csk.news
53.3K

Spojené kráľovstvo: Hoax o zneužívaní sa používa na zakázanie sviatosti

Britské nezávislé vyšetrovanie sexuálneho zneužívania detí, ktoré trvalo sedem rokov a stálo 186,6 milióna libier, zverejnilo svoje závery 20. októbra. Týkalo sa všetkých významných inštitúcií,…More
Britské nezávislé vyšetrovanie sexuálneho zneužívania detí, ktoré trvalo sedem rokov a stálo 186,6 milióna libier, zverejnilo svoje závery 20. októbra.
Týkalo sa všetkých významných inštitúcií, ako sú politické centrum vo Westminsteri, orgány sociálnej starostlivosti, anglikáni a katolícka cirkev.
Bolo vypočutých 7 000 údajných obetí, ale v správe sa tvrdí, že podľa prieskumu kriminality z roku 2019 bolo v Anglicku a Walese 3,1 milióna obetí zneužívania, čo predstavuje približne 7,5 % populácie vo veku 18 až 75 rokov.
Správa odporúča prinútiť kňazov, aby porušili pečať spovede zavedením "povinného hlásenia" zneužívania maloletých. Stavia proti sebe dve neodňateľné práva - slobodu náboženského vyznania a ochranu maloletých - a dochádza k záveru, že druhé z nich je "dôležitejšie" ako "sviatostná spoveď".
Príznačné je, že správa nehovorí o tom, či by aj právnici alebo psychiatri mali byť nútení prezradiť svoje profesionálne tajomstvo.
V Austrálii biskupi tvárou v tvár podobným nariadeniam …More
Agent0
Víte co by pomohlo? Kdyby kněží v těchto případech nedávali rozhřešení a dávali násilníkům pokání takové, že by se šli sami udat a nezakryvali tyto hnusné skutky před zákonem, tak by to vše mohlo dostat jiný směr...
apredsasatoci
Ani lockdowny by neboli zle, keby si doma ľudia otvorili Biblie. Lenze oni si radšej otvoria chladničky.
Hermenegild
....a tie čarovné MSM skrinky, ktoré usmerňujú ich život.
apredsasatoci
Čo je to msm skrinky?
Metod
Anglosasi degeši!