Edward7
22.1K

Masowa śmierć zwierząt gospodarskich szokuje podaż żywności i napędza spekulacje: czy zabija się je celowo?

Mike Adams
Po ponad 100 pożarach, które wydają się być aktami sabotażu w obiektach żywnościowych w całych Stanach Zjednoczonych, szerzą się spekulacje na temat tysięcy bydła, które w weekend nagle padły w Kansas. Według korporacyjnych mediów, które również twierdzą, że wszystkie szczepionki przeciw covid są „bezpieczne i skuteczne”, te nagłe masowe zgony są wynikiem upałów . Jednak krowy są niezwykle odporne i często wytrzymują te same temperatury, których doświadcza obecnie Środkowy Zachód. Dlaczego tysiące bydła najwyraźniej umierają tak nagle?

AgDaily.com , podobnie jak reszta konwencjonalnych mediów, twierdzi, że zgony były spowodowane kombinacją ciepła, wilgoci i braku wiatru. CNBC informuje również, że Departament Zdrowia i Środowiska stanu Kansas zgadza się z tą oceną. Jednak osobiście przebywam w pobliżu setek sztuk bydła w środkowym Teksasie, gdzie temperatury są takie same (a dni są o tej porze roku jeszcze dłuższe ze względu na bardziej południową szerokość geograficzną). Widzę bydło Longhorn, Angus, Blanco i inne rasy obfitujące w środkowym Teksasie, ale nie widzę nigdzie tysięcy padających bydła . video - 3000 Cattle Just Keeled Over And Died In SW Kansas

Zagłębiając się w tę kwestię, zadzwoniłem do jednego z moich znajomych, który ma kilkaset sztuk bydła. Był już świadomy zdarzenia „masowej śmierci” w Kansas i rozmawiał o tym z innymi właścicielami bydła. Zapytałem go, czy wierzy w medialną historię, że całe to bydło nagle zdechło z powodu narażenia na ciepło. Jego odpowiedź?
„Bardzo poważnie wątpię, by tak wielu padło trupem w tym samym czasie”, powiedział mi. „W incydencie związanym z upałami nie padłyby wszystkie w tym samym czasie. Zobaczyłbyś kilku martwych naraz, rozproszonych po całym stadzie, ale nie tak wielu naraz".

Kiedy zapytałem go, czy uważa, że są to naturalne zgony, czy coś bardziej przypominającego sabotaż, powiedział: „Myślę, że to coś nikczemnego”. Epidemie bydła mogą również powodować jednoczesne zgony na dużą skalę, ale nikt nie twierdzi, że są to zgony epidemiczne bydła. Pozostaje więc tylko kilka możliwości w sferze sabotażu: 1) Zatrucie wody, 2) Broń energetyczna (DEW).

Jest to ponad 100 udokumentowanych przypadków sabotażu podpaleń zakładów spożywczych w USA. Nasz zespół badawczy zebrał wszystkie szczegóły dotyczące każdego z nich (data, lokalizacja, nazwa obiektu, opis incydentu pożarowego), a wkrótce opublikujemy tę nową, zaktualizowaną listę.

Celowe zniszczenie gospodarki i zaopatrzenia w żywność
Wielu Amerykanów zdaje sobie teraz sprawę z faktu, że nasz własny rząd jest w stanie wojny z nami, z narodem . Świadomie niszczą infrastrukturę energetyczną i miażdżą gospodarkę. Rozbijają rynki aktywów i całkowicie niszczą przyszłą rentowność emerytur. A teraz jasne jest, że celowo niszczą łańcuch dostaw żywności, wpychając Amerykanów w niedobory żywności, inflację żywnościową i prawdziwy głód.

Wygląda na to, że bezprawny reżim Bidena – który nigdy nie został "wybrany" do władzy – chce wywołać ogólnokrajowe zamieszki przed wyborami w połowie kadencji, aby uzasadnić ogłoszenie stanu wojennego lub innego stanu wyjątkowego. Potrzebują czegoś dużego do złamania, aby spróbować odwołać wybory lub wymusić ogólnokrajowe głosowanie pocztą, aby ponownie ukraść wyniki wyborów (tak jak zrobili to w 2020 r.).

Z każdym mijającym dniem burzą coś innego, co utrzymuje gospodarkę: rurociągi, handel międzynarodowy, koleje, produkcję mieszanek dla niemowląt itp. Z tygodnia na tydzień załamanie żywności nasila się, a ceny żywności gwałtownie rosną. Wynik końcowy jest oczywisty: powszechny niedobór żywności w połączeniu z niebotycznymi cenami, przez to niewielu będzie na cokolwiek stać. A na dodatek nasuwa się teraz pytanie: czy celowo uciekają i masowo mordują też bydło? Wiemy, że reżim Bidena jest rządzony przez szalonych, przestępczych szaleńców, którzy gardzą wołowiną i hodowlą, ale czy naprawdę są gotowi posunąć się tak daleko, aby wywołać kryzys żywnościowy i spróbować zawiesić wybory?

