Clicks1.4K
pl.news
11

Księżna Gloria: feminizm tworzy wyniszczonych, sfrustrowanych i bezużytecznych mężczyzn

Niemiecka księżniczka i miliarderka Gloria von Thurn und Taxis (60) ostrzega przed pigułką przeciw dzieciom: "dlaczego połykanie leku, który symuluje w ich organizmie trwałą ciążę, aby w każdej chwili mogły odbyć stosunek płciowy, powinno być w interesie kobiet?

Kobiety mają zażywać lek rakotwórczy, aby mężczyźni nie musieli czekać, chociaż czekanie zwiększyłoby erotyzm, Gloria stwierdziła na Zeit.de (9 lipca). Ona wie, dlaczego nie ma pigułek, które uczyniłyby mężczyzn bezpłodnymi: "ponieważ taki lek nigdy by się nie sprzedał!"

Gloria zauważa, że przejęcie tradycyjnej męskiej pracy nie leży w interesie kobiet: "Mężczyźni sugerują nam to od dziesięcioleci, aby na dłuższą metę zrzucić wszystko na nas." Dodaje: "jeśli jesteś zmuszony wierzyć w coś wystarczająco długo, to w końcu w to wierzysz. Korzyść dla nas? Zero!"

"Dlaczego kobieta-żołnierz musi czołgać się po ziemi, nosić ciężki sprzęt i ewentualnie strzelać? Czy to leży w naszym interesie?"

Dla niej "o wiele mądrzej jest zostawiać czynności wyłącznie mężczyznom, bo inaczej w końcu będziemy musieli robić wszystko, podczas gdy mężczyźni siedzą w kącie, dąsając się, ubożejąc, sfrustrowani problemami z tożsamością i nawet nie nadając się do reprodukcji".

Grafika: LifeSiteNews.com, #newsZhqapdjyzs

marcys.td
Przecież ta kreatura to właśnie feminizm w czystej postaci