UPRAGNIONY STOS W PIEKLE z tymi którzy również pluli na nasz kochany -KK
antoni ptak
myślę, że sodomia niedługo potrwa. ludzie się budzą i mają dość tych zboczeńców. brawo prezydent Serbii!
nihil quicquam
Chciałbym, żeby tak było, myślę, że tą chorą ideologię będą jednak forsować siłą, diabeł nie cofnie się o centymetr. Jedynie my katolicy możemy to wywalczyć, ale czy znajdą się sprawiedliwi?
Brygada Świętokrzyska NSZ
🤮 🤮 🤮 🤮 🤮
katarzyna Skowrońska
Pachołki szatana.
Tomasz Antoni Cisowski
Jest to grzech ale nic nie pomoże nazywanie ich pachołkami szatana trzeba szukać drogi nawrócenia tych ludzi.Może szanowna autorka cos podpowie.
katarzyna Skowrońska
Tomasz Antoni Cisowski Takim ludziom może pomóc tylko łaska Boga. Ktoś, kto w tak obrzydliwy sposób obraża Chrystusa, nigdy nie zegnie swoich kolan i podejmie pokuty z samego siebie.
Lilianna w ogrodzie
Ja to lubię se pooglądać takie parady 😉Found a video I want you to see!
Lilianna w ogrodzie
Co robić? Brać przykład z Tbilisi! Pierwsza gejparada zakończyła się ucieczką ....
Adam A Adam
biedni ludzie...
Krystian N.
Dla mnie sprawa prosta - ukamienować zwyrodnialców!