Oczywiście, że są tacy szaleni . To Demokraci, partia, która świętuje mordowanie własnych dzieci po ich urodzeniu. Masowe mordowanie krów to dla nich nic. W rzeczywistości niedawny sondaż pokazuje, że prawie połowa młodych demokratów płci męskiej uważa, że zamordowanie polityka jest całkowicie w porządku. Ankieta ta, o dziwo, została przeprowadzona przez lewicowe SPLC. Jak donosi Daily Caller: Czterdzieści cztery procent „młodszych demokratów” ankietowanych w sondażu Southern Poverty Law Center (SPLC) zaaprobowało „zamach na polityka, który szkodzi krajowi lub naszej demokracji”. To był najwyższy wskaźnik ze wszystkich kombinacji płci, partii i wieku.
Pamiętajcie, ci sami lewicowi faszyści wierzą, że dwutlenek węgla "zabija" planetę. Dlatego nie mają problemu z usprawiedliwianiem masowych mordów na zwierzętach lub ludziach, o ile wierzą, że to „ratuje planetę”.

Kalifornia, kierowana przez tych samych Demokratów z kultu śmierci, właśnie zatwierdziła ustawę o dzieciobójstwie , która legalizuje morderstwo całkowicie zdrowego dziecka do 7 dni po urodzeniu, donosi Charisma News . Więc tak, ci sami ludzie, którzy chętnie mordują własne dzieci i którzy usprawiedliwiają mordowanie przeciwników politycznych, nie wahaliby się ani sekundy przed masowym mordem bydła, gdyby oznaczało to wywołanie kryzysu żywnościowego, który prowadzi do chaosu, którego pragną. Nikogo już nie dziwi zło Demokratów . Zrobią absolutnie wszystko, aby spróbować utrzymać się przy władzy... Mass CATTLE deaths send shockwaves through food supply as speculation rises: Are they being poisoned on purpose?
Jarujestem
Oglądałem film z Jessim Venturą o broni biologicznej. W tym filmie pokazał że po labolatoria broni biologicznej są umieszczane w miejscach migracji ptaków. Będę musiał odszukać ten film ponieważ wydaje mi się, że w Kansas umieszczono takie laboratorium.
Edward7
Jak narastał konflikt, artykuł z 2018r. Kilka lat temu, główne media pisały prawdę ... - kresy.pl/…nebieni-faszystowskimi-i-komunistycznymi-metodami/
Mniejszość węgierską na Zakarpaciu prześladuje się metodami komunistycznymi i faszystowskimi
Zdaniem Orosz komunistyczne i faszystowskie metody są wciąż w użyciu, szczególnie na Ukrainie. Obecna sytuacja w tym kraju przypomina jej wydarzenia …More
Jak narastał konflikt, artykuł z 2018r. Kilka lat temu, główne media pisały prawdę ... - kresy.pl/…nebieni-faszystowskimi-i-komunistycznymi-metodami/
Mniejszość węgierską na Zakarpaciu prześladuje się metodami komunistycznymi i faszystowskimi

Zdaniem Orosz komunistyczne i faszystowskie metody są wciąż w użyciu, szczególnie na Ukrainie. Obecna sytuacja w tym kraju przypomina jej wydarzenia sprzed 100-150 lat, kiedy prześladowano Żydów. Według niej zakarpackich Węgrów chce się obarczyć odpowiedzialnością za kryzys polityczno-gospodarczy na Ukrainie. PRZECZYTAJ: Szijjártó: póki rządzi Poroszenko, ukraińskie władze będą podżegać do nienawiści wobec Węgrów

Rektor Zakarpackiego Instytutu Węgierskiego powiedziała również w węgierskiej stolicy, że w ostatnich latach w ukraińskiej telewizji stały się powszechne programy zniesławiające Węgrów. Orosz wspomniała również o niszczeniu węgierskich pomników i tablic pamiątkowych; skarżyła się także na „przepisywanie” historii Węgrów przez Ukraińców.
„Przez miasta przechodzą marsze młodych ludzi z pochodniami i zakrytymi twarzami. W internecie na jednej ze stron umieszczonu +listę śmierci+, a na stronie parlamentu zbiera się podpisy, aby na porządku dziennym postawić uchwałę o wysiedleniu Węgrów z Ukrainy” – relacjonuje słowa Ildikó Orosz portal z Mukaczewa.

PRZECZYTAJ: „Węgrów na noże” – krzyczą neobanderowcy na Zakarpaciu
Węgierskie MSZ: na Ukrainie sporządza się „listy śmierci” Węgrów

Orosz dziękowała na wiecu Węgrom, które według niej jako jedyne państwo stają w obronie mniejszości węgierskiej na Ukrainie.
Jako przykład prześladowań Orosz podała ukraińską ustawę oświatową a także oskarżenia o separatyzm – prawdopodobnie miała na myśli śledztwo SBU w sprawie wydawania węgierskich paszportów przez konsulat w Berehowie.

PRZECZYTAJ: Osobom, które odebrały węgierskie paszporty w konsulacie w Berehowie grozi zarzut zdrady Ukrainy

Zdaniem węgierskiej działaczki Węgrzy na Zakarpaciu cieszyliby się, gdyby Ukraina troszczyła się o nich i nie było potrzeby obrony ich przez władze w Budapeszcie.
kresy.pl/…nebieni-faszystowskimi-i-komunistycznymi-metodami/

W 2021 - mniejszością cofnięto prawa człowieka i stali się podludźmi - dlaczego media nie staną w obronie tych których się prześladuje, czyli mniejszością na Ukrainie ...