15:23
Politici nic nemusi včetne respiratoru ! Oni majú všade výnimky aj u nás len mi obyčajní ľudia musíme všetko povinné aj umierať ! Je čas – ohlédnutí se za posledním rokem plandemie.More
Politici nic nemusi včetne respiratoru !
Oni majú všade výnimky aj u nás len mi obyčajní ľudia musíme všetko povinné aj umierať !
Je čas – ohlédnutí se za posledním rokem plandemie.
Rosllynn
Nemusíme. jsme svobodní lidé, ne otroci, kteří se na příkaz svých pánů třeba i pomalu sami zabijí. Mysleme a jednejme jako svobodní lidé. Ideální je sjednotit se a vzepřít se. Víme, jak to je, síly jsou příliš roztříštěné a organizátoři odporu se hašteří o moc, místo, aby se spojili. Co může udělat každý z nás, je myslet a jednat jako svobodný člověk. Samozřejmě je nutné se modlit a …More
Nemusíme. jsme svobodní lidé, ne otroci, kteří se na příkaz svých pánů třeba i pomalu sami zabijí. Mysleme a jednejme jako svobodní lidé. Ideální je sjednotit se a vzepřít se. Víme, jak to je, síly jsou příliš roztříštěné a organizátoři odporu se hašteří o moc, místo, aby se spojili. Co může udělat každý z nás, je myslet a jednat jako svobodný člověk. Samozřejmě je nutné se modlit a kdo to zvládne, tak i postit. Modlitba a půst odvrací i války. Nejlepší modlitba je růženec, ten doslova ničí ďábla a jeho démony. Ideální je denně modlit se 3 růžence - radostný, bolestný, slavný. Je také dobré tajně žít, tajně se setkávat, chodit do přírody. A hlavně nenosit respirátor. Já ho nenosím, nikdy bych si ho nenasadila, protože potřebuji kyslík. Mám roušku ze 100% bavlny, tedy prodyšnou, univerzální velikosti s vyměnitelnou nanomembránou. Nosím ji tak, abych mohla dýchat a nikdo na mě nemohl. Venku jí nenosím vůbec. Musím pozorně sledovat své okolí, ale za zachování zdraví mi to stojí.
johanika
youtube.com/watch?v=KOEH5qVOHFE
Čo môžeme očakávať od tohto človeka....
Roberto 55
Mozem toho zoufalce ubezpecit , ze náhubky su uplne vsade napr. v celej Severnej Amerike, Australii, NZ a tiez v EU...a na rozdiel od tzv. vychodnej Europy komunizmus nikdy nezazili, takze vsetko prijmaju s doverou od svojich vlad a su daleko stadovitejsi ako v Cechach ci na Slovensku.
Tym, ze sa takto rozculuje skodi hlavne sebe, ale chapem ho...
jožinko božinko
V Sev. Koreji.
dyk
Tak tu je video z antigenneho testu pod mikroskopom a je jasné, ze preco naša vláda nechce, aby sa ivermectin rozširil medzi ľuďmi a aby každý ho mal doma, hoci je neškodný. Nieco na nás ušili a nechcú, aby sa to pokazilo a urcite to naša vlada nemá z vlastnej hlavy:
youtube.com/watch?v=yg2XPnVgT-4
apredsasatoci
9 000 vynimiek nie je normálne!
tovika
Velmi explicitní, eufemisticky řečeno. Jak však tragicky pravdivé...
tovika
Mimochodem, Malachiáši, kde jste to objevil?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Zo stránky hlavne správy akú sú komentáre od užívateľov. 😊
Aj keď je to neslušné,ale pravdivé.
tovika
Je rozjetý, jako odbržděný buldozer...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Keby nemal tie nadávky tak by to bolo super video no škoda.
tovika
Můj duchovní otec, blahé paměti, mi říkal, že katolík musí dokázat zkousnout i kdejakou jedovatinu...
Trepifajksl
Pánovi rozumím a plně ho chápu. Kdo není nasraný, není patrně normální. A kdo si myslí, že mu chce vláda zachraňovat život svými nařízeními, tak patří k Chocholouškovi.