Clicks63
uk.news

Архієпископ-реформатор з Бельгії підтримав Ратцінгера і Сара

17 січня портал HommeNouveau.fr повідомлив, що монсеньйор Андре Леонард, який раніше займав пост єпископа в Брюсселі, попросив усіх єпископів церкви підтримати Бенедикта і кардинала Сара в їх боротьбі з несправедливим скасуванням обітниці безшлюбності.

Перебуваючи на службі, Леонард залучав нових слухачів і активно реформував церкву. Саме тому Папа Франциск замінив його відразу ж, як тільки той досяг пенсійного віку. Він замінив його противником католиків, і не став робити Леонарда кардиналом.

Леонард підкреслює, що слова Бенедикта і Сара про небезпеку скасування обітниці безшлюбності "мають дуже велике значення".

Він порівнює їх працю з роботою кардиналів Dubia, які просили Папу Франциска прокоментувати "двозначні" положення Amoris Laetitia.

Крім того, Леонард вважає, що слова "Хто я такий щоб судити", які Папа Франциск виголосив щодо одностатевих шлюбів, а також його єретична декларація, підписана в Абу-Дабі, є прикладами "такої двозначності".

Він вважає "двозначними" заяви учасників Амазонського синоду, відзначаючи, що "виняткові випадки", запропоновані Синодом, швидко матимуть масовий характер.

Зображення: André Léonard, © tridentijnsemis.blogspot.com, #newsIvbccsotbv