Clicks1.7K
pl.news
4

Witryna diecezji nazywa cudzołóstwo homoseksualne "wyrazem miłości"

Diecezja Brentwood w Anglii niedawno uruchomiła własny oddział katolickiej organizacji pomocowej Caritas. Na jej stronie, CaritasBrentwood.org, promuje organizację Quest, założoną by propagować homoseksualizm w Kościele.

Quest utracił status organizacji katolickiej, kiedy kardynał Westminsteru, Basil Hume (+1999) skreślił ją z katalogu ze względu na sprzeciwianie się nauce Kościoła w sprawach homoseksualizmu. Kardynał Westminsteru, Nichols, przywrócił organizacji jej status w 2017 roku.

Teraz członkini Quest, Ania Kowalski, stwierdziła na CaritasBrentwood, że posiadanie czegoś, co nazwała "pełną miłości, zaangażowaną relacją z osobą tej samej płci, co obejmuje też współżycie seksualne, jest wyrazem tej miłości" [np. cudzołóstwo homoseksualne] i "jest w pełni zgodne z byciem Katolikiem".

#newsPnvfoomrin
CarolineMari
A my wierni Chrystusowi zamiast upominac natarczywie biskupow i sodomitow milczac w swoich srodowiskach zaciagamy rowniez grzech. Kto milczy ten akceptuje grzechy. Do boju z wilkami w owczych skorach ... !
marcys.td
jest zgodne z odbyciem,a nie z byciem
Anieobecny
Jakże oni Chrystusa biczują temi słowami...
Wynagradzajmy modlitwą, wynagradzajmy Chrystusowi męki Jego...
bliźniak
Jest w pełni sprzeczne z nauką Kościoła katolickiego, a w pełni zgodne z byciem na drodze do potępienia wiecznego!